Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 282 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast
Results 901 to 920 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #901 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Nu stiu ce va poate deranjala la schimbarea personajului, dar in viata mea nu am fost asa impresionat de un trailer pana acum.

  2. #902 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    nu pot sa zic ca arata bine fiindca grafic nu impresioneaza cu nimic...sa vedem.

    Ce vrei sa scoti dintr-un 360 sau un ps3 ... nu or sa scoata ei mare branza nici din astea noi .. eu oricum raman mirat ce au putut realiza ca si grafica din cele doua console din 2005 si pana in zilele noastre cu un hardware mediocru

  3. #903 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Ce vrei sa scoti dintr-un 360 sau un ps3 ... nu or sa scoata ei mare branza nici din astea noi .. eu oricum raman mirat ce au putut realiza ca si grafica din cele doua console din 2005 si pana in zilele noastre cu un hardware mediocru
    Iti vei inghiti cuvintele in 2-3 ani, te asigur eu.

  4. #904 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    m-as bucura sa fie asa

  5. #905 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Faptul ca voi putea schimba personajele in timpul actiunii mi se pare un deliciu

  6. #906 SP
    Member Florix09's Avatar
    Attached Images Attached Images 1017683_560066030702362_865109214_n.jpg

  7. #907 SP
    Member MSlv's Avatar
    fata de jocurile din ziua de azi poate ca nu o fi cine stie ce la capitolul grafica, dar fata de gta4 pare un mare salt inainte! Altul oricum n-o sa vedem pana prin 2017.

    Mai am un singur dor: sa ruleze mai fluid ca gta4 pe ps3.

  8. #908 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    So freaking true!



    ---------- Post added 10-07-2013 at 19:24 ----------


  9. #909 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  10. #910 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  11. #911 SP
    Member Harilip's Avatar
    faptul ca o sa schimbi personajul cand vrei ca sa surprinzi diverse momente din viata lui, nu vi se pare ca exista posibilitatea sa ratezi anumite scene amuzante/importante la unul din cei trei?

  12. #912 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Cred ca schimbarea aia e ceva scriptat, de fiecare data cand schimbi personajul sa il gasesti intr-o situatie amuzanta, nu face nimic important cat nu esti cu el.

  13. #913 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Cel mai probabil, cand nu esti intr-o misiune, schimbarea intre personaje e scriptata, asa evolueaza storyul.
    In schimb daca intr-o misiune pot sa schimb dupa dorinta inimii va fi colosal ... unul in elicopter, unul in banca, altul cu sniper pe cladire, ies niste combinatii ... miam miam.

  14. #914 SP
    Member Florix09's Avatar
    Attached Images Attached Images 992905_477965492295741_1050547339_n.png

  15. #915 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Pana la urma se pot cumpara case sau nu?

    Grand Theft Auto V: Everything We Know So Far - GameSpot.com

    You can buy more than just safe houses

    Inca ceva, tot apare un al patrulea personaj jos, postura nu pare simetrica sa zicem ca e bagat de umplutura, sigur e cineva care mai apare ocazional.
    Attached Images Attached Images gta-motherfucker.jpg

  16. #916 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    CJ

  17. #917 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Pana la urma se pot cumpara case sau nu?

    Grand Theft Auto V: Everything We Know So Far - GameSpot.com

    You can buy more than just safe houses

    Inca ceva, tot apare un al patrulea personaj jos, postura nu pare simetrica sa zicem ca e bagat de umplutura, sigur e cineva care mai apare ocazional.
    Eu cred ca e personajul cu care vei juca online...

  18. #918 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    la sfarsitul filmuletului arata cum cumpara o casa de 250.000. Parca spuneau in inteviuri ca jocul e de asa natura incat nu vei cumpara proprietati. E bine daca se vor putea achiziona, imi placea asta in VC si SA.

    Voua va convine condusul masinilor in stilul NFS sau celui din GTA4? tare imi displace cum pareau ca se condurc acele masini, sa speram doar ca era foarte-foarte priceput tipul care juca si nu se controlau ele atat de simplist.

  19. #919 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    la sfarsitul filmuletului arata cum cumpara o casa de 250.000. Parca spuneau in inteviuri ca jocul e de asa natura incat nu vei cumpara proprietati. E bine daca se vor putea achiziona, imi placea asta in VC si SA.

    Voua va convine condusul masinilor in stilul NFS sau celui din GTA4? tare imi displace cum pareau ca se condurc acele masini, sa speram doar ca era foarte-foarte priceput tipul care juca si nu se controlau ele atat de simplist.
    Cel mai probabil era Franklin la volan si a folosit abilitatea sa speciala de a conduce iar jocul a fost dat pe replay ca sa nu se vada cu incetinitorul...
    Si la sfarsitul gameplay-ului nu a cumparat casa de 250.000$ dar a pus locatia sa pe GPS ca sa ajunga la ea sa o vada... Dar cred ca se pot cumpara... Imi placea extrem de mult sa ma duc sa cumpar case in GTA SA.

  20. #920 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    la sfarsitul filmuletului arata cum cumpara o casa de 250.000. Parca spuneau in inteviuri ca jocul e de asa natura incat nu vei cumpara proprietati. E bine daca se vor putea achiziona, imi placea asta in VC si SA.

    Voua va convine condusul masinilor in stilul NFS sau celui din GTA4? tare imi displace cum pareau ca se condurc acele masini, sa speram doar ca era foarte-foarte priceput tipul care juca si nu se controlau ele atat de simplist.
    Prefer orice in locul controlului din GTA4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 282 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 291 Last Post: 17-05-2024, 21:00
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts