Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 452 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast
Results 641 to 660 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #641 SP
    Junior Member :|mdasuper's Avatar
    Eu am comandat mai devreme decat tine...nu ma intelege gresit nu dau vina pe RvsS si nici nu vreau sa se simta prost(banuiesc ca de aceea i-ai mentionat numele)spun doar ca cei care se ocupa de distributii lucreaza superficial si daca nu sunt impinsi de la spate (cum probabil au fost in cazul tau,impinsi de RvsS) nu lucreaza! Asta e Romania,deci nu ma astept sa fie alt loc de unde sa comanzi online si sa fie ceva diferit.Altceva nu o sa mai spun,dar ganditiva de 2 ori inainte sa comandati de la gameshop.

  2. #642 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    mdasuper - pe site scrie ca il primesti in 24 h dupa confirmarea telefonica, nu dupa comanda. In aceasta perioada au fost intarzieri din cauza mutarii depozitului si acest anunt a fost trecut pe site pe prima pagina. Acum a fost scos anuntul de cateva zile pentru ca s-a rezolvat. Intr-adevar o perioada nu s-au putut onora f. repede comenzi, toata marfa fiind blocata. Imi pare rau si sper ca ai gasit cadoul la timp.

    Acum s-a remediat situatia, este sambata si desi nu se lucreaza in mod normal suntem aici pe baricade ca sa ajungem la zi cu comenzile.

  3. #643 SP
    Junior Member :|mdasuper's Avatar
    Nu,nu am gasit cadoul,la toate magazinele mi s-a spus ca nu voi gasi ceea ce caut decat "la anu".
    "pe site scrie ca il primesti in 24 h dupa confirmarea telefonica, nu dupa comanda"<--- am primit confirmarea telefonica,nu faceam plangeri degeaba.

  4. #644 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pai da-mi un PM sa vedem despre ce produs e vorba si poate rezolvam. Scrie-mi si numele sa gasesc comanda.

    Consolele Xbox din nou in stoc. Preturi care vor fi si pe site in scurt timp:
    Arcade - 799,9 lei
    Pro 60 GB - 1059.9 lei
    Elite - 1299,9 lei

  5. #645 SP
    Junior Member :|mdasuper's Avatar
    Am trimis PM...multumesc ca incerci sa ma ajuti

  6. #646 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am primit Left4Dead-ul

  7. #647 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Consolele Xbox din nou in stoc. Preturi care vor fi si pe site in scurt timp:
    Arcade - 799,9 lei
    Pro 60 GB - 1059.9 lei
    Elite - 1299,9 lei
    O curiozitate: imi poti spune, te rog, daca in situatia defectarii si deci a necesitatii de a trimite consola la service este obliagtorie si restituirea HDD-ului? Bineninteles, ma refer la cazul unei console cumparate de la Gameshop.

    Multumesc

  8. #648 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Consola trebuie sa contina tot ce a fost in ea la achizitie. Daca e bundle cu jocuri si acestea trebuie aduse inapoi. Asta se intampla pentru ca aceasta este trimisa mai departe la producator si daca nu este complet pachetul nu este acceptata.

  9. #649 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pai da-mi un PM sa vedem despre ce produs e vorba si poate rezolvam. Scrie-mi si numele sa gasesc comanda.

    Consolele Xbox din nou in stoc. Preturi care vor fi si pe site in scurt timp:
    Arcade - 799,9 lei
    Pro 60 GB - 1059.9 lei
    Elite - 1299,9 lei
    Deci "previziunea" a fost adevarata.
    Quote Originally Posted by Taw
    De ce se repeta an de an acelasi lucru, iar pretul va fi intre 750 si 800ron (eu ma astept la 799ron sincer), cand in Carrefour stau consolele la 670ron in rafturi asteptand sa fie cumparate si daruite cadou.

  10. #650 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, chiar vroiam sa iti dau un PM sa iti zic. Daca mai scade cursul se va modifica si pretul. De mentionat ca sunt variantele bundle toate, cu jocuri.

  11. #651 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Pretul ASTA este corect?MERCI!

  12. #652 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Da, chiar vroiam sa iti dau un PM sa iti zic. Daca mai scade cursul se va modifica si pretul. De mentionat ca sunt variantele bundle toate, cu jocuri.
    Dap.Nu e vina nimanui ca a crescut euro.
    Cand a venit prima data Arcade, ati avut cel mai bun pret din RO.
    Bafta la vanzare.

  13. #653 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    novi - din pacate nu este, va fi modificat in 249,9 lei.

  14. #654 SP
    Junior Member snapisrl's Avatar
    vreau si eu un elite dar sal iau miine se poate ?
    varianta pe negru

  15. #655 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    sanpisrl - Ti-am dat PM.

    Noi am cam incheiat operatiunile pe anul asta pentru ca nu mai lucreaza regulat curierul. Va urez Sarbatori Fericite!

  16. #656 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sarbatori Fericite RvsS ! Multumim pentru suport si speram ca in 2009 sa faceti fata cu brio cererilor din ce in ce mai mari ale consolistilor

  17. #657 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    RvsS,azi am primit un mail de la cei de la Best Distribution si s-au semnat Gameshop....Gameshop are legaturi cu Best Distribution?

    Buna ziua,

    Va rugam sa ne lasati un numar de telefon si va vom contacta.

    Cu stima,
    Echipa www.GameShop.ro


    Am inteles acum....si ciudat e ca primesc mailurile in Spam.

    Gata am vb cu ei si mi-au zis ca cei de la Emag poarta toata vina...singurul lucru care trebuie sa il mai faca Best Distribution este sa completeze o casuta cum ca ei au primit consola cea stricata....iar cei de la Emag se chinuie de 20 de zile sa o trimita.

  18. #658 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pastilutza - GameShop e site-ul Best Distribution. Am discutat la telefon, sunt mai multe probleme la mijloc dar se va rezolva.

  19. #659 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    aaaaaaaaa tu erai?Da ms...deci cu tine am vorbit prin mailuri de la inceput?Atunci esti foarte tare,nimeni nu mi-a raspuns la mailuri asa repede ca tine.

  20. #660 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Astia chiar sunt neseriosi si ma refer la Emag.Nici acum nu mi-au confirmat macar ca au trimis consola la BEST.Nu merita sa ii sun sa le fac panarama?O tin langa asa de 1 luna.
    RvsS sti cumva mai multe detalii despre problema mea.Ma refer la data in care voi credeti ca cei de la emag o sa trimita consola.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 452 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts