Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 18 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 357

Thread: 2010 FIFA World Cup South Africa

  1. #281 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Mda, nemtii si'au facut'o cu mana lor...dupa o evolutie foarte buna tot turneul azi au aratat mai rau si ca nationala noastra, dar tot raman de parere ca spaniolii sunt niste cocalari infecti care nu au ce cauta in finala.

    PS: who the fck iz caracatita?
    Pacat. Chiar vroiam o finala Olanda - Germania. Daca era asa nu tineam cu nimeni ca imi plac ambele echipe, dar acum... GO NETHERLANDS ! Oricum Germania a jucat slab de tot si statistica suturilor spune tot.

  2. #282 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Si pe Argentina a pariat toata lumea ca ia trofeul si ai vazut ce a patit.
    Sa nu mai vorbim de Barcelona care are jumatate de lot in nationala si ce a patit Champions League...
    nu toata lumea a pariat pe argentina. I hate Argentina

  3. #283 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    S-a dus Spania, mai bine. De ce spun mai bine? Pentru ca i-au dominat pe nemti la toate capitolele. In schimb la sfarsit cand au ratat spaniolii chiar imi doream sa egaleze nemtii, s-au jucat cu ocaziile si si-au batut joc de sansele pe care le-au avut, asta a fost clar.
    Acum pot spune ca nu imi doresc decat sa vad spectacol in finala, chiar daca la sfarsit o sa fie 1-0, vreau doar spectacol.

  4. #284 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pacat de Germania, au jucat asa de bine pana acum ca sa iasa cu Spania, echipa care a marcat 1 gol pe meci. Acum sper doar sa castige Olanda.

  5. #285 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Pacat de Germania, au jucat asa de bine pana acum ca sa iasa cu Spania, echipa care a marcat 1 gol pe meci. Acum sper doar sa castige Olanda.
    Da.... si cand te gandesti ca asa e in tenis, pardon.. in fotbal . Au marcat un gol pe meci, au luat bataie de la elvetieni (bine si nemtii au luat bataie in grupe) si sunt in finala.

  6. #286 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  7. #287 SP
    Senior Member huber's Avatar

  8. #288 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    haideti toti la pariuri si daca nu iese, mergem dupa ea sa o gatim

  9. #289 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mai vrei o bere? lol - eu oricum tin cu Olanda

  10. #290 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    nu stiu cu cine sa stin....trag cu olanda ca imi place van der vaart si snejder de acolo

  11. #291 SP
    Member playgame's Avatar
    lol Lasati ma caracatita aia. Sint convins ca unii chiar cred in asa ceva. Ce usor se pot prosti anumiti oameni, dealtfel ca si alte aberatii din mass media.

  12. #292 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    lol Lasati ma caracatita aia. Sint convins ca unii chiar cred in asa ceva. Ce usor se pot prosti anumiti oameni, dealtfel ca si alte aberatii din mass media.
    doar nu crezi ca mam luat dupa caracatita? acum cu lipsa de modestie am facut paguba in portofelul tatei pt ca am ghicit toate sferturile si semifinalele

  13. #293 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    doar nu crezi ca mam luat dupa caracatita? acum cu lipsa de modestie am facut paguba in portofelul tatei pt ca am ghicit toate sferturile si semifinalele
    Caracatita scofield, ce ne prezici?

  14. #294 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    rechin merg pe olanda

  15. #295 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Reactia lui Hitler dupa Germania - Spania .


  16. #296 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Satellite Lena is sad

  17. #297 SP
    Member TheSpider's Avatar
    caracatita proasta ieri a zis ca o sa casitge Olanda si azi tot pe sport.ro zice ca o sa castige Spania...nu va mai duceti la pariuri
    look: http://www.sport.ro/cm-2010/caracati...nala-mica.html

  18. #298 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Pai caracatita aia a prezis exact echipa . Daca iese Spania, a prezis caracatita, daca iese olanda --> a ghicit caracatita .

  19. #299 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Filmuletul in care caracatita prezice ca olanda va fi campioana mondiala e fake.

  20. #300 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Maine o sa difuzeze TVR1 finala mica ? Pentru ca nu am vazut nici un promo la tv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 18 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. 2010 Fifa World Cup: South Africa By ciypriyan in forum Console Club
    Replies: 66 Last Post: 16-07-2010, 20:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts