Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 360 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #1921 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    How to spot team hoes





    Champions who? vad ca nu scrie nicaieri ca marele bayern a lu' guardiola si-a luat-o cu 4-2 de la borrusia in supercupa

  2. #1922 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ...vad ca nu scrie nicaieri ca marele bayern a lu' guardiola si-a luat-o cu 4-2 de la borrusia in supercupa
    Iar Pep i-a tras o palma lui Thiago Alcantara, probabil din cauza lui a pierdut meciul? Nu am vazut meciul .

  3. #1923 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  4. #1924 SP
    Member TheSpider's Avatar
    De Steaua nu ziceti nimic? Grupele UCL din ce in ce mai aproape. Anul asta finala, la anu trofeul. Sa vina Bayern Munchen ca nu mai avem cu cine juca muhahahaha

  5. #1925 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  6. #1926 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cica chiriches e cu un pas in curtea celor de la Tottenham pentru 6.9 milioane de lire, cat despre meciul de aseara prima repriza a fost :-s, iar a doua

  7. #1927 SP
    Member TheSpider's Avatar
    asta a fost si frumusetea meciului. e bine ca il dau, chiar daca Steaua are nevoie de el, ca sa poata sa ajunga la una din marile echipe ale Europei trebuie sa plece cat mai repede.

  8. #1928 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ce le-a innodat aseara Dodel picioarele fundasilor adversi.

    ---------- Post added 31-07-2013 at 11:27 ----------


  9. #1929 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ibracadabra
    Attached Images Attached Images ibracadabra.jpg

  10. #1930 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  11. #1931 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    probabil au citat surse consacrate precum sport.ro

    Lasand gluma la o parte, cred ca-i bine pentru Steaua ca Vlad Chirices sa plece acum din toate motivele posibile: financiar pt club (desi capitolul asta ma lasa sincer rece...), dar mai ales in perspectiva performantelor sportive:
    - Chirices nu mai are chef de joc la Steaua si a inceput sa cam exagereze cu actiune proprii "Chiriches trademark", a devenit clar attention whore
    - Neavand chef de jos, poate dauna echipei, gafand cand ti-e lumea mai draga.

    8 Mil (chiar si mai putin) e o suma uriasa pentru fotbalul romanesc, nu cred ca Steaua poate spera la mai mult.

    Singura problema e sa si aduca un jucator in schimb, care sa-i ia locul. Nu sunt 100% convins de acest Celeban, dar nici sceptic nu sunt.[/LIST]

  12. #1932 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    S-a enervat Gigi Becali si nu-l mai da pe Chiriches la Tottenham, deoarece Spurs l-au vrut imediat in secunda 2, iar Steaua vroia sa-i dea drumul dupa play-off-ul UCL si Becali a zis: Ce eu sunt sclavul lor? Gata, Chiriches nu mai pleaca la Tottenham.

    Mai exact a zis asa: « Poate Tottenham sa vina oricand, cu orice oferta, Gigi Becali ma numesc eu si Chiriches nu mai e de vanzare. Nu sunt sclavul nimanui. Eu am meci important in Champions League si Tottenham nu poate sa astepte o zi? Sa nu astepte… »

  13. #1933 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    S-a enervat Gigi Becali si nu-l mai da pe Chiriches la Tottenham, deoarece Spurs l-au vrut imediat in secunda 2, iar Steaua vroia sa-i dea drumul dupa play-off-ul UCL si Becali a zis: Ce eu sunt sclavul lor? Gata, Chiriches nu mai pleaca la Tottenham.

    Mai exact a zis asa: « Poate Tottenham sa vina oricand, cu orice oferta, Gigi Becali ma numesc eu si Chiriches nu mai e de vanzare. Nu sunt sclavul nimanui. Eu am meci important in Champions League si Tottenham nu poate sa astepte o zi? Sa nu astepte… »
    Se pare ca Giovanni Becali sustine ca transferul inca se poate realiza. Totodata Hagi si Piturca se tem ca moralul lui Chiriches e la pamant. Si uite asa inca o telenovela. Ce ma obliga astia sa ma las de citit stiri... (fie ele sportive ori nu...)

  14. #1934 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    stiti ca exista si alte portale de stiri nu? nu doar prost.ro, gsp si preaprost.ro

  15. #1935 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Da, intr-adevar exista si alt portal de stiri, exact de la englezi:

    Angry Steaua Bucharest owner pulls out of Spurs deal for Vlad Chiriches | Football | Sport | Daily Express

    "Who are Tottenham? Why can't they wait? Don't do the transfer! I'm not selling! I am Gigi Becali!"

  16. #1936 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Da, intr-adevar exista si alt portal de stiri, exact de la englezi:

    Angry Steaua Bucharest owner pulls out of Spurs deal for Vlad Chiriches | Football | Sport | Daily Express

    "Who are Tottenham? Why can't they wait? Don't do the transfer! I'm not selling! I am Gigi Becali!"
    in articolul postat de tine scrie: "According to Romanian newspaper ProSport, Becali called Steaua's general manager in a rage telling him: "Who are Tottenham? Why can't they wait? Don't do the transfer! I'm not selling! I am Gigi Becali!""

    @AndRewqp, poti recomanda portalele respective? Mi-ar fi de folos o parere.

  17. #1937 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai pentri RO: tikitaka si urmaresc niste conturi de twitter ale unor corespondenti pentru sport total fm, iar stirile bomba si cancan le ignor direct, iar in general folosesc skysport si twitter-ul mai ales ca pe twitter primesc in fiecare seara prima pagina a fiecarui zar important din strainatate

  18. #1938 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    A spus aseara MM-ul la Fanatik Show. Deci daca nici acum nu e adevarata stirea ce sa mai spun?

    **VIDEO** "Chiricheş nu pleacă. Tottenham ne-a dat ultimatum și Gigi s-a supărat!"



    ---------- Post added 02-08-2013 at 13:38 ----------

    Cica a castigat Concordia Chiajna disputa cu FRF la TAS: **EXCLUSIV** Steaua - Rapid nu se mai dispută! Chiajna a c�ştigat la TAS: "Ştiam că aşa se va �nt�mpla!"

    ---------- Post added 02-08-2013 at 13:39 ----------

    ULTIMA ORĂ: Steaua-Rapid nu se mai joacă! Giuleştenii au fost excluşi din Liga I! Prima reacţie a lui Cristescu | @ProSport

  19. #1939 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    gata...de azi tin cu Rapid....

  20. #1940 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sunt toti microbistii in vacanta? Tocmai in seara asta frumoasa?
    Trebuie sa recunoastem ca este totusi o performanta ce s-a intamplat in seara asta.
    12 meciuri fara infrangere in acest sezon in cupele europene pentru echipele romanesti.
    Avem toate echipele in play-off.
    Daca la Steaua se astepta toata lumea, nu cred ca multi le dadeau sanse sa ajunga aici celorlalte trei la inceputul sezonului.
    BRAVO Astra!
    BRAVO Pandurii!
    BRAVO Petrolul!
    Bravo Steaua!

    ---------- Post added 09-08-2013 at 00:02 ----------

    Suntem pe primul loc anul asta(deocamdata ):
    UEFA Country Coefficients 2013/2014

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 360 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts