Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 141 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 ... LastLast
Results 1,661 to 1,680 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1661 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Da..fixeaza bugul cu Prestige 10 instant si au mai redus range-ul (cica) la Model 1887's Akimbo.

  2. #1662 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ...ia la el! lol

    Ahahahah, le-aș trimite mesaj prin XBL celor de la IW cu link-ul, să vedem ce zic lol

    Păcat că nu-mi mai găsesc postul cu GT-urile lor - de 20 de minute-l tot caut...

  3. #1663 SP
    Member Imperatore's Avatar
    ..(wrong post)..

  4. #1664 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    YouTube- ANOTHER CAMPER,ANOTHER KILL

    ...ia la el! lol

    Ahahahah, le-aș trimite mesaj prin XBL celor de la IW cu link-ul, să vedem ce zic lol

    Păcat că nu-mi mai găsesc postul cu GT-urile lor - de 20 de minute-l tot caut...
    Here you go: http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post192386

  5. #1665 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    ...eu nu știu cum le găsiți voi că eu unul cu SEARCH-ul (de pe forum) nu mă prea �mpac

    Merci! lol - message send!

  6. #1666 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Frumoase meciuri aseara cu baietii,sper sa le mai repetam.Wickyz tineai cu dintii aseara de zona "A" pe skidrow( FTW!),pacat ca ceilalti colegi ai tai nu au reusit sa ieie nici una din celelalte zone,toti veneau buluc pe zona "B" unde erau macelariti

  7. #1667 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    In seara asta ma bag si eu la macel

  8. #1668 SP
    Member Atrium's Avatar
    Daca mai jucati ma bag si eu Pe PS3.

    Va dau add. O intrebare totusi, cum facem sa putem juca toti in acelasi joc? De fiecare data cand am dat invite cuiva, pana intra se umplea lobby-ul si nu mai prindea loc.

  9. #1669 SP
    Member maweryck's Avatar
    Gata , m-am convins , k1du (cRisTTi ) are clar un fetish cu grenade launcher-ele .....este al 2-lea joc in care il vad ca e arma lui preferata (primul a fost uncharted2 ) . .. .La urmatorul joc cand il prind ii iau launcherul si i-l indes in ....

    Sper sa avem parte de cat mai multe partide ca aia de aseara de pe PSN , mai ales ca acum unii sunt in vacanta , iar altzii intra in miniconcediile de sarbatori .
    Bafta

  10. #1670 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Gata , m-am convins , k1du (cRisTTi ) are clar un fetish cu grenade launcher-ele ....... .La urmatorul joc cand il prind ii iau launcherul si i-l indes in ....
    Nu prea se pupa aceste 2 notiuni, decat daca vrei sa foloseasca mai mult si mai mult grenade launcherul

  11. #1671 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Urmatoarele 2 meciuri au fost frumoase. Am tras intradevar cu dintii pe ala cu Underpass. Castigat pe muchie de cutit. Si cam asta faci cu un sniper, aper singu o baza.

  12. #1672 SP
    Member Painkiller's Avatar
    ce aiurea arata hbar cu red dot sau cu holographic. lol

  13. #1673 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Diseara ma alatur si eu voua ! Aseara imi pare rau ca nu v-am onorat invite-urile, dar eram in mijlocul unui meci Search and Destroy si nu puteam sa ies, iar dupa ce am terminat am incercat sa intru, dar era full.
    Va astept diseara !

  14. #1674 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Daca cineva nu a reusit nici acum sa faca Spec Ops Snatch & Grab poate incerca tactica asta :



    Sper sa ajute pe cineva.Eu asa am reusit sa fac misiunea singur

  15. #1675 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Si eu tot asa am facut-o. Am scos 1:30.

  16. #1676 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Si eu tot asa am facut-o. Am scos 1:30.
    Eu 1.20.00.Oricum pe mine nu m-a interesat timpul,eu am vrut doar sa termin misiunea.


  17. #1677 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Teroare adevarata ce a fost in seara asta. Sa atrageti atenia mai mult la Air supportul inamic. Aveam nişte nervi in unele meciuri. Au ţinut inamicii Jumatate de joc ceva in aer. Normal mă ocup eu de ele dar �ncă nu am Stingerul. Va recomand o clasa anti air: Vector (RapidFire/Silencer), Stinger, Scavanger, Cold Bloded, SteadyAim/Ninja, Semtex/ThrowingKnife, Stun.

  18. #1678 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Wickyz: am eu asa ceva dar pana face stingerul lock-on vine unu si ma ia dupa aceea pleaca tot air-supportul acasa.
    mai intrati in seara asta cei de pe ps3? eu oricum o sa fiu toata seara de la 8

    P.S. Stie cineva cum se poate sa omori MEGA NOOBII care vin cu riot shield?:d

    P.S.2 Sa facem o lista cu id-urile de messenger cu cei care joaca pe ps3 si inainte sa intram in meci sa "impartim" rolurile la fiecare.
    De exemplu: Wickyz se ocupa cu air supportul,kobayashy se ocupa cu "defendul" (daca e cazul),caine-rau cu sniperul... etc
    (id-ul meu este alexandru_taker)

    P.S.3 Ma gandeam la ceva de genul asta:


    Da stiu ca nu este Modern Warfare 2,dar cred ca intelegeti mesajul

  19. #1679 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu o sa mai intru si deseara.Alex,pe cei cu shield-ul ii omori cel mai usor daca le tragi la picioare cand se misca,daca stau pe loc tb sa-i ivaluiesti cumva sa le ajungi in lateral sau in spate.
    Cat despre strategii mai avansate in jocul asta e cam dificil fiindca e prea mult haos,doar cateva planse permit ceva strategie de aparare(la Domination) cum ar fi Afgan,Skidrow,Trainreck si asta depinde de cati sunt dispusi sa campeze,eu unul n-o prea fac decat pe Afgan.Am si o clasa pe care o selectez mai tot timpul cand vin avioanele ca sa le dobor dar numai daca ma omoara pot sa o schimb fiindca nu joc cu "one man army"

  20. #1680 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eu pe cei cu Riot Shield ii dobor cu semtex...le lipesc o grenada pe "geam" si fugxD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 141 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts