Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 220 of 381 FirstFirst ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 320 ... LastLast
Results 4,381 to 4,400 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4381 SP
    Member Pancu's Avatar
    Ms mult m�ine m�ine mă duc sa bag dacă zici ca e de la bani ca �l am pe -4lei

  2. #4382 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    Salut, mai are cineva probleme cu shopto ?

    Tranzactia imi este refuzata, am sunat la banca si ING zice ca metoda de pre-auth pe care shopto o foloseste in momentul de fata cere prea multe detalii despre cardul meu, detalii care ar facilita copierea cardului, prin urmare banca (ING) o refuza.

    Am avut 2 tranzactii cu succes cu acelasi card in Sept, si banca a confirmat ca atunci metoda folosita era una traditionala...

    E ceva ce tine de ING sau toate bancile procedeaza la fel ? Mai are cineva problema asta ?

  3. #4383 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu am cumparat de la Shopto cu card de la ING si nu am avut probleme.

  4. #4384 SP
    Junior Member mihaimmn's Avatar
    cat de curand trebuie sa iau o decizie...ps3 sau xbox 360 ( ambele noi )...nu vreau sa se creeze polemici intre detinatori...eu doresc pe viitor sa joc online ...si faza cu golden live pe xbox 360 ma duce cu gandul la un ps3 avant serviciile multiplayer gratis...dar e diferenta de pret intre console pentru inceput...in sine intrebrea mea este de ce as alege xbox 360 si nu ps 3..PS: daca as achizitiona variante de 4gb de la xbox ma afecteaza tinand cont ca nu o sa cumpar jocuri online ( prea curand ) multumesc anticipat pentru pareri

  5. #4385 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Eu iti recomand un ps3 cu un abonament ps plus, primesti gratis jocuri ft bune, vezi threadul ps plus, exclusivităţi mai multe, blu ray player.

  6. #4386 SP
    Junior Member mihaimmn's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaimmn View Post
    cat de curand trebuie sa iau o decizie...ps3 sau xbox 360 ( ambele noi )...nu vreau sa se creeze polemici intre detinatori...eu doresc pe viitor sa joc online ...si faza cu golden live pe xbox 360 ma duce cu gandul la un ps3 avant serviciile multiplayer gratis...dar e diferenta de pret intre console pentru inceput...in sine intrebrea mea este de ce as alege xbox 360 si nu ps 3..PS: daca as achizitiona variante de 4gb de la xbox ma afecteaza tinand cont ca nu o sa cumpar jocuri online ( prea curand ) multumesc anticipat pentru pareri
    cum se procedeaza daca ai xbox 360 varianta de 4gb si spre ex : LA noire care e pe 3 dvd si practic nu il poti instala pe hdd din lipsa de spatiu..

  7. #4387 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    schimbi dvdurile intre ele pe masura ce joci.

  8. #4388 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaimmn View Post
    cum se procedeaza daca ai xbox 360 varianta de 4gb si spre ex : LA noire care e pe 3 dvd si practic nu il poti instala pe hdd din lipsa de spatiu..
    Mai iei incă doua Xbox-uri și bagi un disc �n fiecare. Păzea la Complete Edition, are 4 discuri.

  9. #4389 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaimmn View Post
    cum se procedeaza daca ai xbox 360 varianta de 4gb si spre ex : LA noire care e pe 3 dvd si practic nu il poti instala pe hdd din lipsa de spatiu..
    Poti rula jocul de pe dvd direct, nu e ca la PC, sa il instalezi neaparat. Il si poti instala, si asta ajuta la loading time mai scurt si DVDul nu se invarte tot timpul in consola.
    Oricum, sugerez PS3, Dante23 ti-a zis mai mult de ce. Plus ca eu nu mai vreau romani noi care joaca FIFA si CoD pe xbox live, imi ajung cati sunt.

  10. #4390 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Am probleme cu shopto.net, sa comand. Nu vad optiunea de a comanda mai departe, am incercat si google chrome si firefox.

    Any ideas?
    Attached Images Attached Images poza.jpg

  11. #4391 SP
    Member Hazer's Avatar
    Far Cry 3 Insane Edition: Altex - 219 lei; ShopTo (+transport) 231 lei. De unde sa iau? Nu am comandat niciodata de la Altex si nu stiu cat de seriosi sunt. De pe ShopTo am o gramada de comenzi care n-au intarziat niciodata.

  12. #4392 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    De maine puteti gasi in real ps3 slim de 160 gb la 889 lei , perioada promotiei 15.11-24.12.2012

  13. #4393 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Far Cry 3 Insane Edition: Altex - 219 lei; ShopTo (+transport) 231 lei. De unde sa iau? Nu am comandat niciodata de la Altex si nu stiu cat de seriosi sunt. De pe ShopTo am o gramada de comenzi care n-au intarziat niciodata.
    Ti as fi zis sa cumperi de la Altex, insa ei sunt aprovizionati de Bestdistribution.
    Acum cateva saptamani s a inundat forumul de lacrimile de crocodil ale lui Fishybone, care avea precomanda la AC III Join or Die Edition la Altex si s a trezit cu buza umflata (stoc epuizat).
    Momentan, la noi in Romania este un risc in a pre comanda. Bineinteles ca si afara este, doar ca oamenii aia sunt mai seriosi.

  14. #4394 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Far Cry 3 Insane Edition: Altex - 219 lei; ShopTo (+transport) 231 lei. De unde sa iau? Nu am comandat niciodata de la Altex si nu stiu cat de seriosi sunt. De pe ShopTo am o gramada de comenzi care n-au intarziat niciodata.
    Pt o diferenţa asa de mica mergi pe shopto, dar din ce vad eu e vreo 50� plus transport, aprox 310 ron?

  15. #4395 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pt o diferenţa asa de mica mergi pe shopto, dar din ce vad eu e vreo 50� plus transport, aprox 310 ron?
    Mda, am uitat sa precizez ca vorbeam de varianta de PC.

  16. #4396 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut as vrea sa achizitionez un PS3 slim.stiu ca sunt mai multe modele cu mai multi GB dar pe mine m-ar interesa cea mai ieftina deoarece nu am ce sa fac cu atata spatiu.as dori din tara,nu vreau sa ma complic cu taxele.ce magazine imi recomandati? ? s-ar putea sa gasesc de black ffriday in RO un ps3 slim si sa dau pe el mai putin de 1100 lei? sau sa astept pana la sarbatorile de iarna?

  17. #4397 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    De maine puteti gasi in real ps3 slim de 160 gb la 889 lei , perioada promotiei 15.11-24.12.2012
    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    salut as vrea sa achizitionez un PS3 slim.stiu ca sunt mai multe modele cu mai multi GB dar pe mine m-ar interesa cea mai ieftina deoarece nu am ce sa fac cu atata spatiu.as dori din tara,nu vreau sa ma complic cu taxele.ce magazine imi recomandati? ? s-ar putea sa gasesc de black ffriday in RO un ps3 slim si sa dau pe el mai putin de 1100 lei? sau sa astept pana la sarbatorile de iarna?
    Uite ce a postat un coleg sau daca nu vrei nou, aria bazar. pachet ps3 cu hdd 250 gb 750-800 ron

  18. #4398 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Uite ce a postat un coleg
    tocmai m-am uitat pe site la real si nu am gasit nici-o oferta.ma mai uit poate nu am fost eu atent.

  19. #4399 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    tocmai m-am uitat pe site la real si nu am gasit nici-o oferta.ma mai uit poate nu am fost eu atent.
    De maine �ncepe promoţia

    ---------- Post added 14-11-2012 at 08:02 PM ----------

    cum e pana la urma la altex, cei 20 % se aplica si la precomenzi?

  20. #4400 SP
    Junior Member wild_public's Avatar
    V-au venit ultimele comenzi de la zavvi (cu 0 taxe postale)? A trecut aproape o saptamana...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts