Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 191 of 360 FirstFirst ... 91 141 181 189 190 191 192 193 201 241 291 ... LastLast
Results 3,801 to 3,820 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #3801 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Frumoasa echipa, sper sa fie la fel de buna si in 2016/2018.
    In 2016 sigur, in 2018 nu cred.

  2. #3802 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Valeuuuuuuu ce nemtoaice bunaciuni

  3. #3803 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Aolooo, compenseaza si Draxler si Schurrle N-o duc rau baietii astia.

    Dant3, nu stiu ce sa zic de 2018, chiar nu sunt la curent cu tineretul lor... Sper sa ai dreptate cu 2016.

  4. #3804 SP
    Senior Member Razvan's Avatar


    ---------- Post added 14-07-2014 at 00:57 ----------

    Messi jucatorul turneului. Ce gluma proasta.

  5. #3805 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ce mafioti... Messi cel mai bun jucator din curtea scolii.

  6. #3806 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Asa cevaaaa? Cum lua asta balonul de aur al cupei mondiale? )) OMFG

  7. #3807 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Messi n-a fost nici macar cel mai bun jucator al Argentinei.

  8. #3808 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Merita Robben, deși pt mine câștigătorul este James Rodriguez

  9. #3809 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Di Maria, Robben, Kroos, James Rodriguez mult peste Messi. Bataie de joc. Sa le fie rusine.

  10. #3810 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pentru mine Schweinsteiger e adevaratul balon de aur. Mai rar asa fotbalisti.

  11. #3811 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A mai castigat Messi trofee fara sa le merite cel mai mult, nimic nu e nou in treaba asta.

  12. #3812 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  13. #3813 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Apropo de bucatica lui Gotze
    Attached Images Attached Images 1655755_10152487955731840_1772727010605837589_o.jpg

  14. #3814 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Di Maria, Robben, Kroos, James Rodriguez mult peste Messi. Bataie de joc. Sa le fie rusine.

    Linistiti-va putin.
    "...Sponsorul tehnic al Mondialului, care este şi al argentinianului, alături de FIFA, a luat decizia de a-l premia cu cea mai importantă distincţie individuală a turneului..."

  15. #3815 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...eu regret sincer ca am dat bani (pentru consumatie) la o terasa, impreuna cu prietenii, sa vad mizeria aia de aseara. Cred ca a fost cel mai prost si plictisitor meci pe care l-am vazut in viata mea.
    Nici macar nu a fost vorba de 2 echipe echilibrate. Pur si simplu prea putine faze la poarta, prea multe lovituri urate, arbitrii au castile alea inutile. Mizerie ordinara.

  16. #3816 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Eu cred ca ai fost suparat pentru ca nu a castigat Argentina. Au fost multe alte meciuri mult mai slabe la acest mondial si foarte multe alte meciuri cu un arbitraj mult mai prost. La finala mica arbitrajul a fost jalnic.

  17. #3817 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu. Chiar nu tineam nici cu Argentina, nici cu Germania. Pur si simplu am fost sa vad fotbal si am vazut mai mult pe terenurile sintetice din spatele meu.

    Nu am vazut toate meciurile de la mondial, dar da, arbitrajul a fost praf in 90% din ce am vazut.

    Dar chiar sunt de parere ca aseara s-au chinuit sa tina mingea cat mai mult la jumatatea terenului. Cel putin asta a fost impresia lasata.

  18. #3818 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mda...eu regret sincer ca am dat bani (pentru consumatie) la o terasa, impreuna cu prietenii, sa vad mizeria aia de aseara. Cred ca a fost cel mai prost si plictisitor meci pe care l-am vazut in viata mea.
    Nici macar nu a fost vorba de 2 echipe echilibrate. Pur si simplu prea putine faze la poarta, prea multe lovituri urate, arbitrii au castile alea inutile. Mizerie ordinara.
    Nu cred ca ai vazut Argentina cu Olanda...

  19. #3819 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Minim 750 milioane lire de la Adidas pentru United in urmatorii 10 ani.


  20. #3820 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu cred ca ai vazut Argentina cu Olanda...
    La ala am adormit. Dar stii cum e. Nu-ti pare la fel de rau daca iei un film de pe net sa-l vezi si este foarte praf, dar daca mergi la cinema, cam regreti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts