Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 588 of 788 FirstFirst ... 88 488 538 578 586 587 588 589 590 598 638 688 ... LastLast
Results 11,741 to 11,760 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11741 SP
    Junior Member Ervin's Avatar
    Salut! Am un Xbox360 slim 4gb şi mă �ntrebam da acumulatorii Ni-MH sunt ok ca să �mi �ncarc gamepadul şi cum �l �ncarc. Dacă am voie o să pun şi link cu produsul.

  2. #11742 SP
    Member eneea's Avatar
    eu folosesc acelasi controller de 2 ani si merge perfect, sunt uzate putin stickurile, dar merge

  3. #11743 SP
    Junior Member LOCKERZBOSS's Avatar
    cand mi-am facut contul pe live nu am primit luna gratis gold?...dc?am incercat sa fac altul si acelasi rezultat fara gold...daca stiti cum sa fac si eu sa primesc luna.......

  4. #11744 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    Microsoft cu noul update de dashboard a scos luna gratis acuma acea luna trebuie platita cu 1 lira.Sper ca ti-am fost de ajutor.

  5. #11745 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    stiti de ce au facut treaba asta cu 1 lira, 1 euro, 1$ etc...ca sa te agate la plata cu noul sistem de automatic renewal pe care in unele cazuri nu-l poti dezactiva decat daca suni la ei... Nu stiu daca ai optiunea sa nu folosesti AR in momentul crearii contului.

  6. #11746 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    "noul" sistem de automatic renewal e din 2005.

  7. #11747 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu nu m-am lovit de el pana anul trecut, nu stiu cum s-a facut. daca e din 2005 eu n-am stiut. ms de info

  8. #11748 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Stiti vreun loc in RO de unde as putea lua asa ceva?
    incearca pe okazii.ro. eventual ce iti trebuie din acea poza surubelnita TORX sau placa aia de descidere a Xbox-ului ?
    TORX gasesti pe la toate magazinele de bricolaj, in schimb daca vrei sa desfaci consola din experienta iti spun ca se poate si fara tabla aia, o iei usor - usor cu un fier subtire, sunt niste clleme mici care se deschid pe rand.

  9. #11749 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    eu nu m-am lovit de el pana anul trecut, nu stiu cum s-a facut. daca e din 2005 eu n-am stiut. ms de info
    Eu l-am avut activat, pana acum cateva luni, cand am trecut pe redeem codes.

  10. #11750 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Guys, am primit si eu un Redeem Code pentru 12 luni de Gold. Daca momentan Gold-ul imi expira abia in Octombrie 2012, pot baga codul inca de acum ca sa scap de o grija? As avea atunci Gold pana in Octombrie 2013.

  11. #11751 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Da, din cate stiu eu se adauga in continuarea Gold-ului activ.

  12. #11752 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by LOCKERZBOSS View Post
    cand mi-am facut contul pe live nu am primit luna gratis gold?...dc?am incercat sa fac altul si acelasi rezultat fara gold...daca stiti cum sa fac si eu sa primesc luna.......
    Deci dupa ce iti creezi contul pe xbox live iti apare acolo cu reclame si imagini sa bagi live pentru 12 luni dar mai e o varianta chiar ultima de jos care dupa ce o selectionezi iti spune ca iti da gratis 1 luna de live , metoda asta merge sa o faci de maxim 3 ori . Sper ca te'am ajutat .
    Bafta la joc

  13. #11753 SP
    Junior Member Bobo Man's Avatar
    Vreau sa cumpar de la cineva Fifa 2012. Singura problema este ca, acea pers. a folosit codul pt online. Intrebarea mea este: Cate puncte costa accesul la online? Multumesc!

  14. #11754 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    800 de MP.Sper ca te-am ajutat.

  15. #11755 SP
    Junior Member ducas1's Avatar
    Salut. sunt nou in comunitate si ma bucur ca m-am putut alatura voua. am o mica intrebare: doresc sa-mi achizitionez un XBox 360 slim 250 Gb HDD nou pe care ulterior sa-l modez.in acest caz,pierd garantia?multumesc si scuze daca pe forum s-a mai postat intrebarea aceasta.game on!

  16. #11756 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by ducas1 View Post
    Salut. sunt nou in comunitate si ma bucur ca m-am putut alatura voua. am o mica intrebare: doresc sa-mi achizitionez un XBox 360 slim 250 Gb HDD nou pe care ulterior sa-l modez.in acest caz,pierd garantia?multumesc si scuze daca pe forum s-a mai postat intrebarea aceasta.game on!
    Da, după modare pierzi garanția.

    Nu recomand modarea din mai multe motive. Principalele motive ar fi garanția și posibila restricție de la Xbox Live.

  17. #11757 SP
    Junior Member ducas1's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Da, după modare pierzi garanția.

    Nu recomand modarea din mai multe motive. Principalele motive ar fi garanția și posibila restricție de la Xbox Live.
    merci pentru raspuns. din pacate pentru LIVE mai mult ca sigur ca nu o sa am bani de investit...aceeasi problema si cu jocurile originale. prefer sa pierd garantia (merg pe mana lui Donely) dar stiu ca pot juca orice, oricand. ma gandesc ca o consola noua nu imi poate da emotii la fel ca una SH.in plus, diferenta dintre ele este destul de mica in multe dintre cazuri.

  18. #11758 SP
    Junior Member danutux's Avatar
    ca sa pot face cumpararturi prin paypal trebuie sa am cardul confirmat?
    ca sa pot primi produsul? sau merge? ca vad ca tranzactia a fost confirmata prin paypal adica imi arata ca mi-a extras bani de pe card. am luat un card xbl live 3 luni si mi-a extras din card 14.99 lire.astept un raspuns va rog sa stiu daca mai este vreo sansa sa mai primesc codul sau banii inapoi pe card. stima ms mult am rezolvat e totul ok acum

  19. #11759 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    in principiu cardul trebuie confirmat cu paypal, asta este prima operatiune pe care o faci atunci cand asociezi un card de credit/debit de contul tau paypal. Daca ai trecut de pasul asta, n-ar mai trebui sa confirmi nimic.
    Ai cumparat direct de pe site-ul MS? Daca da, nu trebuie sa astepti niciun cod, ti se activeaza automat Gold pt cele 3 luni, daca ai cumparat din alta parte un redeem code, ar trebui sa-ti vina codul in maxim 24-48h, depinde de politica site-ului

  20. #11760 SP
    Member sahara's Avatar
    Ati facut comanda pana acuma de pe amazon.de? Vreau sa-mi iau kinect si acolo l-am gasit la 110,6 euro. Nu vreau sa dau mai mult de 500 de lei pe el. Cum e, is seriosi cu livrarile in alte tari? sau stiti vreun magazin ok de la noi care vand cu max 500 lei. Mersi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts