Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 166 of 452 FirstFirst ... 66 116 156 164 165 166 167 168 176 216 266 ... LastLast
Results 3,301 to 3,320 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3301 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tray - salut, am intrebat si am inteles ca domnul nu este angajat ESL.

    MonkY - Nier este in stoc, Lost Planet 2 vine pe 21 mai, Red Dead tot pe 21 mai. (21 mai fiind data de lansare si momentul cand trebuie sa ajunga la voi).

  2. #3302 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am dat precomanda pe site pentru Lost Planet 2, acuma numai sa treaca zilele

    E totusi ceva diferenta intre 11 mai (lansarea anuntata pe diferitele site-uri, valabila pentru US cred) si 21 mai

  3. #3303 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    tray - salut, am intrebat si am inteles ca domnul nu este angajat ESL.

    MonkY - Nier este in stoc, Lost Planet 2 vine pe 21 11 mai, Red Dead tot pe 21 mai. (21 mai fiind data de lansare si momentul cand trebuie sa ajunga la voi).
    Corectez - Lost Planet 2 vine pe 11 mai, nu pe 21 cum am anuntat eronat inainte.

  4. #3304 SP
    Member MihaY's Avatar
    Razvan, veti aduce Naruto Ultimate Ninja Storm 2?

  5. #3305 SP
    Member Johnny's Avatar
    Ati bagat Starcraft 2 la precomanda foarte frumos. Acum o intrebare: un pret estimativ pentru editia de colectie aveti ca sa stim si noi care se merita cumparat? Vad ca este deja un pret destul de mare la editia normala si daca diferenta dintre cele 2 este mica ( 50 - 80 ) evident ca merita mai mult Collector's edition. Banuiesc ca o sa fie un numar limitat de Collector's edition si nu o sa mai mearga treaba cu schimbatul precomenzii . Evident ca as vrea un beta key acum dar pot sa mai astept .

  6. #3306 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Surpriza la Starcraft 2 este acum pe site

    ---------- Post added 03-05-2010 at 01:09 PM ----------

    Johnny - da, cred ca va merge schimbarea precomenzii astfel: Se face comanda la editia standard acum. Se face precomanda la CE cand apare pe site. Cand suna colega mea (cand apare jocul) ne poti comunica telefonic ca doresti doar editia CE si atat.
    Practic editia CE va fi pe site cat timp vom avea stoc din ea. Cand se fac suficiente precomenzi incat sa acopere stocul, vom scoate de pe site editia CE. Pretul nu il pot comunica inca, nu este stabilit. Producatorul recomanda 99 EUR, cred ca pe acolo va fi.
    Pretul la editia normala este mare pentru un joc de PC, dar este oferta doar in timpul precomenzii, dupa aceea s-ar putea sa creasca, se recomanda 59 EUR pret de vanzare, aceasta este decizia producatorului.

    ---------- Post added 03-05-2010 at 01:11 PM ----------

    Quote Originally Posted by enigma97 View Post
    Razvan, veti aduce Naruto Ultimate Ninja Storm 2?
    Da, il vom aduce.

  7. #3307 SP
    Member Johnny's Avatar
    "Blizzard has announced a $99.99 Collector's Edition for StarCraft II: Wings of Liberty"
    "Blizzard also reveals that the standard edition of its PC and Mac RTS sequel will cost $59.99 and that its digital release will follow "shortly after [the retail] release."
    Ce preturi zici ca suntem pe Steam 1 $ = 1 EUR Daca acela o sa fie pretul la Collector's edition ies mai castigat cu editia normala, multumesc pentru raspuns

  8. #3308 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, preturile anuntate pentru Europa sunt de 59 EUR respectiv 89 EUR (am anuntat eronat 99 initial). Discutia cu paritatea EUR/dolar este foarte lunga, nu are sens sa intram in detalii aici.

  9. #3309 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Corectez - Lost Planet 2 vine pe 11 mai, nu pe 21 cum am anuntat eronat inainte.

  10. #3310 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Precomanda Starcraft 2 si vei primi un CD Key pentru a participa la beta!

    Intrebare:

    Daca cineva renunta la precomanda, ramane cu key-ul?!

  11. #3311 SP
    Member felixxx's Avatar
    deci cand vin key-urile ?

  12. #3312 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    eXist - desi nu ar fi frumos din partea lui/ei , da. Si nu, nu costa nimic precomanda, nu pierzi niciun ban.
    felixxx - avem deja key-urile. Se trimite in maxim 3 zile lucratoare din momentul precomenzii.

    ---------- Post added 03-05-2010 at 05:13 PM ----------

    Lost Planet 2 a fost amanat pana pe 18.05, il vom avea atunci.

    ---------- Post added 04-05-2010 at 10:42 AM ----------

    Starcraft 2 va iesi pe 27 iulie 2010.

  13. #3313 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Eu vreau o editie Collector's si una Standard, fac precomanda la 2 bucati?
    PS: primesc 2 key-uri daca fac asta?

  14. #3314 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rulzmaker - fa comanda pentru editia standard. Primeste beta key.

    Cand apare editia CE, fa precomanda la ea (nu stiu daca vom avea beta key-uri atunci pentru ca se va introduce aproape de lansare, cand stim exact cate unitati avem) si te vom suna cand apare jocul. Atunci, telefonic poti alege ce versiune sa primesti.

    ---------- Post added 04-05-2010 at 01:35 PM ----------

    La Lost Planet 2 cred ca v-am ametit de tot, asa cum am ametit si eu.

    Va veni in jurul datei de 13-14.05.2010 (this is final, sper )

  15. #3315 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    excelent raspuns (oricum nu aveam nevoie de 2 key-uri). am facut deja precomanda la standard, acum asteptam key-urile si luna iulie

  16. #3316 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Super Street Fighter 4 - in stoc acum.

  17. #3317 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Pagina Produsului o sa mai aduceti?

  18. #3318 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pe cand Numele produsului in loc de Pagina Produsului , atunci cand punem link ???

  19. #3319 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Am o problema.Cand incerc sa intru la voi pe site imi da o eroare:
    Hmm, gameshop.ro isn't loading right now.

  20. #3320 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post


    La Lost Planet 2 cred ca v-am ametit de tot, asa cum am ametit si eu.

    Va veni in jurul datei de 13-14.05.2010 (this is final, sper )
    Pe 13 ar fi perfect, e ziua mea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts