Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 84 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1667

Thread: Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2

  1. #681 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Vb-ti cu adiandrei1 si poate ne ajuta el!

  2. #682 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Vb-ti cu adiandrei1 si poate ne ajuta el!
    Nu pot sa joc in seara asta ca am meci in campionat.

    Vroiam sa facem un vot,toti cei din clan, sa votam un nou membru in clan,stiu ca suntem la numaru maxim de membri, si vroiam sa votam daca in locul lui alexcot sa intre ciaby-ro( Killzone.com ).Sau sa facem intr-o seara server sa jucam si cu ciaby sa vedem cum joaca,am jucat si eu cu el si joaca foarte bine.Sau cum ziceti si voi..

  3. #683 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Si nu se m-ai ofera nimeni,LOG1X...nu m-ai joaca,nimeni?

  4. #684 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    L0G1X cu Srachi sunt in echipa cu mine in campionat deci nu o sa poate juca nici ei.

  5. #685 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu o sa fac un server de killzone 2 la 9 ! Se va numi Romanian Training ! Astept lume ! A si parola va fi cgrulzz !

  6. #686 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Nu pot sa joc in seara asta ca am meci in campionat.

    Vroiam sa facem un vot,toti cei din clan, sa votam un nou membru in clan,stiu ca suntem la numaru maxim de membri, si vroiam sa votam daca in locul lui alexcot sa intre ciaby-ro( Killzone.com ).Sau sa facem intr-o seara server sa jucam si cu ciaby sa vedem cum joaca,am jucat si eu cu el si joaca foarte bine.Sau cum ziceti si voi..

    Niciun raspuns?

  7. #687 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Niciun raspuns?
    nu s-au inscris echipe si nu s-a mai jucat,cand m-ai facem si noi un meci?Andrei vrei sa facem un meci marti dimineata,cu noi astia care nu avem servici:eu,tu si cata ...nu stiu daca mai e cineva!

  8. #688 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Nu vorbeam de meci,vorbeam daca sunteti deacord sa intre ciaby in locul lui alexcot in clan.Si eu voi pleca maine si ma voi intoarce peste 2 saptamani.

  9. #689 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Nu vorbeam de meci,vorbeam daca sunteti deacord sa intre ciaby in locul lui alexcot in clan.Si eu voi pleca maine si ma voi intoarce peste 2 saptamani.
    ciaby ar fi mai bun ca alexcot nici nu deschide KZ2
    Enthroll ma pui si pe mine ofiter vara asta numai sa fac meciuri si din septembrie daca vrei mi-l scoti,voi face meciuri dimineata si vb. cu ,cata25 si agnet4ever sa facem marti un meci!

  10. #690 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Nu vorbeam de meci,vorbeam daca sunteti deacord sa intre ciaby in locul lui alexcot in clan.Si eu voi pleca maine si ma voi intoarce peste 2 saptamani.
    Eu sunt de acord.Dar tb sa-i mai dam o sansa si lui alexcot daca mai vrea sa faca parte din clan in continuare va trebui sa intre online sa joace cu noi zilele astea,saptamana asta,iar daca nu mai joaca atunci va fi inlocuit cu un nou membru.Asa zic eu ca e cel mai corect.
    consol3 mi-a zis Enthroll ca te va face ofiter,ai putina rabdare ca a fost cam ocupat omul saptamana asta,dar o sa intre deseara la joc.O sa intru si eu deseara iara poate ne strangem pe serverul lui Dj Andrei ca si zilele trecute,iar daca nu va face el server voi face eu,va astept pe Helgan my felow dead men.

  11. #691 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ok,am rabdare normal numai ca eu si Dj_Andrei avem emci de campionat cu echipa lui renegade de la 19:30,si eu nu voi putea intra decat de la 9:30 sa am si eu timp sa mananc!

  12. #692 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Vroiam sa facem un vot,toti cei din clan, sa votam un nou membru in clan,stiu ca suntem la numaru maxim de membri, si vroiam sa votam daca in locul lui alexcot sa intre ciaby-ro( Killzone.com ).Sau sa facem intr-o seara server sa jucam si cu ciaby sa vedem cum joaca,am jucat si eu cu el si joaca foarte bine.Sau cum ziceti si voi..
    eu sunt de acord, jucam cu el cateva meciuri inainte si decidem. intre timp alexcot, daca nu mai ai chef de Killzone nu e nici o problema dar anunta-ne si pe noi sa stim, cum a facut bitza2408 . remember?
    DaRk_AndReI_RO has been promoted to officer.
    imouthes78 has been promoted to officer.
    don't by shy to organize some events

  13. #693 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Thanks a lot Enthroll,acum...cine vrea sa joace marti mai de dimineata adica de la 11 in sus?

    ---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

    Ce ziceti fac un turneu pt. marti dimineata de al ora 11:30 de 4 vs 4 au 3 vs 3,poate m-ai intra si altii?Sau un meci?

  14. #694 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Romanian Training parola cgrulzz tonight at 9 o'clock! Join.. !

  15. #695 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Eu am plecat in vacanta,va salut pe toti si la cat mai multe victorii.Vacanta placuta.

  16. #696 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Eu am plecat in vacanta,va salut pe toti si la cat mai multe victorii.Vacanta placuta.
    Ok deci suntem 3 din cate stiu eu care putem juca dimineata,poate mai e si emptysandu sa vb. cu el,ce ziceti facem un meci ceva turneu,marti dimeata pe la 11:30?

  17. #697 SP
    Member reikkoo's Avatar
    de acum incolo o sa fiu prezent dati-mi pm sau pe mess anuntati-ma si am sa fiu alaturi de voi la meciuri...nu am mai jucat de mult.. cu voi , chiar mie dor

  18. #698 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Ok deci suntem 3 din cate stiu eu care putem juca dimineata,poate mai e si emptysandu sa vb. cu el,ce ziceti facem un meci ceva turneu,marti dimeata pe la 11:30?
    cum ramane,sunt doritori?

  19. #699 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    cum ramane,sunt doritori?
    poti sa faci si 1vs1 daca vrei, dar e mai fun in mai multi, so guys, anyone care vrea sa joace si dimineata?

  20. #700 SP
    Member reikkoo's Avatar
    eu sunt disponibil in mare parte in fiecare dimineata ... sa ne revenim in forta cu clanu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 84 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 18-05-2011, 16:35
  2. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts