Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 903 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 596 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #1901 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Si eu voi cumpara la lansare PS4 , asta daca nu apare ceva neprevazut in buget , daca Sony va veni cu un Bundlle PS4 - GT6 ... abia astept .
    Am postat pe threadu GT6 traileru prezentat la E3 .. si il postez si aici ca sunt very very hyped Gran Turismo 6 E3 Trailer + 84 Screenshots Reveal New Cars, Tracks, & Locations

  2. #1902 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Nu stiu daca voi cumpara la lansare dar de cumparat sigur o cumpar.
    M au convins ,dupa conferinta de aseara
    In momentul de fata au absolut toate avantajele and .... No DRM crap

  3. #1903 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Mie imi place consola, arata bine si o sa arate si mai bine la mine in living )
    N-am descoprit inca pe unde intra discul...este slide in ca la Slim? (a fi bine) sau se desface vreun capac pe sus ca la SS?

    Pretul este mai mult decat rezonabil, sincer ma asteptam la 600!

    Faptul ca le-au dat peste nas celor de la M$ nu mai este o noutate... bravo Sony. Totusi raman fan controller XBOX! Sa speram ca noul DS4 se va ridica la nivelul asteptarilor mele.

    Cat despre PSN contra cost, eu sunt de acord cu sustinerea financiara a unui serviciu care imi aduce beneficii, am platit 2 ani la PS+ pana acum o voi face in continuare. Ca booster noul PSN+ pt PS4 va veni la pachet cu jocul DRIVER CLUB PS+ Edition, probabil o editie mai limitata, insa te poate scuti de cumpararea jocului care...costa oricum cat un an de PS+


    PS: Noiembrie 2013? hmm asta inseamna ca trbeuie sa trag tare sa termin cele 10 jocuri in tipla pe care le am

  4. #1904 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Si aici la fel, pre-order! Sper sa il gasim la aprox. 2000 lei la noi

    Sunt fan Xbox, dar sa nu pot sa-mi vand jocurile? Nu mersi.

  5. #1905 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ceva ciudat totusi: acum ca cei de la Insomniac au contract cu M$$, inseamna ca au terminat cu ip-urile pentru ps? Asta ar fi kinda sad, sa nu mai vedem seria Ratchet pe next gen

  6. #1906 SP
    Member theste99's Avatar
    tumblr_mo7k9qc0u81srwynoo1_500.gif8ywohn6.gif


  7. #1907 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    ...
    Sony’s Shuhei Yoshida has announced on Twitter that, like the PlayStation 3, you’ll be able to upgrade the PlayStation 4′s Hard Drive. The PlayStation 4 comes with a 500GB HDD in each unit. At the moment, we’re not sure if the PlayStation 4 HDD will be 2.5 inches like the PS3′s or 3.5″.
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  8. #1908 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ar fi culmea sa se prezinte cu HDD de 3.5"

  9. #1909 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Attached Images Attached Images howling-wolf-o-1-.gif wolf-whistle-o.gif tumblr_li6m4syrc01qayzvw.gif uu17z3l.gif hilarious.gif

  10. #1910 SP
    Junior Member Semaka's Avatar
    Jack Tretton: "We won't impose any restrictions on used games"

    24 HIT COMBO

    "I guess that's a good thing"

    50 HIT COMBO

    "When a gamer buys a PS4 disc, they have the rights to use that disc. They can sell it to another person, lend it to a friend, or keep it forever."

    200 HIT COMBO

    Price: 399$, 399€, 349£

    FATALITY!

  11. #1911 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ar fi culmea sa se prezinte cu HDD de 3.5"
    La cat e cutia iti incap vreo 2-3. Poti face RAID.

  12. #1912 SP
    Junior Member Alexnho's Avatar
    Asa cum preconizam, raman fidel PS in continuare!
    Am totusi o nelamurire, poate gasesc un raspuns aici... Contul pe care joc este un cont facut pe Romania si nu as vrea sa renunt la el, insa cum este necesar PS+ pentru MP ma vad nevoit sa apelez la acest serviciu. As dori sa stiu daca voi putea sa imi pastrez contul de Romania si sa am PS+ pe el. Este posibil?
    Merci pentru eventuale raspunsuri!

  13. #1913 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  14. #1914 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    LMAO..sefii sony dau rt la contul parodie al lui Kaz Hirai
    Attached Images Attached Images untitled2.jpg

  15. #1915 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexnho View Post
    Asa cum preconizam, raman fidel PS in continuare!
    Am totusi o nelamurire, poate gasesc un raspuns aici... Contul pe care joc este un cont facut pe Romania si nu as vrea sa renunt la el, insa cum este necesar PS+ pentru MP ma vad nevoit sa apelez la acest serviciu. As dori sa stiu daca voi putea sa imi pastrez contul de Romania si sa am PS+ pe el. Este posibil?
    Merci pentru eventuale raspunsuri!
    In prezent nu este posibil. Va fi posibil numai cand vom avea PS Store. PS+ este inclus in PS Store.

  16. #1916 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexnho View Post
    Asa cum preconizam, raman fidel PS in continuare!
    Am totusi o nelamurire, poate gasesc un raspuns aici... Contul pe care joc este un cont facut pe Romania si nu as vrea sa renunt la el, insa cum este necesar PS+ pentru MP ma vad nevoit sa apelez la acest serviciu. As dori sa stiu daca voi putea sa imi pastrez contul de Romania si sa am PS+ pe el. Este posibil?
    Merci pentru eventuale raspunsuri!
    Nu se stie inca.
    Au spus ca PS+ va functiona la fel pana acum deci in cazul acesta nu s-ar putea face ceea ce vrei tu.
    Dar e posibil sa aduca PS Store-ul oficial si la noi in viitor.

    Care vrea sa ne bagam la o petitie? Poate cu asta reusim .

  17. #1917 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Mie imi place cum arata cutia, mult mai cool decat XbOne imho. PS3 slim parca e mai misto though. But wait! La ce nebunii vor fi pe ecran, who the hell stares at the box?

    Cam aiurea ca multiplayer-ul o sa fie disponibil numai daca ai PS+ dar ce sa-i faci.. au testat si au vazut ca lumea cumpara PS+, au vazut ca XLive Gold se vinde foarte bine. Sa inteleg ca trebuie sa ma astept la un serviciu online extrem de bun ?

    Kick ass games, o sa cumpar cutiutza magica la lansare. Oh! THE ELDER SCROLLS ONLINE on PS4 !!!!!!!!!
    Pretul e super, sincer nu ma asteptam sa fie mai ieftin decat concurenta (cu tot cu DRM **** si online check-ins obligatorii oligofrenetice)

    WIN!

  18. #1918 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    S-a incheiat PSN gratuit? In sfarsit au deschis si ei ochii si au realizat ca niste servere nu se intretin cu aer?
    Pai zi si tu daca nu ar fi mai cinstit ca atunci cand cumperi urmatorul COD cu 60$, 10$ sa mearga de la producatori spre Sony pentru niste servere dedicate? Ei trebuie sa isi rezolve intre ei hosting-ul, nu sa ne puna pe noi sa il platim. Pe consolegames am strans noi banii de hosting. Noi ne-am rezolvat problema. Asa sa faca si ei. Atata timp cat ei imi vand mie un joc la pret full, sa pot sa ma bucur de el la "full".

    Ca sa nu mai zic de PC unde jocurile sunt cu 10$ mai ieftine si le scade pretul mult mai repede si multiplayer-ul e gratuit. Ala era model demn de urmat. Nu Microsoft.

  19. #1919 SP
    Junior Member Alexnho's Avatar
    Merci pentru raspunsurile rapide!

    Ma gandeam eu ca nu se poate.. Nu ii inteleg de ce mai aplica aceasta restrictie pe tari... In locul lor ori as lasa global PS Store or pentru un anumit control macar sa il faca pe regiuni: EU, USA, etc.

    Imi pare rau ca va trebui sa renunt la acel cont si implicit la tot ce contine el. Va trebui sa trec la cel de UK... Bummer!

    Sunt curios cum/daca se va rezolva aceasta chestie deoarece sunt sigur ca sunt o multime de persoane in situatia mea.

  20. #1920 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    de undeva trebuie sa-si recupereze pierderile pe care le vor avea din console, si mai ieftina cu 100$ si cu servicii...etc
    La primul milion de console vandute Sony fata de M$ vor fi in pierdere cu 100.000.000 $
    Eu folosesc MP si preferam sa dau 100$ in plus la inceput si urmatorii 5 ani sa nu ma coste MP, insa un Offline Player probabil ca prefera o consola mai ieftina. Din pct meu de vedere in felul asta impaca si capra si varza, astfel incat beneficiarii directi platesc serviciul.

    aia e!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 903 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 596 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts