Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 282 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast
Results 221 to 240 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #221 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Trist ca nu au mai bagat si celelalte orase ( Visul toturor : GTA SA intreg cu grafica lui IV ) , probabil ca o perioada dupa ce o sa apara jocul cu toti o sa ne intrebam , "Oare cum ar fi aratat San Fierro sau Las Venturas. Eu zic ca au facut o alegere destul de buna. De ce sa se mai complice sa faca cu totul alta harta cand pot sa reconditioneze una mai veche ( ca si in cazul GTA IV ). Am mai citit si pe alte forumori , romanesti , straine . Multa lumea vroia Vice City. Cei drept , mie sa fiu sincer si acum cand il instalez (VC) mi se face un gol in stomac .. happy memories. Daca se intorcea la Vice City , facea tot un fel de Liberty City , in ce sens : numai oras , nu munte , nu ... etc. In schimb Los Santos a putut adauga si alt ceva mai nou ... sa zicem ... munte. De ce nu au ales celelalte doua orase? Las Venturas : desert , boriingg . San Fierro ; Same '****' ( ca Ls ). Jocul sunt sigur oricum ca o sa fie bun ca toate celelate. IV toti zicem ca 'EHH , IV a fost panarama in comparatie cu ... " , dar v-ati gandit? Eu cel putin , cat timp mi-am perdut ( pe PC) , modificandu-l , adaugandu-i noi neorociri .. stricandu-l. Cred ca l-am sters si l-am instalat de 3129479 ori. Cat timp am perdut incercand sa inteleg SP si sa scot numai high-score-uri in MP ( PS3 ). Grand Theft Auto FTW!! Nu uitati , This is my point of view!

  2. #222 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    De parca ar conta chiar asa de mult grafica. Luati-va PC daca nu va place pe consola. Nu mai bagati banii in console.
    Mie, personal, imi place sa stau pe fotoliu cu picioarele intinse pe masa si Joystick-ul in mana.

  3. #223 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    De parca ar conta chiar asa de mult grafica. Luati-va PC daca nu va place pe consola. Nu mai bagati banii in console.
    Mie, personal, imi place sa stau pe fotoliu cu picioarele intinse pe masa si Joystick-ul in mana.
    Buna dimineata

  4. #224 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    De parca ar conta chiar asa de mult grafica. Luati-va PC daca nu va place pe consola. Nu mai bagati banii in console.
    Mie, personal, imi place sa stau pe fotoliu cu picioarele intinse pe masa si Joystick-ul in mana.
    Si mie imi place sa ma joc pe PC-ul meu de 10.000 Ron conectat la Samsung-ul meu de 140 cm prin HDMI cu picioarele pe masa. Am auzit acest argument de prea multe ori.

    ---------- Post added 05-11-2011 at 10:19 PM ----------


  5. #225 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Si atunci de ce asa multe comentarii despre grafica? Nu mai faceti comparatie intre PC si console. Daca doar grafica va interseaza, jucati pe PC.

  6. #226 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Unde sunt celelealte posturi?!

  7. #227 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Unde sunt celelealte posturi?!
    Asta ma intreb si eu. Poate e din cauza site-ul sau poate au fost prea multe offtopic-uri. Si totusi lipsesc multe.

    Ma intreb oare cat de mare o fi orasul din GTA V. Liberty city din Gta IV parea imens la inceput, dar acum mi se pare mai mic ca SanAndreas.
    Noroc ca am cumparat TBOGT si ma mai arunc cu parasuta din cer. Nu inteleg de ce in GTA IV au scoc multe chestii intersante si fun, cum ar fi gym-ul, parasuta, mai multe haine etc. Oricum a fost un joc superb, dar asteptam gta V. Vreau alt trailer sau un release date ceva, toti vrem.

  8. #228 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au fost probleme cu site-ul si printr-un back-up, decat sa se piarda anumiti useri, s-a preferat pierderea unor postari. No big deal.

  9. #229 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Sper ca masinile din gta v sa fie tunabile , si eventual sa te poti ingrasa sau face muschi dar nu ca in gta san andreas faceai muscle maxim si dupaia ii dai una lu ala cu o forta de slabanog...
    Sper sa adauge majoritatea chestiunilor din san andreas si chiar sa mai adauge daca se mai poate ... ceva roleplay , sa iti cumperi tigari sau sa iti mai iei cate ceva , ca dupa ce il termini il mai joci 3-4 sapt freeroam si zici ... gata ? asta-i tot?

    Am asteptari mari de la gta v : 1.Un oras mai mare
    2.Car tunning!
    3.More roleplay
    4.More clothes
    5.Sa nu schimbe handling-ul de la masini
    6.Sa mai imbunatatesca cat de cat sistemul de cover...
    7.Sa imbunatateasca engine-ul de free-running
    8.Sa nu mai fie chiar asa de serios tot jocul (ma refer la story)
    9.Sa apara animale in joc!
    10.Sa imbunatateasca melee fightings si melee combos

  10. #230 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Sper ca masinile din gta v sa fie tunabile , si eventual sa te poti ingrasa sau face muschi dar nu ca in gta san andreas faceai muscle maxim si dupaia ii dai una lu ala cu o forta de slabanog...
    Sper sa adauge majoritatea chestiunilor din san andreas si chiar sa mai adauge daca se mai poate ... ceva roleplay , sa iti cumperi tigari sau sa iti mai iei cate ceva , ca dupa ce il termini il mai joci 3-4 sapt freeroam si zici ... gata ? asta-i tot?

    Am asteptari mari de la gta v : 1.Un oras mai mare
    2.Car tunning!
    3.More roleplay
    4.More clothes
    5.Sa nu schimbe handling-ul de la masini
    6.Sa mai imbunatatesca cat de cat sistemul de cover...
    7.Sa imbunatateasca engine-ul de free-running
    8.Sa nu mai fie chiar asa de serios tot jocul (ma refer la story)
    9.Sa apara animale in joc!
    10.Sa imbunatateasca melee fightings si melee combos
    La Sanandreas dupa ce faceai muschi, chiar luai mai mult la damage cu fiecare pumn. Poate n-ai observat tu sau vrei o diferenta mai mare.

    Si eu am asteptari mari de la gta v. Dar sa nu adauge prea multe chestii sau chestii inutile. Vreau sa fie placut, sa nu te plictisesti in oras si in acelasi timp sa-si mentina gameplay-ul acela de GTA cum nici alt joc nu-l mai poseda. Si bineinteles vreau sa pot inota pe sub apa(nu stiu de ce,dar imi place foarte mult aceasta chestie care este aproape inutila).
    Oricum faptul ca are countryside ma bucura foarte mult.
    Tin minte, gta sanandreas l-am terminat cam dupa vreun an si ceva dupa ce l-am cumparat. Pur si simplu nu-mi venea sa fac misiuni cand puteam sa am atata distractie in oras. Oricum sunt un mare fan al jocului GTA si nu ma va dezamagi pentru ca il voi juca indiferent de cum o sa fie, doar spun ca din gta IV putea sa iasa un joc mult mai placut si less boring(uneori ma plictiseste).

  11. #231 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    La Sanandreas dupa ce faceai muschi, chiar luai mai mult la damage cu fiecare pumn. Poate n-ai observat tu sau vrei o diferenta mai mare.

    Si eu am asteptari mari de la gta v. Dar sa nu adauge prea multe chestii sau chestii inutile. Vreau sa fie placut, sa nu te plictisesti in oras si in acelasi timp sa-si mentina gameplay-ul acela de GTA cum nici alt joc nu-l mai poseda. Si bineinteles vreau sa pot inota pe sub apa(nu stiu de ce,dar imi place foarte mult aceasta chestie care este aproape inutila).
    Oricum faptul ca are countryside ma bucura foarte mult.
    Tin minte, gta sanandreas l-am terminat cam dupa vreun an si ceva dupa ce l-am cumparat. Pur si simplu nu-mi venea sa fac misiuni cand puteam sa am atata distractie in oras. Oricum sunt un mare fan al jocului GTA si nu ma va dezamagi pentru ca il voi juca indiferent de cum o sa fie, doar spun ca din gta IV putea sa iasa un joc mult mai placut si less boring(uneori ma plictiseste).
    Cateodata si pe mine ma plictiseste , de exemplu m-am jucat azi pe la 3-4 si dupa vreo ora jumate m-am plictisit ... ( si cand a aparut si l-am primit odata cu ps3-ul il jucam peste 14-15 ore zilnic ... si nu ma mai saturam de el , si inca imi place ffff mult )

    Si asa stiu toate easter eggs-urile din gta iv , am level 8 multiplayer , am toate hainele , cele mai bune masini la safehouse , l-am terminat si de vreo 4-5 ori..
    Cel mai mult imi starneste curiozitatea si ma face sa incerc si eu anumite lucruri in joc , videoclipurile de pe youtube cu & despre gta iv

  12. #232 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Cateodata si pe mine ma plictiseste , de exemplu m-am jucat azi pe la 3-4 si dupa vreo ora jumate m-am plictisit ... ( si cand a aparut si l-am primit odata cu ps3-ul il jucam peste 14-15 ore zilnic ... si nu ma mai saturam de el , si inca imi place ffff mult )

    Si asa stiu toate easter eggs-urile din gta iv , am level 8 multiplayer , am toate hainele , cele mai bune masini la safehouse , l-am terminat si de vreo 4-5 ori..
    Cel mai mult imi starneste curiozitatea si ma face sa incerc si eu anumite lucruri in joc , videoclipurile de pe youtube cu & despre gta iv
    Cum faci levele pe multiplayer?

  13. #233 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu unul sper sa imbunatateasca camera atunci cand conduci, sa nu mai vad lateralul masinii cand iau o curba, pentru ca e aberant. Sa stea camera lipita de fundul masinii, sau sa pot sa o pilotez din interior sau ceva de genul fara sa ma ia capul.

  14. #234 SP
    Member theSrN's Avatar
    da, o camera din interiorul masinii ar fi geniala :X

  15. #235 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Eu unul sper sa imbunatateasca camera atunci cand conduci, sa nu mai vad lateralul masinii cand iau o curba, pentru ca e aberant. Sa stea camera lipita de fundul masinii, sau sa pot sa o pilotez din interior sau ceva de genul fara sa ma ia capul.
    Vrei sa zici , asa cum a fost la vice city?

    E oribil sa stea lipit de fundu masinii , sa nu te poti uita in stanga in dreapta... Mai degraba ar face ceva gen cockpit , ar fi mai tare... si pentru cei care ar face videoclipuri ar prinde ff bine ...


    Cat despre cum faci levele in multiplayer : 1 sfat : Jucand hangman noose la hard level de vreo 20 de miliarde de ori

  16. #236 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Relativ lipita de fundul masinii, ati inteles voi ce vreau sa zic . Asemenea tuturor jocurilor auto. (GT5, NFS etc)

    Sau, da, altfel spus ca in Vice City, GTA3, San Andreas etc

  17. #237 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Relativ lipita de fundul masinii, ati inteles voi ce vreau sa zic . Asemenea tuturor jocurilor auto. (GT5, NFS etc)

    Sau, da, altfel spus ca in Vice City, GTA3, San Andreas etc
    La San Andreas poti sa misti camera... la Vice City si Gta 3 nu puteai...
    Ma rog , eu nu sunt de acord cu opinia ta ( parerea mea , no offense )

  18. #238 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    None taken, dar nu m-ai inteles. Eu nu mai vreau sa iau curba si sa nu vad pe unde merg, adica sa imi arate lateralul masinii si eu sa fiu nevoit sa corectez camera din mouse/right analog.

  19. #239 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ahaa , m-am prins ... Acum sunt de aceeasi parere cu tine , chiar daca pe mine nu prea ma deranjeaza

  20. #240 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    None taken, dar nu m-ai inteles. Eu nu mai vreau sa iau curba si sa nu vad pe unde merg, adica sa imi arate lateralul masinii si eu sa fiu nevoit sa corectez camera din mouse/right analog.
    Adica sa se intoarca camera automat in spatele masinii nu? Ar fi foarte folositoare chestia asta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 282 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 291 Last Post: 17-05-2024, 21:00
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts