Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 76 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast
Results 261 to 280 of 1512

Thread: Action Figures

  1. #261 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    al 3lea,cel de pe motor cu o roata in aer ... e genial..toate sunt geniale..pacat ca a ajuns asa comercial caracterul

  2. #262 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

  3. #263 SP
    Member Solozaur's Avatar
    salutare,

    vad aici o gramada de AF-uri superbe, la mai multe!

    am o intrebare: asi vrea sa cumpar niste action figures transformers, dar sa fie din seria noua si transformabile. Stiti vreun site cu o oferta sa pot sa ma uit la ele, vreau ceva sa arate bine sa fie si maricele .. 25+ cm

  4. #264 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mor! Triggerheart eXelica! (トリガーハート エグゼリカ,)
    Attached Images Attached Images 6816-550x-miniexelica01.jpg 6817-550x-tvg-ps2-0900_01.jpg 6818-550x-miniexelica03.jpg 6819-550x-tvg-ps2-0900_04.jpg 5416-main.jpg

  5. #265 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Nu muri

  6. #266 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...mor! Triggerheart eXelica! (トリガーハート エグゼリカ,)
    KAWAIII! ^__^

  7. #267 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    ce parere aveti despre asta,se merita achizitionat?
    Sugita Unproduction Marvel Spider Man Venom Statue

  8. #268 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ocy View Post
    ce parere aveti despre asta,se merita achizitionat?
    Sugita Unproduction Marvel Spider Man Venom Statue
    Pare bine realizat... insa nu-mi place nici personajul, si nici nu inteleg ce dimensiuni are statueta. Fiind resin, s-ar putea sa te trezesti ca este "altfel" desenata, resinurile fiind de obicei desenate/pictate manual. Insa, stii ca este "unicat" Ai grija si la greutate... vad ca nu este un site din US. O sa platesti si taxe/vama si o sa te coste si transportul cel putin 50% din pretul statuetei. So... it's your choice !

  9. #269 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Statueta are 9" inaltime si cam vreo 2kg,am intrebat pe cineva de transport si vama,ar ajunge la 100$ cu totul,dar cred ca merita.

  10. #270 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Kratos.
    Attached Images Attached Images figurina1.jpg

  11. #271 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Kratos.
    de unde si cu cat !!!! cat a costat cu tot cu joc ? D:

  12. #272 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ocy View Post
    Statueta are 9" inaltime si cam vreo 2kg,am intrebat pe cineva de transport si vama,ar ajunge la 100$ cu totul,dar cred ca merita.
    Daca este un caracter favorit si ai banutii, atunci cred ca merita ! Go for it, dar mai arunca o privire, poate gasesti vre-un Venom mai ieftin sau mai bine facut. Sunt la munci acum, ca m-as apuca de niste search-uri. Dar, sunt sigur ca te descurci. Bafta !

  13. #273 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    asi vrea sa cumpar niste action figures transformers, dar sa fie din seria noua si transformabile. Stiti vreun site cu o oferta sa pot sa ma uit la ele, vreau ceva sa arate bine sa fie si maricele .. 25+ cm
    nimeni?

    din ce am cautat eu am gasit doar asta Transformers Movie - Ultimate Bumblebee: Amazon.co.uk: Toys & Games

    dar nu tin neaparat sa iau bumblebee, si mi se mare putin cam scump pentru buzunarul meu

  14. #274 SP

  15. #275 SP

  16. #276 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  17. #277 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Multumesc ocy de link-uri dar tot la bumblebee-ul ala raman, pacat ca e asa scump! Acum doar pretul m-a opreste sa-l cumpar.

    Restul nu-mi plac deloc, eu vreau doar unu sa-l am ca bibelou si vreau sa arate bine. Alea parca sunt mai mult pentru pasionatii care cumpara tot setul

  18. #278 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...un mic offtopic*

    Pentru cei care-au jucat Resident Evil 5:


  19. #279 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Super Mario Russian Dolls


    ...astea se pun? lol
    Attached Images Attached Images 1237504465539.jpg 65874.jpg 65873.jpg 65872.jpg 65870.jpg 65869.jpg 65841.jpg 65875.jpg 65880.jpg

  20. #280 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images 9880_b_full.jpg 9880_d_full.jpg 9880_e_full.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 76 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts