Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 51 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast
Results 581 to 600 of 1019

Thread: The Last of Us (Original)

  1. #581 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Remarcasem si eu, dar am crezut ca mi se pare. Poza 6

  2. #582 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu mai este de actualitate poza cu Ellie. Dupa lansarea primului trailer au modificat modelul personajului sa nu mai semene asa mult cu Ellen Page. Inca mai are cateva trasaturi comune dar nu mai este asa evidenta asemanarea:
    Stiam asta si tocmai ca in ultima poza seamana cel mai bine

  3. #583 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am si eu o intrebare:
    Jocul are o poveste... Dupa ce termini single-player-ul poti juca freeroam? Multiplayer-ul e fain? Planuiesc sa il cumpar insa nu sunt sigur, vad ca are multe feedback-uri bune.

  4. #584 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Posibil Spoiler!
    Referinta la un alt joc cu zombies: The Last Of Us - Walking Dead easter egg - Imgur .
    Da,am observat si eu acest lucru.Este casa amicului lui Bill (unde este acumlatorul cautat).

    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Am si eu o intrebare:
    Jocul are o poveste... Dupa ce termini single-player-ul poti juca freeroam? Multiplayer-ul e fain? Planuiesc sa il cumpar insa nu sunt sigur, vad ca are multe feedback-uri bune.
    Nu are freeroam

    MP nu joc,deci nu ma afirm.

    TLOU este un joc care merita sa il ai in colectie.Cumpara-l linistit.

  5. #585 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    @Cristy MP e ceva gen 7/10 , Love it or hate it.SP nu are free roam dar are NEW GAME+ unde iti pastrezi armele si upgrade-urile(parca si collectables)

  6. #586 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    L-am terminat si eu aseara, este o capodopera absoluta si nu cred ca existe epitete destule pentru a descrie valoarea prezenta in aceasta experienta. O numesc experienta simplu deoarece n-o pot numi "joc" sau "carte" sau "film" sau "pictura", este un moment de cotitura in istoria gamingului - that's a fact!!
    In privinta finalului am un singur lucru de spus:


  7. #587 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Acum cand am si eu bani de joc, nu il mai gasesc nicaieri in stoc. Stie cineva vreun magazin online de unde pot face comanda si sa ajunga relativ repede ?

  8. #588 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    L-am terminat si eu aseara, este o capodopera absoluta si nu cred ca existe epitete destule pentru a descrie valoarea prezenta in aceasta experienta. O numesc experienta simplu deoarece n-o pot numi "joc" sau "carte" sau "film" sau "pictura", este un moment de cotitura in istoria gamingului - that's a fact!!
    but the question is, DID YOU CRY?
    Attached Images Attached Images jump.gif

  9. #589 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    not funny

  10. #590 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Survivors FTW!

    Nu-mi place listening mode-ul, si din cauza lui nu va ajunge un joc pe scena competitiva (de ex. la MLG). Ar trebui limitat "la o clasa" si atat. Nu la toti. Asta e

    In rest nota zc!!!!

  11. #591 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Survivor mode is a bitch, pur si simplu nu ai cum sa te bati cu toti fiindca nu ai destule resurse, tb sa te furisezi pe langa inamici si sa treci mai departe, sau sa o iei la fuga

  12. #592 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai trebuie sa joci tactic... si sa comunici cu echipa daca nu n-ai nicio sansa si musai sa folosesti marker pe inamici.

  13. #593 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Unul dintre voi vorbeste de singleplayer, altul de multiplayer. It's all good!! )

  14. #594 SP
    Junior Member ciaby's Avatar
    frumos spus,Raskolnikov1944

  15. #595 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Survivors FTW!

    Nu-mi place listening mode-ul, si din cauza lui nu va ajunge un joc pe scena competitiva (de ex. la MLG). Ar trebui limitat "la o clasa" si atat. Nu la toti. Asta e
    La multe jocuri sunt chesti de genul cum este UAV la COD(Aia e alta branza oricum) cat stai pe loc nu te "vede" cu listening mode aka perk-ul din BO 2 "Ghost".Preferai sa cauti toata harta un "copilas" care se ascunde prin toate casele ? Credema ca ti-ar displace mult mai mult fara.

  16. #596 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Preferai sa cauti toata harta un "copilas" care se ascunde prin toate casele ?
    Da Degeaba se ascunde ca expira timpul caut ce caut si daca nu vine salut. Astea-s reguli vechi din CS. Oricum nu ma deranjeaza asa tare (ca ma descurc eu ) doar ca no ...

    ---------- Post added 25-06-2013 at 15:34 ----------

    Problemele in MP incep atunci cand oamenii nu cunosc hartile si nu judeca putin cand isi aleg loadout-ul

    ---------- Post added 25-06-2013 at 15:55 ----------

    Si pacat ca n-au immpementat sistemul din L4D: in care daca trece o anumita perioada de timp (fara actiune) jocul iti "arunca" cativa "infected" asa 4 fun.

    ---------- Post added 25-06-2013 at 15:58 ----------

    *implementat

  17. #597 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pai trebuie sa joci tactic... si sa comunici cu echipa daca nu n-ai nicio sansa si musai sa folosesti marker pe inamici.
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Unul dintre voi vorbeste de singleplayer, altul de multiplayer. It's all good!! )
    Exact, eu la singleplayer ma refeream .
    Sp am sa joc pana imi iasa pe ochi , multiplayerul nu-mi place no ce sa-i fac, dati-mi cu borcanele in cap acum. E to god damn slow, prea multa campereala si ma enerveaza sistemul ala cu clanul pacii cu healthy, sick, hungry. Cand reusesc si eu sa-i linistesc pe toti flamanzii pac imi i-au un disconect si iar se inbolnavesc toti, sa-si repare online-ul prima data si dupaia sa vina cu idei dinastea nu la stadiul cum e acum.
    Eu zic ca jocul asta nu avea nevoie de mp. dar l-au pus acolo sa tina lumea mai mult de joc si sa nu-l returneze americanski repede la Gamestop, ca la aia daca un joc nu are mp gata e de vandut sau schimbat.

  18. #598 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Clicker cosplay: The Last of Us by JWBeyond on deviantART
    Attached Images Attached Images art-shoulder_close_up_by_jwbeyond-d69paz7.jpg art-dont_make_a_sound_by_jwbeyond-d6a50ba.jpg art-hush_by_jwbeyond-d69pe2u.jpg art-c2ebb0f55fa4509df9d7f97ed8aaf4cd-d69hjo1.jpg

  19. #599 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Attached Images Attached Images tumblr_moyjgp2nvm1qe9lpso7_r1_250.gif tumblr_moyjgp2nvm1qe9lpso8_r1_250.gif

  20. #600 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mie nu-mi place mp-ul din cauza ca devine repetitiv, foarte repede. Hartile mi se par putine, iar modurile de joc sunt doar doua, ma asteptam si la ceva cu zombalai pe-acolo, ar fi fost mai interesant. Sper sa mai dezvolte partea de mp si sa adauge chestii noi pe parcurs, dar fara sa ma fure la portofel!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 51 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-09-2013, 09:54
  2. Replies: 0 Last Post: 01-04-2013, 07:49
  3. Replies: 0 Last Post: 15-07-2012, 14:52
  4. Replies: 0 Last Post: 30-06-2012, 15:24
  5. Replies: 0 Last Post: 25-05-2012, 09:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts