Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 323

Thread: Grand Theft Auto IV Multiplayer

  1. #101 SP
    Member sentyno's Avatar
    si eu tot zone 1 am si am jucat cu ei fara nicio problema
    Eh eu vroiam sa scot de la upc nu 100% din cauza ps3`ului. The upload sucks !!

    Mask - clicknet in niciun caz .

  2. #102 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Doamne mask....ceea ce vrei tu sa faci e sinucidere,fugi de UPC ca de dracu,au un suport technic de .... sa nu zic cuvantul,eu de 2 luni de cand sunt la ei, nu a fost zi in care sa nu pice internetul,si cand au trimis "echipa" era acelasi om,care constata aceiasi chestie.Azi "au" venit iar ...adica acelasi om si a ramas sa vina alta echipa sa lucreze pe bloc.Stai linistit si nu pune upc,in afara faptului ca eu dau 600 de mii pentru 2 mega pe secunda si netu e limitat la 600 kb.s, mai este si foarte instabil.

  3. #103 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by sentyno View Post
    si eu tot zone 1 am si am jucat cu ei fara nicio problema
    Eh eu vroiam sa scot de la upc nu 100% din cauza ps3`ului. The upload sucks !!

    Mask - clicknet in niciun caz .
    Eu am clicknet si merge struna. Joc cu ambele PS3-uri in acelasi timp, online si nu am nici macar o problema. Nu lag, nu nimic. Net-ul in am de aproape 2 ani de la clicknet si singura data cand am chemat echipa lor a fost atunci cand am mi-am schimbat un fir de la telefon (se stricase din cauza renovarilor pe care mi le fac in apartament).
    De ce spui clicknet in niciun caz? Ai clicknet si nu merge bine?

  4. #104 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu am RDS si cade netu odata la 6 luni (vorbesc serios) , si nu dau decat 400-600 mii lei vechi + ca downloadeaza peste 2-3mb de pe torrente.. si am wireless la 2 calculatoare si la 1 ps 3 , adica se imparte la 3 viteza

    CONCLUZIA luati-va net RDS

    ps:meciul e la 22:00? pe ce data? ADD: PSN ID Cristy567

  5. #105 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    ps:meciul e la 22:00? pe ce data? ADD: PSN ID Cristy567
    Intra azi pe la ora 22:00 si iti dam invite.

  6. #106 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ok,oBL1O,tu vei juca astazi in locul lui bugaloo ?

  7. #107 SP
    Member sentyno's Avatar
    @Pizzi - greseala mea ca nu m`am exprimat mai bine si am confundat putin lucrurile . Cand ma gandesc la un provider de net, primul lucru - dl & up . Plus in afara de asta am auzit cativa useri plangandu-se ca le tot pica .
    @cristy - mi-a mai zis cineva ca e bun rds`ul la tras de pe net =). Chiar m-ar tenta .

    Sper ca deseara sa putem juca toti . Chiar nu inteleg de ce cand intra bugaloo il dadea pe oblio afara si invers .
    Am o banuiala ca ar fi ceva de la router .
    Vad ca nu m`am uitat nici pe mine eroare 80130504

    ps : poate face 6 stars police

  8. #108 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by sentyno View Post
    @Pizzi - greseala mea ca nu m`am exprimat mai bine si am confundat putin lucrurile . Cand ma gandesc la un provider de net, primul lucru - dl & up . Plus in afara de asta am auzit cativa useri plangandu-se ca le tot pica .
    @cristy - mi-a mai zis cineva ca e bun rds`ul la tras de pe net =). Chiar m-ar tenta .

    Sper ca deseara sa putem juca toti . Chiar nu inteleg de ce cand intra bugaloo il dadea pe oblio afara si invers .
    Am o banuiala ca ar fi ceva de la router .
    Vad ca nu m`am uitat nici pe mine eroare 80130504

    ps : poate face 6 stars police
    Eu am dezactivat firewall-ul sa incerce si oblio sa il dezactiveze poate asta este cauza

  9. #109 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Joc si eu daca se poate vad ca si-a mai revenit upcu

  10. #110 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Se poate,se poate
    22:00!!!

  11. #111 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    dati-mi add pe psn. cartmanthegreat. vreau sa joc si eu un gta pe multiplayer.

  12. #112 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    O sa oc si eu de acum deoarece am intrat in posesia unei noi copii a acestui joc )

  13. #113 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    A fost cool aseara eu cu sentyno am stat pana pe la 2:30am azi mai facem? aceeasi ora?

  14. #114 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Pacat ca mie mi-a cazut netu pe la 1:00am... eu si cu oBL1O am facut legea aseara la team deathmatch

  15. #115 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    intram si azi la 10 sa va arat buguri

  16. #116 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Pacat ca mie mi-a cazut netu pe la 1:00am... eu si cu oBL1O am facut legea aseara la team deathmatch

    I-am aratat si lui angelic inima statuii libertatii.
    Man, ce level tre' sa fiu ca sa pot sa fiu si eu zombie-ul ala in chiloti. lol

  17. #117 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Cand dai la Player Model ,ai jos acolo Zombie-R1 sau L1 parca.Check that out man !

  18. #118 SP
    Banned Mario's Avatar
    voi intrasi eu in seara asta ,n-am accepat alaltaieri deoarece era cnva la mine

  19. #119 SP
    Member sentyno's Avatar
    Lasa mask ca daca mai facem team deathmatch o sa`ti vin de hac !
    Ouff pacat ca trofeele din sg nu merg si in mp

    Aa si in strip club @no bitches left

  20. #120 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu nu inteleg de ce nu pot sa primesc invite de la voi?! Cine face serveru ala pana la urma? Am tot incercat sa intru aseara si acu cateva zile si nimic...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  2. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts