Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 185 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast
Results 941 to 960 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #941 SP
    Member Nestea's Avatar
    Diakite + Sakho ,Vertonghen e lafel ca ,Kaboul ,LB Gibbs

  2. #942 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Grecii au 4 jucatori in noul TOW , am ajuns iar in div 2

    ---------- Post added 21-11-2013 at 16:51 ----------

    Deja fifa asta e un mare jeg de joc ..... in div 2 am castigat 3 meciuri consecutive si din cele 7 ramase am pierdut 6 si un egal ca asa a vrut el ... aia scapau de 3.-4 ori la poarta si marcau ... imi toaca creierul...

  3. #943 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Merge sa va conectati la EA Servers?

  4. #944 SP
    Member gl79lui's Avatar
    da merge! daca ai probleme intra pe chat cu ei la https://help.ea.com/

  5. #945 SP
    Member florent's Avatar
    Am uploadat niste goluri pe easportsfootball.com , cum pot sa le vizionez ? M-am logat pe site dar nu gasesc linkul

  6. #946 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Mie de pe mobil nu mi mai mrg...nu ma mai pot loga..imi spune ca e paswordu sau parola gresita....

  7. #947 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @florent In My Profile->Media. La cum sunt facute meniurile e cam greu de gasit.
    http://www.easports.com/fifa/footbal...rofile/media#/

  8. #948 SP
    Member florent's Avatar
    Eu am level 50 dar este o cifra inselatoare pentru ca e facuta mai mult pe 12 si 13 . Daca mi se face matchmaking-ul cu cineva care a facut level 50 pe 14 evident ca ma bate . Daca imi fac un ID nou cu level 0 imi vor pica adversari mai usori ?

    Sincer nu mai am nici o placere sa joc vanzand cum se misca jucatorii , ce preluari de maidan fac , cum isi prelungesc mingea airea , cum sunt deposedati la orice schimbare de directie , cum sunt blocati in ultimul moment sa suteze , cum se face pinball cu mingea in careu , cum se da gol mult prea usor cu capul ( cu precadere in minutele 45 si 90 ) .
    Imi fac prea multi nervi pe online si cred ca ma apuc sa joc un campionat offline pe easy, totusi e un joc care trebuie sa fie distractiv . La Seasons din ce in ce mai greu , de cupa nici nu te mai atingi .

  9. #949 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    n-a spus nimeni ca este usor. ai 3 variante
    1) da iti faci cont nou si fiind de nivel mic iti va selecta oponenti mai slabuti (cum ti-e norocul)
    2) inveti mai bine noul sistem de joc si incerci sa te acomodezi cu fifa14
    3) te folosesti de handicapurile jocului daca vrei sa castigi/marchezi.

  10. #950 SP
    Member florent's Avatar
    Jucati voi fratilor ,eu imi bag ......in el . O sa-mi fie mai bine fara

  11. #951 SP
    Member Kupy's Avatar
    Felicitări! Si fii sigur ca o sa îți fie mai bine.

  12. #952 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am 16k coins ps3 si vreau sa-i dau la schimb pe 18-20k coins xbox360

  13. #953 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu joc cu Vidic in aparare...e lent, insa da ceva siguranta in aparare... totusi, tipic EA, chiar daca are 91 strength, tot nu face fata atacantilor care au sub 80 de exemplu...te doare capul cand vezi ca il da Sturridge pe jos..

  14. #954 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Asa a fost intotdeauna UT. Jucatorii cu pace mare fac legea pe teren. Intr-adevar, am observat ca, anul asta, fundasii nu foarte rapizi dar precisi la interceptii si la jocul aerian, se tin ceva mai bine. Am avut unele probleme cu asemenea fundasi, dar cel mai stresant mi s-a parut Dante. Ori de cate ori se intampla sa joc impotriva lui, nu prea reuseam deloc sa trec. Era peste tot in aparare.

    Totusi, ca sa iti permiti sa folosesti asemenea fundasi, trebuie sa cunosti foarte, foarte bine jocul si sa te aperi extrem de precis. Daca dai de unul care paseaza numai peste aparare, fundasul tau de 75- pace va fi depasit in foarte multe randuri de un atacant cu 86+ pace. Mie imi este greu chiar si cu fundasi de 77 pace sa fac dublajul in aparare, pentru a nu-l lasa pe adversar sa scape singur cu portarul in urma unei pase lobate.

    Pe mine cel mai tare ma enerveaza la UT ca au facut pasa asta prea perfecta. Are o acuratete mult prea mare, avand sanse mari de reusita chiar si cand o dai la intamplare in fata. Mereu dau de saracii care, atunci cand incep mingea de la jumatate, dau imediat pasa peste aparare si-mi scapa fata in fata cu portarul. Meci de meci patesc asta si nu stiu cum altfel sa combat chestia asta decat prin scoaterea portarului, solutie care n-are intotdeauna sanse de reusita...

  15. #955 SP
    Member gl79lui's Avatar
    eu mai reusesc sa scap de faze de genul , aparandu-ma cu mijlocasii, nu mai ies la minge cu fundasii decat aproape de careu, incerc sa evit scriptingul punand ultradefensive si contraatac, plimb cat pot de mult balonul in careu , mai pun pauza , ...e enervant rau de tot cand o echipa cu silveri si 3 gold te fugareste pe flancuri si te paseaza tot meciul, apoi iti baga un gol in min 90 dintr.o balbaiala in careu. Marea mea problema este la corner.uri, din 3 meciuri in 2 iau goluri din cornere. m.am tot antrenat in arena dar degeaba...stie careva o pozitionare mai buna la cornere?

  16. #956 SP
    Senior Member nina's Avatar
    giveaway ps3 coins
    PlayStation - Giveaway 17k ps3 coins | Se7enSins Gaming Community
    nimeni de pe acel forum nu prea este ps3 user
    intr-o ora aleg un castigator daca sunt de la 2 persoane in sus

  17. #957 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    E importanta pozitionarea dar mai important e sa ti iei fundasi buni la cap ...si ideal ar fi sa aiba si pace...

  18. #958 SP
    Senior Member nina's Avatar
    gvingi si joker in 10 min aflati cine i-a monezile
    sper ca sunteti online ca in 30 min trebuie sa plec la nepotel

  19. #959 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^Trebuia sa imi fac cont acolo?

  20. #960 SP
    Senior Member nina's Avatar
    da ca acel user Ells mi-a dat gratis coins pe xbox
    joker da-mi detaliile cu un bronz card sa-l cumpar
    si pune detaliile cu acel bronz player pe acel forum ca sa arat ca nu-mi dau mie monezile


    sta mult acel embed pe acel forum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 185 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts