Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 76 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1512

Thread: Action Figures

  1. #101 SP
    Member viezure's Avatar
    Ala din poza mea e tot de hot toys, versiunea Bank Robber care o sa apara prin decembrie (si pozele respective sunt customs). Oricum, se pare ca ala o sa aiba cel mai mare likeness.

  2. #102 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    OMG

  3. #103 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Lightbulb :D

    uite un batman mai mic si inamicii mai mici
    scuze pt pozele care nus e vad f clar, am folosit telefonul...
    Attached Images Attached Images batman-2face-joker.jpg l.o.r...jpg l.o.r.jpg lor.jpg

  4. #104 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    monky te rog,as vrea si eu un joker ca ala,de unde il ai...ai putea aduce si altii?

    merci

  5. #105 SP
    Member viezure's Avatar
    Man, in primul rand monky nu-l are. In al doilea rand, ai fi dispus sa dai vreo 6 milioane pe el?

  6. #106 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca o sa incep in curand sa pun cate ceva pe Publicitate... ca m-am cam falimentat.
    Cat despre Joker... daca-ti zic ca majoritatea sunt fie Pre-order fie Stoc epuizat, ma crezi ? E nebunia asta de cand cu Dark Knight... mai asteapta un pic si sigur gasim.

    Edit: vad ca a postat si viezure. Atentie, Hot Toys inseamna usually high price. Daca versiunea Popco este undeva in jur de 80 USD... versiunea Bank Robber de la Hot Toys nu cred ca va iesi mai cheap de 400 USD. Si nici nu se stie cand va iesi (Q4 2008 oficial).
    Attached Images Attached Images 3881_dsc_0213_3x4.jpg 3882_dsc_0375_3x4.jpg 3883_dsc_0297_3x4.jpg 3884_dsc_0311_3x4.jpg 3885_dsc_0270_3x4.jpg 3886_dsc_0330_3x4.jpg 3888_dsc_0380_0383_3x4.jpg 3889_dsc_0379_3x4.jpg 38810_dsc_0387_3x4.jpg

  7. #107 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar


    eu nu sunt mare fan dark knight...sincer nu mi se pare kiar asa tare fata de cum este laudat...ba kiar ma dezamagit un pic cand mam dus sa il vad la multiplex...eu sunt fan batman(oldschool batman)(jack nicholson,danny devito,arnold,michelle,jim carey period)
    dar noua imagine joker mi se pare geniala..
    astept atunci si luam impreuna..

    merci monky

    uite si alte modele

    ce mi se pare interesant este ca nu gasesc nimic de 2 face

    am gasit ceva,dar este cel clasic..oricum imi place
    Attached Images Attached Images 0604_dcd_ka2.jpg 0604_dcd_ka3.jpg dk-batman-koto.jpg dkstatj.jpg nodders.jpg the_dark_knight_busts.jpg

  8. #108 SP
    Admin MonkY's Avatar
    sekhemet: am avut eu un 2 face... dar l-am dat cadou... too scary for my girl

  9. #109 SP
    Member viezure's Avatar
    A zis cineva Two Face? Q1 2009
    Attached Images Attached Images .jpg aa.jpg aaa.jpg aaaa.jpg aaaaa.jpg aaaaaaa.jpg

  10. #110 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    deci este superb(in a non gay way of appreciation,of course )
    merci viezure
    apropo jokerul ala,il ai?

    vreau si eu ...
    of acum am inca ceva la care sa ma gandesc...
    te rog monky,cand o sa putem procura asa ceva sa faci un threat dedicat pt comenzi..sunt sigur ca or sa mai fie membrii care sa vrea un 2 face sa un joker

  11. #111 SP
    Member viezure's Avatar
    Nu-l am, nimeni nu-l are, apare pe la sf. anului jokeru'. Iti dai seama c-o sa fie nebunie pe el, deja e sold-out cam peste tot. Damn foreigners with their big collections

  12. #112 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Sunt un mare fan Batman inca de mic. Cred ca ma apuc de o mini-colectie de action figures Batman Exclusive dupa ce am vazut pozele *drooling*. Busturile alea din ultima poza pusa de sekhemet arata superb .

  13. #113 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    cand iese il iau si eu pe joker arata super calumea

  14. #114 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    Amazon.com: The Dark Knight Joker HeadKnocker: Toys & Games

    Amazon.com: Dark Knight The Joker 1:6 Scale Collector Figure: Toys & Games


    Amazon.com: Joker Clown Mask Adult: Apparel



    deci poftim pe amazon puteti cumpara za joker guy
    din pacate nu am gasit un two face modern pe nicaieri de cumparat decat pt preorder

    cand o sa imi ajunga jokerul acasa postez pe site
    o sa dau comanda sapt viitoare sau peste 2

  15. #115 SP
    Member viezure's Avatar
    Dude, ala e jokeru' facut de DC Direct si e pe piata de ceva timp. Si pretul ala de 200 de dolari e umflat mult, te sfatuiesc sa nu-l iei (plus ca n-ai vazut ca nu arata cu cel postat de noi aici ). Crede-ma, jokerul postat de mine si monky e facut de HotToys, se numeste Bank Robber si apare in cel putin o luna, iar twoface in 2009.

  16. #116 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    aha
    merci de info
    mam uitat pe siteul oficial dark knight si ai dreptate jucaria nu depaseste mai mult de 100 de $ pe comanda



    o sa astept atunci sa aveti voi primi si ma bag si eu garantat

  17. #117 SP
    Admin MonkY's Avatar
    And finnally, my Matrix action figure set is complete
    Attached Images Attached Images img_0613.jpg img_0619.jpg

  18. #118 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Doamne ajuta. Figurinele alea The Dark Knight de la Hot Toys sunt... nu stiu. N-am cuvinte. Cel putin cel cu Harvey Dent/Two Face m-a impresionat de am ramas masca.

  19. #119 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Foarte frumoasa colectia Matrix !!!

  20. #120 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by crisstine View Post
    Foarte frumoasa colectia Matrix !!!
    Ce sa spui si tu... cand te gandesti cat praf ai de sters de pe ele
    Attached Images Attached Images img_0624.jpg img_0625.jpg img_0626.jpg img_0628.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 76 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts