Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 381 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 311 ... LastLast
Results 4,201 to 4,220 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4201 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Din cate vad apare doar pe lista. Cand incerc sa adaug o adresa noua la cont nu pot sa selectez Romania.

  2. #4202 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Nu merge, am postat un mesaj oficial de la grupul TheHut precum "nu livreaza in RO" si daca apare in lista de pe site este o eroare

  3. #4203 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    De cateva zile incerc sa-mi platesc niste pre-comenzi, de pe shopto.net, si mereu primes mesajul asta:

    Sorry, there was an error processing your transaction with our payment provider.

    Status:
    INVALID

    Message:
    4028 : The related transaction cannot be found.
    ...ce naiba? Si degeaba incerc sa vb. cu cei de la suport ca nu-s online

    Voi aveti problema asta?

  4. #4204 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu pana acum am avut problema asta imediat cand dadeam check out si selectam metoda de plata. Acum insa pot trece pasii respectivi, si daca merg pe paypal ma duce la paypal sa imi introduc datele, de aici mai departe nu stiu pentru ca nu am finalizat tranzactia.

  5. #4205 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cum aleg optiunea paypal? Mie doar pay now si cancel pre order imi apare dupa care primesc eroare instant...

    Ce ma dispera noua interfata...uai! plina de buguri

    Dupa ce dau pay now ar trebui sa-mi apara?

  6. #4206 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pas 1 - checkout
    pas 2 - (imi da 2 optiune, Pay with credit card sau pay with paypal)
    pas 3 - aleg paypal si merg mai departe cu PayPal log in...

    asa e la mine
    Attached Images Attached Images shopto.jpg

  7. #4207 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    De cateva zile incerc sa-mi platesc niste pre-comenzi, de pe shopto.net, si mereu primes mesajul asta:

    ...ce naiba? Si degeaba incerc sa vb. cu cei de la suport ca nu-s online

    Voi aveti problema asta?
    Eu am platit cu PayPal Sleeping Dogs, mi-a confirmat totul interfata PayPal, ma intorc la Shopto, imi apare o comanda goala care dispare dupa cateva minute. Le scriu, imi raspund ca n-au suficiente fonduri si imi adauga un credit mai mic cu cateva lire in cont, spunandu-mi ca sistemul va lua restul.

    A doua oara se intampla exact acelasi lucru, doar ca mi-au luat vreo 45 GBP pentru o comanda de 37,80 inclusiv shipping, iar acum imi raspund ca pentru ei problema nu exista iar la mine nu apare nimic, nicio comanda efectuata. Maine deschid debate cu PayPal, doar ca acea diferenta mi-au tras-o de pe card, aceea e probabil pierduta.

    ---------- Post added 22-08-2012 at 12:49 PM ----------

    Ce incercam sa spun este ca prefer sa nu-mi permita comanda decat sa-mi blocheze echivalentul a 109 Euro in total, pe card, fara sa am nicio solutie la mai mult de 48 de ore de la semnalare.

  8. #4208 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Recent . am descoperit si eu C.E. de la Darksiders 2. (abia dupa ce am vazut pozele de la "Ce-am cumparat astazi " )
    Mai este cineva interesat de aceasta editie ?

    Asta ar fi cea mai buna oferta pe care am gasit-o , dupa un mic search pe ebay Darksiders 2: Collector.
    99 Lire + 2 shipping.
    Cred ca la pre-order pretul a fost de 79 lire ( nu sunt sigur )
    Daca stiti si alte oferte mai bune , please let me know.

  9. #4209 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  10. #4210 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Astia de la Zavvi si TheHut nu au o adresa de mail normala?
    Trebuie sa intru in contact cu ei urgent si nu pot pentru ca idiotii mi-au sters ambele conturi de cand nu mai trimit in Ro.

  11. #4211 SP
    Member eneea's Avatar
    si mie mi-au sters/suspendat conturile, interesant e ca inca primesc pe mail reclame de la ei

  12. #4212 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Da si eu primesc, dar am neaparat nevoie de mail-ul lor pentru ca mi-au cauzat niste probleme cu PayPal-ul si fara ei nu le pot rezolva.

  13. #4213 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Da si eu primesc, dar am neaparat nevoie de mail-ul lor pentru ca mi-au cauzat niste probleme cu PayPal-ul si fara ei nu le pot rezolva.
    Inregistreaza un cont nou si poti deschide ticket de acolo.

  14. #4214 SP
    Member shaqkers's Avatar
    gluma "proasta" marca zavvi....au introdus Romania?

  15. #4215 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Si cu International Tracked Delivery - �15.99 .

  16. #4216 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    haha 16 lire transport....

  17. #4217 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pe TheHut scrie ca transportul ar trebui sa fie gratuit (Romania 3-5 Days Free 3-6 Days �9.99): International Delivery | TheHut.com. Pana acum, in lista aceea, in dreptul Romaniei scria N/A.

  18. #4218 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Pe TheHut scrie ca transportul ar trebui sa fie gratuit (Romania 3-5 Days Free 3-6 Days €9.99): International Delivery | TheHut.com. Pana acum, in lista aceea, in dreptul Romaniei scria N/A.
    Nah, e la fel shipping-ul.
    Mergi la checkout si o sa vezi.

  19. #4219 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    au zis ca...totusi sa nu faca discriminare sa fie si Romania in EU...ca doar na, o data cu revenirea lui Base, merge si THEHUT dar ne-au dat sa ne linistim cu transportul

  20. #4220 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    alea 16 lire sunt per item sau pt colet ? daca e per item, e jaf Ș)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts