Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 315 of 452 FirstFirst ... 215 265 305 313 314 315 316 317 325 365 415 ... LastLast
Results 6,281 to 6,300 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6281 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu am primit curea cu BFBC2 primit ieri.

  2. #6282 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    la ce pret aveti pes 11 ,pt ca eu caut la un pret cat mai mic deoarece nu am prea multi bani din alocatie chiar daca incerc sa strang bani vin perioade in care trebuie sa-i folosec..rechizite,bani pe la scoala.....

  3. #6283 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    la ce pret aveti pes 11 ,pt ca eu caut la un pret cat mai mic deoarece nu am prea multi bani din alocatie chiar daca incerc sa strang bani vin perioade in care trebuie sa-i folosec..rechizite,bani pe la scoala.....
    E atat de greu sa intri pe gameshop.ro si sa vezi ce pret are PES 2011 ?

  4. #6284 SP
    Member tudort's Avatar

  5. #6285 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tudort - din pacate, nu.
    Mr.Gamer98 - nu avem acest titlu.

    ---------- Post added 10-04-2011 at 12:02 PM ----------

    FallouT si rulzmaker - daca aveti o secunda sa ne dati un telefon la 0374200395 luni-vineri, 9-17, se rezolva.

  6. #6286 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    multumesc de informatie,dar imi puteti spune daca pe viitor il veti aduce?

  7. #6287 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mr.Gamer98 - PES 2011 nu cred ca vom aduce, dar 2012 este posibil.

  8. #6288 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ok merci !

  9. #6289 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Se mai aduce Uncharted 2 ?

  10. #6290 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Razvan, intrucat se apropie cu pasi repezi ziua cea mare, crezi ca MK Kollectors ajunge pe 21 la noi?

  11. #6291 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    boga - nu ma pot pronunta pana cand stocul este efectiv in depozit. Deocamdata totul merge conform planului.

    ---------- Post added 14-04-2011 at 12:23 PM ----------

    it.addi - deocamdata, nu mai putem aduce acest titlu.

  12. #6292 SP
    Member maweryck's Avatar
    Razvan , vreau si eu sa stiu daca exista vreo posibilitate sa confirm comanda pt MK Collector's innafara de confirmarea la tel .
    Se suna la nr de tel care era trecut la profil in perioada pre-comenzii . In perioada asta am inregistrat la profilul de pe gameshop alt numar de tel dar am mai fost sunat si pe numarul vechi la precomenzile mai vechi .
    Nu vreau sa-mi pierd precomanda la MK (facuta exact in ziua cand l-ati postat pe site ) + sa nu beneficiez de pretul f bun
    Multumesc anticipat . Bafta

  13. #6293 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nici vorba de asa ceva..eu cand am schimbat numarul..am primit telefon pe ambele..si pe cel nou si pe cel vechi..poate au avut cateva probleme cei de la Gameshop..dar neprofesionisti nu sunt..

  14. #6294 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    nici vorba de asa ceva..eu cand am schimbat numarul..am primit telefon pe ambele..si pe cel nou si pe cel vechi..poate au avut cateva probleme cei de la Gameshop..dar neprofesionisti nu sunt..

    Nu bat campii de obicei si stiu sigur ce vorbesc . Ca sa nu mai zic ca ce legatura are coada vacii cu stampila primariei? .Ce legatura are profesionalismul celor de la gameshop cu problema mea ?
    Ce, am zis eu undeva ca nu m-au sunat si pe mine pe ambele numere ? Tocmai, ca m-au sunat pe ambele numere , dar la pre-comenzi diferite . Am fost si eu curios si am intrebat :" Saru-mana dar de ce ma sunati pe nr asta de tel cand am trecut pe site alt nr de tel ?." Raspunsul fetei a fost ceva de genul :" Aaaaa....nu stiu , noi sunam la nr asta d'aici , la nr de tel care era trecut in momentul in care ati facut comanda ".

    Si ca tot mi-ai ridicat-o la fileu ...am avut si eu parte de tot felul de experiente cu gameshop . De la faze f frustrante (acum cam 1 an ) cu promotii care incep pe 17 (de exemplu ) dar cu stocul terminat de pe 15 , jocuri care au intarziat f mult (ME2 PS3 si Dead Space 2 ) (dar la faza asta ei au avut cel mai mult de pierdut ) ....pana la situatii in care am fost ff placut surprins : Black Ops Prestige cu 399 Ron ( parca ) , NFS Hot Pursuit cu 80 Ron la lansare ( am beneficiat de reducere mare pt intarzierea de 1 zi la Black Ops ) etc ...
    Daca e sa pun in balanta , dupa 1 -2 ani ies mai multe lucruri bune decat rele . Cel mai important e ca oamenii se chinuie sa faca lucrurile din ce in ce mai bine (mie asa mi se pare ). D'asta am continuat sa cumpar de la ei si cred ca o sa mai cumpar si d'acum in-colo .

    Bafta

  15. #6295 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    maweryck - deocamdata, precomanda are atasat numarul pe care il aveai in cont in momentul in care ai facut-o. Se lucreaza sa se schimbe acest lucru, adica sa se modifice dinamic in precomanda numarul tau odata ce il schimbi in cont, dar mai dureaza putin, o data cu noul site. Pentru a rezolva problema ta fie ne contactezi telefonic pe 20.04, fie imi dai un PM sa verificam atunci.

  16. #6296 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Rvss , Age of conan gratis la orice achizitie de peste 149,9 ron
    Ea belt pt oricare produs EA
    si card de membru
    Toate acestea nu trebuia sa le primesc la comanda - Crysis 2 + Bad company 2 = 367 RON ? Sau nu mai sunt in stoc ?

  17. #6297 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Am intrebat la un moment dat daca la consola Playstation 3 160 GB aveti cablu HDMI in pachet si ati spus ca aveti cand an primit consola,surpriza,nu era niciun cablu HDMI.Daca imi spuneati acest lucru puteam sa comand de pe alt site care nu avea cablu HDMI dar avea mai multe jocuri la preturi bune din care sa pot alege.De ce nu era cablul HDMI in consola daca asa ati spus?

  18. #6298 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    dragos_mihaiy - nu stiu cu cine ai vorbit exact si despre ce consola ai intrebat. Daca nu esti multumit de continutul pachetului il poti returna.
    it.addi - rugamintea mea este sa imi trimiti din nou pe PM adresa de email si voi verifica luni cele sesizate.

  19. #6299 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Am sunat la nr. de telefon de pe site si am vorbit cu o tipa caruia i-am spus ce doresc i-am trimis datele de livrare si gata.Deoarece ai spus ca contine pacetul si cablu HDMI nu am mai intrebat de el.Nu am de ce sa returnez pachetul dar vroiam sa stiu de ce nu am primit si acel cablu HDMI.

  20. #6300 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    dragos_mihaiy - probabil asa vine de la producator, nu desigilam consolele, le trimitem asa cum vin. Daca te-am dezinformat despre acel cablu imi cer scuze, stiu ca difera in functie de pachet, dar nu am vazut efectiv un model desigilat de 160 GB. Daca ai nevoie de ajutor pentru a gasi un cablu HDMI pot sa intreb la magazinele partenere din apropierea ta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts