Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Gears of War 2 Manual - Spoiler don't read!

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Gears of War 2 Manual - Spoiler don't read!

    Se pare ca pe internet circula deja manualul jocului Gears of War 2 scanate. Din pacate se pare ca niste pagini s-au pierdut sau au fost sterse intentionat. Am reusit sa mai gasesc doar coperta si paginile 4-5 si acum ma chinui sa le gasesc prin diferite surse pe celalalte pagini. Nu uitati, este un mare mare SPOILER asadar cine nu doreste sa le vada sa iasa deja de pe aceasta pagina caci un pic mai jos vor fi pozele atasate.
    Attached Images Attached Images gow_press_event.jpg

  2. #2 SP
    Manager paul's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Da, tocmai le postam si eu si pe restu sa stii.
    Attached Images Attached Images gears_of_war_2_manual_1.jpg gears_of_war_2_manual_2.jpg gears_of_war_2_manual_3.jpg gears_of_war_2_manual_4.jpg gears_of_war_2_manual_5.jpg gears_of_war_2_manual_6.jpg gears_of_war_2_manual_7.jpg gears_of_war_2_manual_8.jpg gears_of_war_2_manual_9.jpg

  4. #4 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Nu divulgă nimic din poveste, astfel că nu consider spoilere niște informații despre armele disponibile și modurile de joc. Oricum, la c�te filmulețe au fost postate pe net și c�te interviuri cu Cliff au apărut, mare minune să existe vreun fan GoW care să nu cunoască tot ce e �n manualul ăsta scanat fără a fi nevoie să-l mai citească. Thanks Bobby!

    PS: De ce ai mai posta așa ceva dacă incluzi și interdicția de a citi informația?

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Don't read pentru cine nu vrea spoiler ca nu am chef sa mi se sara in cap. Am pus pur si simplu ca e spoiler ca poate unii au si placerea sa citeasca manualul. Who knows? Eu trebuie sa ma gandesc la fiecare posibilitate pentru a nu deranja pe nimeni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07
  2. Gears of War 2 London Press Event: Must Read By Bobby in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 30-09-2008, 16:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts