Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 360 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 183 ... LastLast
Results 1,641 to 1,660 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #1641 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Messi unde a fost?

  2. #1642 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha, acum am ajuns acasa dupa o zi mizerabila. Rezultatul Barcelonei mi-a facut ziua mai frumoasa.

  3. #1643 SP
    Member TheSpider's Avatar
    eu cred ca trebuie schimbat antrenorul. cum e posibil sa fii umilit in halul asta si tu sa nu faci nimic, nici o schimbare. l-a bagat pe David Villa in minutul 83 ca sa ce... Villa trebuia bagat de la pauza daca nu de la inceput, nu inteleg ce se incapataneaza sa-l tina rezerva cand e mult peste Pedro si Sanchez. Messi si el trebuia scos ca nu juca nimic, da n-are c***e sa faca asta. Nu inteleg cum sa-l tii pe banca pe Fabregas cand esti in situatia asta si pe Alex Song si joci cu Bartra... inafara de Iniesta si Valdes echipa e praf.

  4. #1644 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    Messi unde a fost?
    un' sa fie?
    Attached Images Attached Images 528342_10151937427228018_1267044866_n.jpg

  5. #1645 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    Messi unde a fost?
    Pe teren.

  6. #1646 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    lol

  7. #1647 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ce ziceti a fost fault la golul lui Robben? Cand Muller l-a blocat din alergare pe Alba.

  8. #1648 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    tactica interesanta , poate fi considerata obstructie...sau nu. Probabil ca nu se considera fault...fiindca a fost mai mult decat evidenta acea manevra. daca era de fault cred ca fluiera.
    si la FIFA13 mi s-a intamplat sa fiu obstructionat asa si nu se dadea nimic....

  9. #1649 SP
    Member TheSpider's Avatar
    a fost fault, l-a placat ca la hockey, Alba a incercat sa urmareasca mingea si a fost blocat, ce era sa faca?
    tu compari prostiile din fifa cu jocul din realitate?
    oricum nu conteaza, Bayern a castigat meritat. Totusi anul asta am vazut niste greseli de arbitraj in UCL mai in toate meciurile, nici in Liga I nu vezi asa ceva, arbitrii aia de langa poarta sunt nuli, n-am vazut sa faca vreodata ceva, dorm pe ei.

  10. #1650 SP
    Member Mariush's Avatar
    Attached Images Attached Images 562420_517243688332035_938782222_n.jpg

  11. #1651 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    tactica interesanta , poate fi considerata obstructie...sau nu. Probabil ca nu se considera fault...fiindca a fost mai mult decat evidenta acea manevra. daca era de fault cred ca fluiera.
    si la FIFA13 mi s-a intamplat sa fiu obstructionat asa si nu se dadea nimic....
    Eu stiu ca e obstructie doar la jucatorul care are mingea sau care primeste o pasa de la coechipier si e blocat pasiv de adversar. Alba neavand mingea sau neprimind o pasa de la un coechipier, nu cred ca e vorba de obstructie.

  12. #1652 SP
    Senior Member tray's Avatar

  13. #1653 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gary Lineker: "Doar una din cele doua echipe are nevoie de Guardiola, iar aceasta nu este cu siguranta Bayern Munchen".

  14. #1654 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  15. #1655 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    2-0 pt BVB sau maxim 2-1 pt BVB in seara asta

  16. #1656 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    2-0 pentru Real, Ronaldo si inca cineva, sau poate o dubla a lui Ronaldo

    Spun asta pentru ca Ronaldo nu se ascunde ca Messi. A fost cel mai bun jucator din lume sezonul asta, de departe. A fost cel mai important om al echipei sale si a propulsat intreaga echipa sa obtina rezultate bune in Champions League.

    Daca si anul asta castiga Messi balonul de aur, eu nu ma mai uit la fotbal pana se retrage.

  17. #1657 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    ^Este deja 1-0 pentru Borusia si nu a dat Ronaldo gol

  18. #1658 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da, acum am intrat pe meci. Se intoarce situatia. 2-1 Real.

  19. #1659 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce fotbalist este reus astsa...

  20. #1660 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ronaldo gol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 360 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 183 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts