Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 141 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #2441 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    DOUBLE NUKE! Am luat doua nuke-uri intr-un joc!
    Domination
    Rundown
    Nice! Daca ai 2 nuke in acelasi joc poti sa le dai in acelasi timp?

  2. #2442 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu, din pacate.
    Cautai telefonul sa filmez insa e descarcat(s-a inchis) iar scorul era 188.
    Pacat, nu am dovada.

  3. #2443 SP
    Member The Antagonist's Avatar
    Salut.
    Am jocul de cateva zile, si cand incerc sa ma joc pe multiplayer, chiar daca il las si 30 de min. tot nu cauta jucatori.
    Nu e din cauza netului pentru-ca am incercat alte jocuri cum ar fi CoD 4 si Halo 3 si merg perfect.
    Am mai cautat pe internet si vad ca nu sunt singurul care are problema asta, dar nu am gasit nici un raspuns.
    Sper ca voi sa ma ajutati

  4. #2444 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ia verifica-ti semnatura

  5. #2445 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  6. #2446 SP
    Senior Member tray's Avatar
    sunt tare curios , ce se intampla daca ambele echipe au nukeuri ,o echipa da prima ,iar imediat a 2-a da si ea

  7. #2447 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Doar cea care da prima

  8. #2448 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Are careva chef zilele astea sa faca 2 spec ops cu je? ..cele care cer 2 jucatori.

  9. #2449 SP
    Member MihaY's Avatar
    Eu caut un om sa facem Spec Ops(si pe X360 si pe PS3)Pe PS3 inca nu am headset dar pe X360 am.

  10. #2450 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nici eu n-am headset pe ps3...da le facem nu e problema am psnu la profil , ai putea sa lasi si tu psn

  11. #2451 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar


    Ceva nou la care lucrez, este doar un "trailer" ,sunt interesat de... ce va placut,ce nu va placut si ce ati vrea sa vedeti...


  12. #2452 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Inaltator. Tu esti eroul din acest filmulet? Tragi frumos cu pusca, dar daca nu dai nuke d'ala sa moara toti...

  13. #2453 SP
    Member reborn2603's Avatar
    DJ-InFeRnO-, ma uit tot timpu la filmele care le postezi. Arata mai bine cand sunt 2 + killuri in secventa.
    Keep up the good work!

  14. #2454 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Inafara de throwing knives nimic special...

  15. #2455 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Nici eu n-am headset pe ps3...da le facem nu e problema am psnu la profil , ai putea sa lasi si tu psn

    iti poti folosi lg-u

  16. #2456 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am incercat si nu il gaseste

  17. #2457 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Am incercat si nu il gaseste

    deci daca ai LG HBS-200 e imposibil sa nu ti le gaseasca...daca le ai....opreste de tot castile tinand mai mult de 5 secunde degetu pe butonul pe care ii desenat un receptor...dupa care in timp ce i-ai zis la consola sa caute castile...ti iara mai mult de 5 secunde degetu pe receptoru de la casti pana intra in pairing mode(adica incepe sa se schimbe culoarea alternativ-rosu-albastru)...si atuncea voila s-au gasit porumbeii...bafta.

    p.s: cu toate ca le-am schimbat

  18. #2458 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    deci daca ai LG HBS-200 e imposibil sa nu ti le gaseasca...daca le ai....opreste de tot castile tinand mai mult de 5 secunde degetu pe butonul pe care ii desenat un receptor...dupa care in timp ce i-ai zis la consola sa caute castile...ti iara mai mult de 5 secunde degetu pe receptoru de la casti pana intra in pairing mode(adica incepe sa se schimbe culoarea alternativ-rosu-albastru)...si atuncea voila s-au gasit porumbeii...bafta.

    p.s: cu toate ca le-am schimbat

    iti dai seama ca le-am folosit in draci la telefon ..cred ca stiu si eu cum sa le opresc.Dar am incercat toate metodele ...mai tre sa arunc cu tamaie pe ele si apa sfintita.Efectiv nu le gaseste , am lasat si un sfert de ora.

  19. #2459 SP
    Member LeGenD's Avatar
    eu te cred om....am zis si eu cum sa procedezi.

  20. #2460 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Este vorba de release-ul al noul pack de hărți.
    To celebrate the release, Infinity Ward will host a Double XP weekend starting this Friday, June 4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 141 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts