Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 452 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 196 246 ... LastLast
Results 2,901 to 2,920 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2901 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Razvan, se respecta data de aparitie la FF XIII? Si crezi ca o sa aveti destule bucati, sau sa fac precomanda?
    Da si da.

    ---------- Post added 18-02-2010 at 10:36 AM ----------

    RonanN1 - nu avem informatii despre acele bonusuri, probabil au fost oferita in SUA pentru preordere.

  2. #2902 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Stiu ca sunt incredibil de enervant cu intrebarea aceasta , dar totusi , promotia zilei ( lunii ) se mai schimba ?

  3. #2903 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    De ce nu faci precomanda oricum. In caz ca se modifica pretul tu primesti la pretul care e acum pe site. De cand cu Bioshock 2 Limited m-am invatat minte
    Da, cred ca ai dreptate... Fac acum

  4. #2904 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by cls55amg View Post
    Veti pune in vanzare acest bundle si daca da, cam cat de repede ??
    Pot confirma ca vom aduce bundle Elite + Final Fantasy XIII. Pret aproximativ 1149,9 lei.

    Data de lansare aproximativ 9-15.03.2010.

  5. #2905 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    super pret man. felicitari

  6. #2906 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Super pret, ma abonez la una.

  7. #2907 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    De ce nu faci precomanda oricum. In caz ca se modifica pretul tu primesti la pretul care e acum pe site. De cand cu Bioshock 2 Limited m-am invatat minte
    Eu am facut pre-comanda de cand a aparut am impresia. Cred ca si uit de el pana apare . Glumesc, cum sa uit de FF .

  8. #2908 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    RvsS - de cand o sa se poata faca preorder pentru bundle-ul 360+FF13? Mersi.

  9. #2909 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    In 2-3 zile. S-ar putea ca bundle-ul sa fie cu 250 GB si 2 controllere, deci pretul va fi diferit fata de cel anuntat initial. Voi afla si vom introduce pe site.

  10. #2910 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu s-ar puteam. sigur e asa :d

    de aia ma si miram de pret

    este vb de un super elite

    Product Features
    Edition: Super Elite (250 GB) with Final Fantasy XIII
    Limited edition Final Fantasy XIII Super Elite Bundle features more storage space than ever before coming complete with a 250GB Hard Drive
    The bundle also includes 2 Xbox 360 Wireless Controllers, an Xbox 360 Headset and a Standard Edition copy of Final Fantasy XIII

  11. #2911 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Probabil va fi in jur de 13mil.

  12. #2912 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Stiu cum arata in SUA bundle-ul, dar in Europa nu au anuntat oficial inca. E foarte probabil ca va fi la fel, deci 250 GB si 2 controllere. Anunt pretul cand il stiu, multumesc.

    ---------- Post added 19-02-2010 at 05:24 PM ----------

    Bundle-ul european Elite + Final Fantasy XIII va avea 120 GB si 1 controller.

    Voi anunta pretul in cateva zile.

  13. #2913 SP
    Member tudort's Avatar
    Pe cand un
    Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

  14. #2914 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, cum e treaba cu garantia? Nu stiu exact si nu stau sa caut certificatul sau ce am de la voi Stiu ca mi s-a inlocuit consola odata, asta inseamna ca se prelungeste garantia cu inca 3 ani, sau ramane aceeasi?

  15. #2915 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    produs nou = garantie noua prelungire se face in cazul repararii si se prelungeste cu timpul in care a stat in service (dar nu e cazul tau)

  16. #2916 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Ah, ce bine. Trebuie doar sa caut pe sub pat sa vad ce am in cutia de la Xbox. Intrebam pt. ca a inceput sa faca precum avionul, de fiecare data cand joc Mass Effect si mi-e sa nu fie pe duca

  17. #2917 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Pentru cei interesati - The Elite Bundle includes a 120GB black Hard Drive, one Wireless Controller and a copy of Final Fantasy XIII.

  18. #2918 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Pe cand un
    Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
    In cateva zile va fi adaugat pe site.

  19. #2919 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, am facut o precomanda pentru FF XIII acum cateva zile, dar nu am primit nici un mail de la voi. Mai trebuie sa fac comanda odata, sau s-a inregistrat? Am mai avut problema asta cu mailurile lipsa de la voi, cand am comandat si alte jocuri, si vad ca tot nu s-a rezolvat

  20. #2920 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca ai pe yahoo check spamm folder man. e posibil sa interpreteze mailul ca spamm

    se mai intampla

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 452 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 196 246 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts