Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 141 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 ... LastLast
Results 861 to 880 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #861 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    ZOMFG !! xD axele sa vezi ce-ti fac
    Ce ii faci?

  2. #862 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ce ii faci?
    Eh si tu acum...

  3. #863 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Eh si tu acum...

    E rusinica?

  4. #864 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Cei care au versiunea XBOX, se pot juca online? Intreb pt. ca eu cu "shiny PS3 version" nu ma pot conecta deloc de cand am facut ultimul update.

  5. #865 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Doing it right now.

  6. #866 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Cei care au versiunea XBOX, se pot juca online? Intreb pt. ca eu cu "shiny PS3 version" nu ma pot conecta deloc de cand am facut ultimul update.
    Cum adica ...sa inteleg ca tu ai MW2 si nu poti juca online? ...pai cum adica?..ce-i asta????

  7. #867 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  8. #868 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    ZOMFG !! xD axele sa vezi ce-ti fac
    Da stiu, ai fi in stare sa-mi dai cu ghiveciul cu flori in cap cand trec pe langa balconul tau numai ca sa-mi iei xbox-u lol. Uite ca am ajuns si in ProSport, ce fata facusem . In 20 de minute intru si eu.

  9. #869 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Cum adica ...sa inteleg ca tu ai MW2 si nu poti juca online? ...pai cum adica?..ce-i asta????
    Pai chiar asa intai problemele cu party-ul, acuma cu online-ul. ce mai urmeaza? Am citit pe undeva ca pana joi, noi astia cu "shiny PS3" nu o sa ne putem juca on-line.

    ps: cine imi imprumuta si mie un milieu pana joi sau vineri? vreau sa expun carcasa "blindata" ca si bibelou

  10. #870 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    imi explica si mie cineva despre ce e vorba? caci azi am comandat super mega extra incredibilu cod 6 mw2 si vad ca sunt o gramada de probleme.pai da nu-i ia mama lu draq! daca nu rezolva problemele mai rapid!!!

  11. #871 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    sunt dezamagit de ce au facut cei de la IW cu varianta PS3,dar sper ca problema se va rezolva cat mai repede

  12. #872 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    nu il am inca. o sa vina pe xbox ... candva.
    dar cum poate sa fie asta un joc de 10 cu asemenea probleme? sau primeste nota asta cu speranta ca pe viitor sa nu aiba probleme.
    mai bine il cumperi asa peste 2 ani sa fi sigur.

    s-ar putea sa fiu singurul care, dupa ce il primeste, il va pune deoparta ca sa poata juca jocuri care merita ca forza 3 sau dragon age de exemplu?

  13. #873 SP
    Member Painkiller's Avatar
    bine ca intarzie webpredator cu livrarea. probleme si cu online-ul si cu trofeele. macar intra in meniu sau da crash? lol

  14. #874 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    de fapt cand lansezi jocul te trimite in cod 4 si scrie la status "ai cumparat jocul din primul val fraiere"

  15. #875 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    defapt webpredator stia dinainte ca vor fi probleme si de aceea il aduce doar dupa ce se remediaza acestea ...

    p.s. este primul ( si probabil ultimul) joc pe care il cumpar la lansare

  16. #876 SP
    Member Cata25's Avatar
    Asta se �nt�mplă c�nd ești condus de bani.
    Văd că au �nceput să pună accentul pe cantitate (un Call of Duty �n fiecare an) dec�t pe calitate.
    Mă rog, mie �mi vine peste vreo 2 săptăm�ni. Sper să se rezolve p�nă atunci.

  17. #877 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    si uite asa ne demonstreaza baieti cum se fac reclame false cum fac ei blat cu alte site-uri pentru promovare,iar cand jocul apare e plin de buguri dupa ce l-au super umflat ca o sa ne "kkm" pe noi cand o sa-l jucam(scuzati-mi expresia dar chiar am draci). chiar daca vor remedia problemele tot dezamagitor e ce se intampla!!

  18. #878 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Cata, toti sunt condusi de bani, dar...pana mea, cand imi ceri 90 de euro pt. un joc, ma astept sa-mi mearga de la inceput cat de cat, urmand ca micile probleme sa fie reparate ulterior.

  19. #879 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Vina nu este a celor de la Infinity Ward, ci a celor de la Activision. IW scoate un joc la 2 ani.

  20. #880 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Probleme sunt doar pe PS3 la partea online. Se vor remedia. Ma uit pe Live si toata lumea joaca multiplayer.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 141 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts