Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 501 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast
Results 381 to 400 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #381 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...merci.
    oO asta nici eu nu am inteleso

    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    pretul acelui pc 2670 $ iau doar prima configuratie nu are rost sa le iau pe toate.

    preturi:
    - procesor mai bun ca ala 300$
    - placa video 150 $
    - placa de baza chiar daca nu spune de care e o punem undeva la 200 $
    - carcasa 200 $
    - psu 200 $
    - hdd 150 $
    - rami (mult mai buni ca aia) 150 $
    - diverse 300$ tastatura si mouseul ala (chiar daca pt mine si o tastatura cu 30 lei e ft buna)

    pret total 1650$ pt un pc mai bun ca ala ce e drept ca nu o sa arate carcasa asa "bengoasa".De 2670$ imi fac un pc care rivalizeaza ,poate chiar il bate pe ala de 6000$ al lor.
    si aici am calculat cu preturile din romania , daca ma luam dupa newegg ieseam mult mai ieftin .
    As mai adauga urmatoarele:
    1. acer = fail ii firma si... ahem am sa ma abtin
    2. In calc-urile asta se baga o placa de baza mainstream ce nu ii cine stie ce rami iara si pun pariu ca dogdan a folosit piese mult mai bune cand a facut sistemu ca cele oferite de iei in sistem.
    3. Cam asa-i ptr toate defapt si ptr faimoasele "Alienware" platesti brandu si carcasa nu calitatea.
    4. Se gasesc carcase bengoase cu kilogramu.
    5. Mac iara overrated acuma numai ii nici o diferenta in hardware si ptr un amarat de upgrade tre sa platesti cu muuult in plus. inainte cand era o diferenta intre mac si pc da era ceva sa ai mac (mai ales daca foloseai photoshop) dar acuma merge photoshop-ul superior pe 7, dar de OS nu ma leg a nu se intelege gresit Mac OS 10 are pro si contrele lui...

  2. #382 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  3. #383 SP
    Diesel k1du's Avatar
    WOW!! Cum frate atatea note ? Chiar ca e imposibil! La ce GH3 e melodia? Legends of Rock?

  4. #384 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    cheaaaaaat!

  5. #385 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sunt atat de obosit incat dupa 30 de secunde mi-am dat seama ce ai vreut sa zici cu
    ''cheaaaaaat!''.

  6. #386 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...defapt e un bot (DeepNote.exe) ce se poate seta...și e doar pentru versiunea de PC a jocului.

  7. #387 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ziceti-mi si mie un joc cu storyline foarte bun pentru PC sau 360, sa nu fie gen fallout si inafara de fahrenheit.Preferat action-adventure sau ceva impuscaturi.

  8. #388 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Ziceti-mi si mie un joc cu storyline foarte bun pentru PC sau 360, sa nu fie gen fallout si inafara de fahrenheit.Preferat action-adventure sau ceva impuscaturi.
    Psychonauts, STALKER, Scrapland, Jade Empire, Fable etc.

  9. #389 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Ziceti-mi si mie un joc cu storyline foarte bun pentru PC sau 360, sa nu fie gen fallout si inafara de fahrenheit.Preferat action-adventure sau ceva impuscaturi.
    planscape torment(mai vechi jocu da merita credema) ,mass effect ,mafia

  10. #390 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Red Faction vechi dar epic, Gothic desi ii mai degraba RPG dar epic

  11. #391 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Cei ce au jucat DIRT 2 Demo,ce sunt acele fulgere de deasupra kilometrajului ?

  12. #392 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Vor introduce un iaht in noul Expansion Pack de la GTA4, debea astept.Nu trebuia sa apara azi primul trailer?
    Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony Screens for Xbox 360 at GameSpot

  13. #393 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am si eu o intrebare , poate pentru unii e aiurea nu vi se pare ca Coca Cola e din ce in ce mai slab ? adica am fost in ungaria acuma 2 zile si am cumpart de acolo o doza si fost mult mai concetrat .

  14. #394 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    am si eu o intrebare , poate pentru unii e aiurea nu vi se pare ca Coca Cola e din ce in ce mai slab ? adica am fost in ungaria acuma 2 zile si am cumpart de acolo o doza si fost mult mai concetrat .
    In general difera retetele la orice se fabrica in Romania, de la Coca Cola la Pepsi, de la Schweppes la apa plata...

    Am fost in germania recent si am luat un Schweppes bitter lemon... avea si pulpa, nu mult, ce e drept, dar era total alt gust... mult mai bun. In romanica... are asa un gust sec...

  15. #395 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    daca bei Chivas Regal cumparat din Cora zici ca bei benzina, comparat cu aceeasi sticla dar cumparata din Italia.. care chiar are aroma de bautura rafinata

  16. #396 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  17. #397 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nam mai baut de astea de nici numai stiu cand, de facut mai face maicamea sirop din visine, capsuni, portocale, lamai, iar daca is in oras sincer mai bine imi iau o apa minerala imi si trece setea si nici nu ma indop cu chimicale.

  18. #398 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    E cineva de aici care face socata?

  19. #399 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nu fac eu dar face bunicamea si imi place . Dar am gustat odata la o colega , era facuta de mama ei , avea un gust oribil ziceai ca bei insecticide . ( vorbesc de socata )

  20. #400 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Da nu multa lume o stie face calumea ca norok ca la mine in familie o stiu face cum trebuie XD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 501 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts