Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 120 of 141 FirstFirst ... 20 70 110 118 119 120 121 122 130 ... LastLast
Results 2,381 to 2,400 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #2381 SP
    Banned FormableTube's Avatar

    Aici se face:http://www.gamercards.co.uk (daca stiati deja va rog nu sariti cu replici gen:"aha,acum ai aflat",etc.)

  2. #2382 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am intrat si eu dar nu sunt toate emblemele disponibile ...eu vroiam sa-mi pun alta dar nu am gasit-o



  3. #2383 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    e oficial Guinness: Modern Warfare 2 had biggest entertainment launch ever -- Joystiq
    However, in an attempt to clear up any obscurity, the Guinness Book of World Records proclaimed that the game had the "Most Successful Entertainment Launch of All-Time." Though we shudder to think that we live in a world where success is measured in the amount of money earned, and not the number of lives a book, movie or game touches, we suppose congratulations are in order. So, congratulations, Modern Warfare 2! Guinness says you did it.

  4. #2384 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Mi-l aduce taicamiu azi sau maine.Sa ma bag direct in campanie ca stiu ca e scurta,vreo 5-6 ore si o termin,sau direct in MultyPlayer?

  5. #2385 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Merita si campania

  6. #2386 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Sry daca a mai fost postat ... but wtf


  7. #2387 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Deci cred ca ma las de jocul asta ,nu mai pot la cati nervi mi-am facut astazi
    Jucam Domination / Favela,alergam de nebun cu cutitul in mana (cu commando evident si tactical knife) reusesc sa omor 7 insi,chem Harrier-ul.Toti inamicii ma cautau sa-mi dea cateva pe spinare,reusesc sa fug din zona lor si......imi dau jos harrier-ul fara sa fac nici un kill.Dai,dai prin case ,pe langa colt ,pe langa gard reusesc sa chem chopper gunner.Ma bag intr-o vagauna si incep sa le dau din toata inima.
    Reusesc sa ajung la 24 kill-uri si-mi dau jos elicopterul
    Ma ridic,cu ochii mari cat cepele sa nu mi-o fur si ......cu speranta ca le bag un nuke pe gat...... ma omora unul
    Punctul culminant,ma uit pe kill cam-ul "nenorocitului" ca nu pot sa-i spun altfel si unde credeti ca era omul nostru?
    Intr-un perete in afara hartii(evident el te vede,tu nu) omoara-l daca poti
    Auzeam eu ca tot comenteaza coechipierii mei si injurau cu foc dar nu stiam de cine zic.
    Asa ca nu-mi ramane decat sa multumesc producatorilor acestui joc ca se ocupa de toti glitch-erii
    Dupa atata timp de la lansare joc cu mai multe glitch-uri ca asta nu cred ca am mai vazut
    Dar ajunge,atat..senzatia de a voma devine prea puternica

    P.S

    Din domeniul nu faceti ca ei
    Am reusit astazi sa am un nuke pregatit cu gandul sa-l dau la final de meci sa nu stric distractia.M-am luat cu adversarii la impuscaturi si cand mi-am amintit sa-l dau s-a terminat meciul
    Nota 4 Andrei ,treci la colt

  8. #2388 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    P.S
    Din domeniul nu faceti ca ei
    Am reusit astazi sa am un nuke pregatit cu gandul sa-l dau la final de meci sa nu stric distractia.M-am luat cu adversarii la impuscaturi si cand mi-am amintit sa-l dau s-a terminat meciul
    Nota 4 Andrei ,treci la colt
    Cea mai mare greseala e sa dai nuke-ul pe final,il dai cand il faci deoarece exsita tot felul de erori care te scoat din meci.

  9. #2389 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Sry daca a mai fost postat ... but wtf

    YouTube - Worlds Fastest LEGIT Nuke 33.3 Seconds
    Fake and Gay!

  10. #2390 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Tin minte ca am facut un nuke in primele 3-4 min din joc pe domination-wasteland, si am asteptat, am zis sa-l dau pe la final, si se face lag,incepe sa caute alt host, am stat 2 min sa gaseasca, m-a auzit tot blocu' in timpul ala...noroc ca si-a revenit si l-am dat imediat Un joc de *****!

  11. #2391 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    ce usor vorbiti de 3-4 minute pentru un nuke eu nu joc de asa mult timp, poate`mi dati si mie niste sfaturi

  12. #2392 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    stiu ca multi dintre voi urati jocul in acest moment, dar tot o sa vin cu o propunere. ce ziceti sa ne intalnim pe PSN, numai userii acestui forum intr-un meci privat si sa jucam doar pentru FUN, fara camperi si alte nebunii. Pana la urma nu putem zice ca este un joc cu adevarat prost, doar ca are cateva bug-uri in MP (foarte enervante), dar daca jucam doar noi putem sa trecem peste ele. so, who is with me?

    PS: am ajuns si eu in sfarsit la levelul 70 si nu stiu daca sa dau unlock la prestige sau nu? hmm...

  13. #2393 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Daca joci des, atunci dai. Daca nu, atunci nu da.

  14. #2394 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    stiu ca multi dintre voi urati jocul in acest moment, dar tot o sa vin cu o propunere. ce ziceti sa ne intalnim pe PSN, numai userii acestui forum intr-un meci privat si sa jucam doar pentru FUN, fara camperi si alte nebunii. Pana la urma nu putem zice ca este un joc cu adevarat prost, doar ca are cateva bug-uri in MP (foarte enervante), dar daca jucam doar noi putem sa trecem peste ele. so, who is with me?

    PS: am ajuns si eu in sfarsit la levelul 70 si nu stiu daca sa dau unlock la prestige sau nu? hmm...
    I'm in,la ce ora?

  15. #2395 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  16. #2396 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    iati un capture card man ca nu se vede nimic!

  17. #2397 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  18. #2398 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    asta e al meu dar la emblema am tactical nuke ma rog bagati psnu:MadridGalaxy

  19. #2399 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar

  20. #2400 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    Nu vreti sa facem niste meciuri pe psn asa for fun?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 120 of 141 FirstFirst ... 20 70 110 118 119 120 121 122 130 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts