Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 32 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast
Results 501 to 520 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #501 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si eu la fel. Dar am vazut acum ca nu mai e deloc in oferta eMag.

    Btw, nici macar n-au trimis coletul la curier. Altii deja au primit produsele

  2. #502 SP
    Member b615dub's Avatar
    Si pe mine m-a sunat curierul astazi dar nu eram acasa ������

  3. #503 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Nu ca le-as lua apararea magazinelor, dar voi credeati ca au vandut tot stocul la pretul de Black Friday? Era evident ca va fi un stoc limitat artificial pentru aceste produse.
    E de la sine inteles, in toate tarile se practica asta: pe raft pun doar un numar limitat de produse de Black Friday, pe restul le ascund sub tejghea. Oricum e de prost gust toata propaganda facuta de emag, am vazut zeci de reclame cu "mega ofertele" lor de blackfriday: e ca si cum as invita 200 de oameni la o masa festiva si aduc numai 5 portii de mancare. Primul venit, primul servit, restul sa stea cu ochii in soare.

  4. #504 SP
    Member renatoman's Avatar
    mie mi-a sarit in ochi in oferta emag sshd-ul de 1tb de la seagate la 300 ron care a stat pe stock toata ziua. un upgrade bun pentru console la un pret decent.
    PS: bineinteles ca eu m-am co.it si nu l-am luat...acu na..a ramas clasicul hitachi de 7200 rpm de la altex pe care trebuie sa-l cumpar

  5. #505 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Parerea mea e ca multa lume vorbeste doar ca sa se afle in treaba. Hai sa discutam de subiectul asta cu temele nefacute. De Emag vorbesc in primul rand.
    Ce treaba are iphone-ul 6 argintiu la 2000 de lei cu cel gold respectiv gri la 2500-2900? Asta a fost decizia emag sa reduca doar iphone-ul argintiu. Si la fel decizia lor sa aiba la oferta 200 de bucati.
    De ce se mira unii ca acum e in stoc xboxul la 1650 sau iphone-ul 6 la 2900? Au declarat public ca au avut 200/300 de bucati la oferta. Daca aveau 10000 de bucati era musai sa fie toate la oferta?
    Eu inteleg supararea celor care au stat toata noaptea si cum au intrat au vazut stoc epuizat din prima. Am trecut prin asta BF trecut cand imi doream un PS4 la 10 mil si un iphone 5S la 1500 tot la emag. Si la fel am zis ca e teapa, ca au avut 10 produse din care 5 cumparate de angajati. Insa parca nu m-am agitat si frustrat cum am vazut ca o fac unii pe aici si pe forumul vecin.
    Pana la urma banii au ramas pe card sau in portofel. Nu ne-a furat nimeni.
    Ca emag a ales sa le dea un avantaj celor care au folosit aplicatia, e clar. Ca la unii a mers mai rapid aplicatia cu notificarea push care anunta start BF posibil.
    In schimb sunt complet de acord cu supararea cand prinzi produsul pe stoc si apoi dupa o zi se anuleaza comanda pentru lipsa stoc. Asta mi se pare frustrant.
    Punctul de vedere de mai sus e al unei persoane care s-a trezit normal la ora 7 vineri, si-a baut cu calm cafeaua, a asteptat ca emag sa anunte startul, avea in cosul de cumparaturi din aplicatia emag iphone-ul si xboxu-ul, a scos moto 360 din cos ca nu era cel la oferta, a lansat comanda si fara prea mari sperante a primit mail de confirmare ca produsele sunt in stoc.
    Asa ca nu dati cu pietre.

  6. #506 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  7. #507 SP
    Member flamer's Avatar
    La pretul ala gasesti in magazin

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    ---------- Post added 22-11-2015 at 00:24 ----------

    http://www.pcgarage.ro/ssd/kingston/...h-v300-ssdnow/ si ai si transport gratuit inclus

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  8. #508 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi-a venit și mie telefonul. Ăștia de la Apple au și cutia Premium Nu ma așteptam să livreze duminica

  9. #509 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mi-a venit și mie telefonul. Ăștia de la Apple au și cutia Premium Nu ma așteptam să livreze duminica
    Despre ce telefon e vorba mai exact? Nu am fost activ pe thread.

  10. #510 SP
    Member kinezu's Avatar
    Daca vrea cineva un iPad mini 2 sigilat luat de la eMag in vinerea neagra la acelasi pret, poate sa ma contacteze.
    L-am luat si acum mi-am dat seama ca nu am ce face cu inca unul si nici nu am chef sa il returnez.
    Il dau la 699lei, livrat astazi, cutie nedesfacuta. Din pacate este doar pentru cei din Bucuresti.

  11. #511 SP
    Junior Member Rachim's Avatar
    Quote Originally Posted by kinezu View Post
    Daca vrea cineva un iPad mini 2 sigilat luat de la eMag in vinerea neagra la acelasi pret, poate sa ma contacteze.
    L-am luat si acum mi-am dat seama ca nu am ce face cu inca unul si nici nu am chef sa il returnez.
    Il dau la 699lei, livrat astazi, cutie nedesfacuta. Din pacate este doar pentru cei din Bucuresti.
    Ai PM.

  12. #512 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3D4TH0R View Post
    Despre ce telefon e vorba mai exact? Nu am fost activ pe thread.
    Iphone 6

  13. #513 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mda. La mine statusul inca e comanda plasata. Si aveam sperante sa ajunga volanul zilele astea.

  14. #514 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    La mine apare "Produse in curs de livrare", posibil sa ajunga azi? Nu stau in Buc.

  15. #515 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Cei de la Fan Courier din Severin au facut livrari astazi.

  16. #516 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3D4TH0R View Post
    La mine apare "Produse in curs de livrare", posibil sa ajunga azi? Nu stau in Buc.
    Nici eu nu sunt din București, dar am primit de ieri un mesaj în care scria ca livrarea o să fie efectuată în perioada 22-23 noiembrie.
    Un video care nu îmi aparține, așa a venit și telefonul, foarte drăguț. Păcat ca nu am prins tableta și Xbox-ul.

  17. #517 SP
    Member Striker09's Avatar
    Nu spune cineva și ca nu are ce face cu XONE de BF

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  18. #518 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Si eu am primit ieri la fel. Vad ca Fan Courier Iasi se misca mai greu.

  19. #519 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La mine a venit cu DPD

  20. #520 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mi-a venit și mie telefonul. Ăștia de la Apple au și cutia Premium Nu ma așteptam să livreze duminica
    Totul e premium la Apple

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 32 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts