Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 32 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #361 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    o sa inceapa de azi reducerile si pe Xbox Store. eu vanez Gears. momentan este la oferta numai la bundle cu Forza 6 (dar ala nu ma intereseaza).

    https://store.xbox.com/en-US/Xbox-On...d-680cbe278070

  2. #362 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ati vazut ceva TV-uri de la 65" in sus la preturi bune undeva?

  3. #363 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by ticaaa View Post
    ...mi-au dat un bon
    o factura fiscala si o fisa de transport ambele cu datele me dar fara nici o stampila si nici o semnatura
    De ce nu ai cerut si o stampila pe factura aia? Oricum nu se risca ei sa faca vre-o magarie, au incasat pe casa de marcat banii aia, stai linistit.

  4. #364 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    N-am prins Xbox One la 999, dar am prins Volan Logitech g29 la 999. Bun și ala. Acum rămâne de văzut dacă imi place si il țin sau ii fac retur. N-am avut niciodată volan, d'abia aștept.

  5. #365 SP
    Member snpz's Avatar
    ticaaa : La fel am facut si eu la Flanco acuma doi ani. Mi-au dat un bon si apoi tv a fost livrat ulterior.

  6. #366 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    N-am prins Xbox One la 999, dar am prins Volan Logitech g29 la 999. Bun și ala. Acum rămâne de văzut dacă imi place si il țin sau ii fac retur. N-am avut niciodată volan, d'abia aștept.
    La pretul asta e ok, dar la cel normal nu se merita ca Thrustmaster T300 e mult peste. Vin de la G27 care e aproape aceasi chestie ca si G29. G27-ul a fost pentru vremea si pretul lui super.

    @h0stile: A inceput xbox store BF? Nu gasesc inca nimic. Dar am o intrebare totusi, vor exista reduceri diferite pentru acelasi joc pe parcurs, cum se intampla pe steam, sau daca e odata redus, pana se termina BF va si ramana asa?

  7. #367 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    ok multumesc pentru raspunsuri

  8. #368 SP
    PS Games Trader sindweller's Avatar
    tocmai discuta astia la TV despre xbox, iphone si ipad mini 2 de pe emag... au spus ca i-au sunat sa ii intrebe cum s-au dus asa repede si cei de la emag au declarat ca la fiecare stocul a fost de cateva SUTE...

  9. #369 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Eee pe dracu . Acum ce sa zica si ei ...

  10. #370 SP
    Member gabytro's Avatar
    Da ce e asa greu sa crezi ca au fost cateva sute? Gandeste te cate mii de oameni intra in acelasi timp!!! Poate zeci de mii

  11. #371 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, sunt complet de acord cu "cate mii de oameni au intrat in acelasi timp", dar sincer, nu cred ca TOTI au fost mai rapizi ca mine. Eu chiar cred ca au avut 10-50 Xbox One si SSD-uri.

    Literally mi-a luat 3-4 secunde de la notificare pana sa intru pe tel, in cos, sa vad ca era TOT epuizat.

    Si in timpul asta, pagina de internet inca afisa filmuletul (refresh dat de prietena mea pe safari si chrome).

  12. #372 SP
    Member gabytro's Avatar
    De fapt au fost aproape 200.000. Am aflat acum

    ---------- Post added 20-11-2015 at 10:25 ----------

    Notificare?? )) pana ai primit tu notifcarea nu mai erau de MULT.
    Trebuia sa dai refresh mereu

  13. #373 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu avea cum frate. Ma jur ca nu cred. Telefonul era blocat de vreo 10 secunde si am primit notificarea.

    Poate sa spuna oricine, orice acum. Ei pot spune ca au avut 25 mil, cate 1 pt fiecare om din Romania. Nu cred nici sa ma platesti.

    Nu am fost singurul in situatia asta, cu produsele in cos.

  14. #374 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa vorbiti de parca e prima voastra experienta cu BF in Romania. De ce aveati alte asteptari si sperante ca "prindeti" ceva extraordinar nu stiu.

  15. #375 SP
    Member gabytro's Avatar
    Si atunci cum iti explici ca au prins atatia. De ex anu trecut ps4 ..stiu eu personal!!..3 care au apucat.
    Anu asta la fel. Eu unu am prins tv ul ala de 35 mil. Dar crede ma ca notificarea o primesti tarziu.

  16. #376 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    o sa inceapa de azi reducerile si pe Xbox Store. eu vanez Gears. momentan este la oferta numai la bundle cu Forza 6 (dar ala nu ma intereseaza).

    https://store.xbox.com/en-US/Xbox-On...d-680cbe278070
    Mi se pare mie, sau acest BF e doar pentru US si nu pentru UK? Cand dau pe site-ul US le vad, dar pe UK nimic si eu din pacate am cont UK.

  17. #377 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tudor, sincer, chiar aveam anumite asteptari tocmai din cauza ca am fost informat dinainte, mi-am adaugat produsele in cos si am stat treaz cand a trebuit.

    Daca anu trecut, cand au avut PS4 la 1000 ron, am ratat cu vreo 5 minute si am inteles ca s-au dat toate cele 200.000 de bucati, acum chiar nu accept.

    Oricum, sunt oarecum impacat ca mi-am luat un power bank si un hdd extern la preturi relativ bune, dar tot aveam nevoie de un SSD...

  18. #378 SP
    Member gabytro's Avatar
    Fa un calcul, e simplu. Ce sanse ai! 1 la 200.000. Sunt cam mici
    Ma rog, nu vor toti ce ai vrut tu, dar in fiecare an sunt 2-3 produse reduse mult, si pe alea se bat toti

  19. #379 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Eu am dar refresh continuu si pe pc si pe aplicatie , produse dinainte plasate in cos si stoc epuizat instant . Ce-i drept erau printre cele mai vanate produse dar chiar si asa , vorba lui razvanrazy , chiar toti au fost mai rapizi ? Ca de obicei adevarul e undeva la mijloc .

    Tot ei vand produse , la asa zise reduceri ', ce nu le au in stocuri si astepti cu lunile pana fac ei comenzi si asta nu o data . Asta e strategia lor ce mai ...

  20. #380 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Fata de anul trecut foarte slabe ofertele:

    Pistol de lipit Dremel VersaTip 2000-6 Hobby pe gaz, 6 accesorii - eMAG.ro

    Asta l-am luat anul trecut la 100 lei si era si transportul gratuit. Nici vreo bataie nu a fost pe ele ca a stat toata ziua.

    Fotoliu Kring Royal, cu recliner si 3 trepte de confort, piele naturala, 107 x 98 x 100 cm, Negru - eMAG.ro

    Fotoliul era sub 1000 lei.

    Biblioteca Max, 58 X 170 X 23 cm - eMAG.ro

    Asta era in primavara 80 si ceva de lei. Si multe altele. Am exemplificat o parte din ce am cumparat eu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 32 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts