Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 452 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 170 ... LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1381 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    De PS3 inca nimic.

    Dar ce ziceti de un teaser



  2. #1382 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Arata foarte bine!

  3. #1383 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am fost intrebat de consola PS3 si PSP, le vom aduce din nou in stoc.

    Preturi aproximative PS3 cu Killzone 2 - 1799,9 lei, PS3 cu Infamous - 1799,9 lei. PSP va fi aproximativ 749,9 lei. Stoc pana la sf. saptamanii si un update pe site

  4. #1384 SP
    Junior Member BobbyS's Avatar
    Madden NFL 10 pt. Xbox 360 cand aduceti?

  5. #1385 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    BobbyS -1 saptamana pana la sosirea in stoc.

  6. #1386 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Intentionez sa cumpar de la Gameshop urmatoarele: Guitar Hero 5, Band Hero, DJ Hero si Tony Hawk Ride. RvsS, de majoritatea te-am intrebat daca vor fi disponibile, dar nu sunt sigur de Band Hero. Deci, va exista si Band Hero la Gameshop?

  7. #1387 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Desigur, data anuntata pentru Band Hero este 6 noiembrie 2009 in acest moment.

  8. #1388 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Thanks!
    Apropo, vorbim de versiunile care au controllere incluse pt toate jocurile enumerate (personal sunt interesat de cele pt Xbox360).
    Ai putea deci sa postezi o lista cu datele estimative cand vor ajunge pe stoc pt fiecare dintre ele? Banuiesc ca daca te intreb si de preturi estimative e deja cam mult.

  9. #1389 SP
    Member klausn's Avatar
    Am si eu o intrebare,cei de la GAMESHOP dece fac atatea site-uri ? Deja au vreo 4-5 daca nu ma insel

  10. #1390 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Gameshop.ro sunt partenerii CG, iar game-shop.ro n am idee.

    Si fii si tu mai explicit cand vrei sa intrebi ceva.

  11. #1391 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Noi avem un singur site, www.GameShop.ro. Exista site-uri cu care suntem parteneri si care au produsele noastre si alte produse.

  12. #1392 SP
    Member Skaar's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare: Cam pe cand veti primi in stoc ..::GameShop.ro::.. si ..::GameShop.ro::..

  13. #1393 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pretul pentru Guitar Hero 5 + chitara este excelent. M-am trecut la precomanda

    Intrebarea mea este daca aveti garantie pentru chitari.
    Mi s-a stricat tilt-ul de la chitara cumparata cu jocul mai de mult, dar a fost luata la promotia aia cu 100 RON si m-am gandit ca ar fi prea aiurea, mai ales ca altele nu mai erau pe stoc.
    Dar am aflat ca la chitarile noi se strica destul de des touchpad-ul si voiam sa stiu daca se pot returna in caz de defectiune.

  14. #1394 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Au o garantie, daca nu ma insel este 30 sau 90 de zile. Trebuie sa verific acest aspect.

  15. #1395 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Pe site scrie ca la fiecare Xbox cumparat primesti si un joc moca, cu exceptia variantelor Collector. Presupun ca nici GH5 bundle nu intra in promotie, nu?

  16. #1396 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Acum am dat si eu o comanda la Bad Company PS3. Sper sa mai aveti pe stoc.

  17. #1397 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mircea Badea - nu intra in promotie.
    oBL1O - Nu mai avem, imi pare rau.

    Oameni buni - voi fi in concediu pana pe 1 septembrie, nu voi mai putea raspunde prea des mesajelor voastre, sunati direct la numarul de pe site pentru alte informatii.

  18. #1398 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...sper să mă mai sune cineva pentru Wolfenstein �n 21 c�nd apare

  19. #1399 SP
    Member Atrium's Avatar
    RvsS, in conditiile actuale de ieftinire a PS3-urilor, cand primiti tot la preturile de mai sus vor fi listate ?

  20. #1400 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    Salutare. Stiu ca e o intrebare cam lame, insa voi aveti contract cu cei de la Card Avantaj? As vrea sa ma folosesc de card pt achizitionarea unui XBox360 si ar fi foarte bine daca as putea sa cumpar de la voi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 452 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 170 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts