Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 228 of 228

Thread: Tomb Raider

  1. #221 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Man cred ca ti se pare. Eu l-am jucat pe PS3, X360, PC si PS4 si mi s-a parut la fel pe console controlul. Nu vorbesc de PC ca acolo doar mi-am facut nervi pana am pus si acolo un gamepad.

    Cred ca trebuie sa te obisnuiesti tu cu maneta de la PS4.

  2. #222 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Confirm, si eu l-am jucat pe Xbox 360, pe PS3 si pe PS4, nicio problema pe PS4.

  3. #223 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Kobayashi, probleme de corupere a salvarii si mesaje cu erori sunt prezente si acum. In special cand trebuie sa sari in elicopter, intotdeauna se inchide jocul. Cu salvarile corupte e nasol insa dupa cateva zile cand am vrut sa iau jocul de la capat salvarea corupta mi-a mers...

  4. #224 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pai stai putin, daca se inchide jocul cand sari in elicopter, cum naiba mai progresezi? E prima oara cand il joc pe PS4 si nu stiu exact cum stau treburile deaia intreb, am citit doar ce ati postat unii dintre voi pe pagina trecuta cu acele probleme ce le-a avut la lansare presupun, ma gandeam ca le-au patchuit pana acum

  5. #225 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu l-am jucat pe parcursul a patru zile in reprize de cate 3-4 ore. Nu am avut nicio problema de ordin tehnic.

  6. #226 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Este un episod in care Lara alearga si sare intr-un helicopter iar in momentul urmator jocul da crash, Error CE-34878-0. Este o problema cunoscuta si merita o investigatie pe meleagurile internetului unde gasesti si alte informatii, respectiv cum sa nu-ti corupa salvarea fast travel-ul din joc inainte de o parte bine specificata a povestii.
    Experienta personala a fost ok, am terminat jocul de doua ori, in tot acest timp am avut 3 crash-uri (doua la elicopter si una nu mai stiu unde), cea din urma a si corupt salvarea, facand-o inutilizabila pe moment (progres 70% damn it!). Calmandu-ma dupa trei zile (numar magic, dealtfel) am reintrat in joc sa-l iau de la capat si am constatat cu stupoare ca acea salvare corupta era functionala, bine-mersi.

    Daca vrei sa-l joci pentru poveste, nu cred sa ai motiv de ingrijorare dar daca vanezi trofeele atunci merita sa salvezi sistematic si sa utilizezi toate (trei) soluturile de salvare pentru linistea sufleteasca.

    P.S. Cand intampini game-crash la elicopter, a doua oara nu o sa se intample.

  7. #227 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    m-am blocat la lift (unde trebuie sa deblochezi cele 4 roti); mai e mult pana la final, ca ma astepta niste nemti la castel?

  8. #228 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Quote Originally Posted by asatgmures View Post
    m-am blocat la lift (unde trebuie sa deblochezi cele 4 roti); mai e mult pana la final, ca ma astepta niste nemti la castel?
    Te asteapta un harem de tarfe insa Lara e straight si le refuza iar apoi Lara regreta decizia si se sinucide.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2013, 07:42
  2. Seria Tomb Raider By daviddd in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 22-01-2012, 23:09
  3. Tomb Raider Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 16-07-2011, 22:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts