Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 337 of 386 FirstFirst ... 237 287 327 335 336 337 338 339 347 ... LastLast
Results 6,721 to 6,740 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #6721 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    .. Maine

  2. #6722 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    In loc sa va bucurati ca aveti o seara linistita va pare rau?

  3. #6723 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Gata copii, la culcare, fara FIFA in seara asta...

  4. #6724 SP
    Member jnku's Avatar
    Pai nu sunt, daca ii scoti din anumiti jucatori, devin inapti. Eu momentan ma distrez cu asta - Olanda | FIFA 15 Ultimate Team Squad | WeFUT - la meciuri online, nu ma risc in div. 1 cu Krul in poarta

  5. #6725 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by adiradu View Post
    Legat de jucatorii de bronz: in ultimele zile am redescoperit placerea de a juca FIFA sub alta forma, departe de disperati care-i alearga pe Doumbia si Ibarbo pieptis spre poarta. Am folosind o echipa pe care o am de 2-3 luni dar din pacate am lasat-o deoparte pana acum.

    Se joaca cu totul altceva cu asemenea jucatori...
    Am norocul sa fi format echipa la inceputul anului, cand preturile erau altele. Acum costa o mica avere:

    Bronze 2 | FIFA 15 Ultimate Team Squad | WeFUT
    Tu zici de altii ca sunt disperati ca joaca cu Doumbia care are Pace 93 si Ibarbo cu Pace 91 dar tu joci cu Oduro cu Pace 95 si Manneh cu 94.

    Epic fail

  6. #6726 SP
    Member AlexG's Avatar
    Maine mai jucati fifa

  7. #6727 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Tu joci PES ? )

  8. #6728 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Și rezerva Bolly 97 pace

  9. #6729 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    ... si cu Bolly, care cu PAC 97 e cel mai rapid jucator din FIFA.

    Compensezi restul de skilluri, care sunt mai scazute, cu viteza de joc.

  10. #6730 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Quote Originally Posted by adiradu View Post
    Legat de jucatorii de bronz: in ultimele zile am redescoperit placerea de a juca FIFA sub alta forma, departe de disperati care-i alearga pe Doumbia si Ibarbo pieptis spre poarta. Am folosind o echipa pe care o am de 2-3 luni dar din pacate am lasat-o deoparte pana acum.

    Se joaca cu totul altceva cu asemenea jucatori...
    Am norocul sa fi format echipa la inceputul anului, cand preturile erau altele. Acum costa o mica avere:

    Bronze 2 | FIFA 15 Ultimate Team Squad | WeFUT
    Si tu cu atâta pace și fără skill la jucători ce faci? Plus ca te ajuta și jocul cu Bronze team.ul

  11. #6731 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    N-am jucat cu ea decat in cupa de bronz, cu echipe de acelasi nivel.
    N-am incercat-o inca in campionat si nici nu cred ca ar face fata acolo, chiar daca-s doar in liga 7.

  12. #6732 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Echipa mea:
    Neuer mi-a picat de doua in pack-uri de 5 respectiv 7,5 k.Hazard,Modric si Dani Alves,in pack-uri de 25 k.In rest,numai contracte si jucatori de 75-80.Totusi dintr-un Neuer si Hazard am reusit sa strang un milion si mi-am facut echipa asta si de restul am tras pack-uri.

  13. #6733 SP
    Junior Member Adrianicn's Avatar
    Macar de ar juca Neuer de valoarea 90 cat o are. Mie imi respinge mingea numai la adversar. Ia goluri printre picioare, pe sub el, se loveste mingea de el aiurea. E un mascarici cam 70% din meciurile in care joaca. De fapt toti portarii la jocul asta sunt asa, si Pantilimon si Courtois joaca identic

  14. #6734 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Mie imi apara destul de bine,da si pase foarte bune.Cei mai buni din echipa mi se par Lahm,KDB,Hummels si Ramos.Auba si Reus au momente de stralucire dar uneori imi rateaza incredibil.Mai ales Reus.

  15. #6735 SP
    Junior Member Adrianicn's Avatar
    Incearca aubameyang ST in form. n o sa mai ai probleme cu atacul.

    ---------- Post added 03-04-2015 at 01:12 ----------

    Lahm e bunicel dar e schilod si pierde dueluri umar la umar usor. Incearca l pe schweinsteiger in locul lui. Hummels e prea lent, eu il folosesc pe Naldo in form care e o bestie. De reus nu stiu ce sa zic, la mine e rezerva lui Ronaldo.

  16. #6736 SP
    Member jnku's Avatar
    Da, dar Lahm alearga mult mai bine decat Schweinstieger, e mai usor sa deposedezi pe cineva cu el.

  17. #6737 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    cu Schweinstieger nu ajungi pe nimeni tu stai intr-un colt si arunci cu pietre dupa celalalt care fuge in fatza ta .

    a - daca jocul nu era asa rapid - diferenta o facea fizicul si etc , dar nu e .

    practic oricine isi face echipa de jucatori lenti va pierde meciurile contra cuiva care stie sa joace de la 2-0 3-0 in sus . sa vedem ce va fi in 16 , deocamdata in 15 si fara sa abuzezi de OP , viteza e un atribut esential .

    fie vorba intre noi si in viata reala cine alearga mult intr-un meci de multe ori suplineste fantezia si castiga . in germania la inchidere gundogan si lahm nu pot lipsi , iar daca vrei si ceva cu fizic : luis gustavo e si brazilian si il poti lega usor

  18. #6738 SP
    Junior Member Adrianicn's Avatar
    Nu e vorba despre asta. Lahm joaca mijlocas defensiv. Acolo iti trebuie om solid si bun la cap pt ca daca pierzi acolo duel = sansa de gol pe contraatac 100%. Pt mine schweinsteiger a fost mult mai bun si a dat si multe goluri, inclusiv de la distanta. Eu l am mai legat acolo pe yaya toure si s-a vazut diferenta fata de cand jucam cu piticul de lahm. Am intrebat mai devreme si nu mi a raspuns nimeni daca e bun Welbeck MOTM si daca l ati testat pe welbeck IF LW. Eu l am vandut pe hazard cam din acelasi motiv, pt ca hazard mi se parea prea schilod, si l am luat pe welbeck acolo.

  19. #6739 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    de curiozitate in ce divizie joci ?

    si mie mi se pare interesant welbeck ala lw , m-am inteles ft bn cu el ca st .

    hazard .. mi se pare un pic asa - parca ii lipseste ceva in jocul asta , nu fizicul , dar nu stiu ce - nu e preferat de multi tocmai ca parca ii lipseste ceva .

  20. #6740 SP
    Junior Member Adrianicn's Avatar
    Ma chinui in div 3. Mai sus de atat nu am putut sa trec. Nu e vb de jucatori, de pace sau altceva, atata pot. Dar ce am spus nu se bazeaza doar pe proprie experienta ci si din ce am vz pe youtube la nepenthez si altii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 337 of 386 FirstFirst ... 237 287 327 335 336 337 338 339 347 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts