Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 186 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 3702

Thread: Destiny

  1. #981 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Imi convine cum sa nu, dar este un pic bizar.. Am exagerat poate cu "penibil"

    Acum pot sa ma uit la premiile castigate.

  2. #982 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  3. #983 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    jocul devine din ce in ce mai fain

  4. #984 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Era negru cu dungi rosii
    Rectific, era rosu cu dungi negre!
    Cat despre premii, eu am castigat un poster gigantic (pe langa cele primite de toti), un procesor, un ssd si jocul pe PS3. Intr-adevăr, aiurea ca toate premiile erau pe ps3, am un prieten care a castigat dar nu are decât ps4. In rest, no comment!

  5. #985 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Superb joc.
    Păcat că trebuie să mă culc :-(

  6. #986 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Same here. Jocul e sublim. Nu i-an gasit nici o hiba pana acum. Realizare excelenta, misiuni care te tin lipit de controller, pacat ca peste 5 ore am trezirea

    Am inceput in jur de 6 dupa amiaza si am ajuns level 11. Pe moon am jucat numai la hard pana acum doarece am ieait cu level ceva mai marisor de pe Pamant.
    Daca asta e next genul promis, vai de buzunarul meu...

  7. #987 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Acel sentiment dupa ce ai omorat un boss dupa o ora de chin

  8. #988 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Bossul din strikeul de pe Luna e sinistru.

  9. #989 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Foarte tare jocul inter-adevar, din pacate nu am putut sa joc decat foarte putin am ajuns tarziu acasa, dar pana acum chiar e superb de abia astept sa descopar si celalate moduri de joc, poate ne facem un fireteam cativa

  10. #990 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am jucat cateva ore ieri, si m-am mirat ca am intalnit bug-uri care nu erau nici in Alpha nici in Beta. Coechipierul meu tot era deconectat din cand in cand... Iar content extra, inca nu prea vad. Recunosc, de-abia am ajuns pe la level 6, dar parca totul era deja'vu. Sper sa devina mai interesant si sa se deschida extra stuff, altfel cred ca fac max level repede si aleluia. Noroc ca am luat varianta cu cele 2 addon-uri... poate vine content mare si frumos atunci. Hopefully!

    P.S. Departe de mine in a spune ca nu-mi place. E fain, dar parca pt. bugetul asta trebuiau sa lucreze si ei la un story mai de Doamne Ajuta... parca e o nuvela care trebuia sa fie cat mai scurta, sa nu coste mult inregistrarea vocilor (pt. ca in afara de voiceover, cam rar cutscenes or interesting stuff).

  11. #991 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    N- am jucat destul cat sa-mi fac o parere pertinentă, ca o prima impresie Destiny pare a fi o clona de Bordelands in straie de Halo.

    Ma enervează ca pt a juca story-ul e musai sa ai un fireteam (ca singur e cam aiurea), iar daca nu ai prieteni disponibili trebuie sa stai sa dai invite la ce straini prinzi prin zona (care apropo probabil isi vad de treaba lor si sunt la alta misiune din story si n-o sa aiba chef de tine).

    Fara fireteam, oricine e langa tine se dizolva in aer in momentul cand unul din voi intra intr-o zona de darkness....

    E fun, dar la cat hype s-a băgat în el, parca ma asteptam la mult mai mult..... Nu pare game changer-ul promis, cum de altfel se intampla tot mai des lately.

  12. #992 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am jucat cateva ore ieri, si m-am mirat ca am intalnit bug-uri care nu erau nici in Alpha nici in Beta. Coechipierul meu tot era deconectat din cand in cand... Iar content extra, inca nu prea vad. Recunosc, de-abia am ajuns pe la level 6, dar parca totul era deja'vu. Sper sa devina mai interesant si sa se deschida extra stuff, altfel cred ca fac max level repede si aleluia. Noroc ca am luat varianta cu cele 2 addon-uri... poate vine content mare si frumos atunci. Hopefully!

    P.S. Departe de mine in a spune ca nu-mi place. E fain, dar parca pt. bugetul asta trebuiau sa lucreze si ei la un story mai de Doamne Ajuta... parca e o nuvela care trebuia sa fie cat mai scurta, sa nu coste mult inregistrarea vocilor (pt. ca in afara de voiceover, cam rar cutscenes or interesting stuff).
    Monky si eu am problema cu deconectarile. Stii detalii legate de coechipierul tau? La ce provider e sau ce router are? E foarte nasol cand ma deconecteaza in mijlocul strike-ului si nu stiu daca sa-mi schimb routeru-ul sau provider-ul... Imi poti recomanda un router? Eu am un asus rt-n10e si pe PS4 imi arata o conexiune de 70 down si 7 up.

  13. #993 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Poate e ceva de la PSN legat de traficul mare. Pe XBL nu am patit sa fie deconectat nimeni si am jucat 4 strike-uri.

  14. #994 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Am facut lvl 10 aseara cine vrea sa dam niste co-op azi sa imi dea add o sa fiu on toata ziua.

  15. #995 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Rectific, era rosu cu dungi negre!
    Cat despre premii, eu am castigat un poster gigantic (pe langa cele primite de toti), un procesor, un ssd si jocul pe PS3. Intr-adevăr, aiurea ca toate premiile erau pe ps3, am un prieten care a castigat dar nu are decât ps4. In rest, no comment!
    Te-am vazut. Student in poli care avea la el doar carnetul de student, nu ?

  16. #996 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Cine a facut comada la Altex luni a primit deja jucaria nu? Livreaza si dupa-amiaza,te suna curierul sau au ei masina ,cum merge treaba ?

  17. #997 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am dat comanda marți dimineață, iar azi la 8 am primit mesaj de la curier.

  18. #998 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu am dat comanda marți dimineață, iar azi la 8 am primit mesaj de la curier.
    Si eu tot cam pe la ora aia,eu sunt din provincie,poate de aia mai dureaza . Ce curier folosesc ?

    Ah si tu esti din Rm.Valcea . La Braila se misca mai incet astia...trebuie pusi la miscare,dau drumul la caine cand ajunge ala hahaha

  19. #999 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si eu tot din provincie, NemoExpress

  20. #1000 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Daca nu am prieteni posesori de Destiny ma voi putea juca?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 186 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts