Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 501 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 170 ... LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #1381 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Sara is so pretty! Frumos catel Studentule, cred ca e magnet la femei
    Thx Laurentiu , dar domnisoara Sara isi are domiciliul la casa parintilor mei , care este in afara Bucurestiului , deci singurele femei pe care le atrage sunt Mama si fata care face curat

  2. #1382 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Era un film cu un bebelus care era rapit de niste hoti care s-au dat drept fotografi,apoi bebelusul ii tot pacaleste.Este o super comedie..Stie careva cum se numeste filmul?

  3. #1383 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    stie cineva unde pot gasi episoade pokemon in romana ?

  4. #1384 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Era un film cu un bebelus care era rapit de niste hoti care s-au dat drept fotografi,apoi bebelusul ii tot pacaleste.Este o super comedie..Stie careva cum se numeste filmul?
    Baby's Day Out (1994)

    babydayout.jpg

  5. #1385 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am cautat in draci pokemon pe unde am cont..am gasit o gramada dar fara ro sub ...e un pachet de 100 gb ...am ramas masca.

  6. #1386 SP
    Member octav's Avatar
    dovada cat de importanta e romanica noastra...

  7. #1387 SP
    Banned Mario's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Am cautat in draci pokemon pe unde am cont..am gasit o gramada dar fara ro sub ...e un pachet de 100 gb ...am ramas masca.
    Ptr. ce iti trebuie sub. nu intelegi si asea??Ca cred ca daca ma uit folosesti mult romengleza.

  8. #1388 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu inteleg de ce imi dai mie quote...daca te uiti mai sus a intrebat cineva unde poate sa gasesca cu ro sub....culca-te ca iti este somn...te-ai intrebat ca poate vrea cu rob sub pentru un frate mai mic sau nu stie el engleza? ...complicat rocket science ...si hai sa fim funky ultra super micro extra kewl si sa postam aiurea.

  9. #1389 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    DeadlyGod nu stiu de ce te superi. Omul este in cearta si cu limba romana dupa cum se vede, dar are curajul sa "o arda" british.

  10. #1390 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Hai lol....cand o sa ma supar pentru fiecare copil care vrea sa iasa in evidenta.....probabil o sa fiu senil

  11. #1391 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cat de tare poate sa fie Burnout Paradise Party.Am jucat cu un vecin pe castane si i-am rupt capatana.

    ---------- Post added 04-10-2009 at 01:20 AM ----------

    #

    ---------- Post added 04-10-2009 at 01:21 AM ----------

    cet de penibil

  12. #1392 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    OMG! Am vazut o reclama cu NFS: Shift pe Xbox 360 la Discovery .

  13. #1393 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Mask a luat ban de tot?

  14. #1394 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pentru o luna

    ---------- Post added 04-10-2009 at 04:50 AM ----------

    Doamne in viata mea nu mai folosesc Media Go...program idiot...dupa ce ca sunt baiat cuminte si nu e modata consola...am dat sa copieze un playlist si m-am trezit fara memory stick / jocuri / muzica pe psp.Imi vine sa sparg pspu si pcu....cristoase.Banuiesc ca e karma ca m-am bucurat la un joc gratis ( undead knights )

  15. #1395 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Ptr. ce iti trebuie sub. nu intelegi si asea??Ca cred ca daca ma uit folosesti mult romengleza.
    mai mario, acum ca stii si tu cat si dog nu inseamna ca stii eng. "asea" ca sa aflii si tu, fratemiu de 7 ani e innebunit dupa pokemon, dar stie putin mai multa eng decat tine

  16. #1396 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    OMG! Am vazut o reclama cu NFS: Shift pe Xbox 360 la Discovery .
    lol parca vad reclama "Play the NFS: Shift! Experience a documentary of 72 vehicles & 18 tracks first hand!"

  17. #1397 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Merge cineva la mitingul aviatic de la otopeni . Ok , eu am plecat . Vin pe la 1 !

  18. #1398 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    paunstefan , nu m-am uitat pe forum inainte de a pleca Went there , but wait... i work there

  19. #1399 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mmmm.... a fost destul de bun mitingul ,Yacii ( sau Iacii , nu stiu cum se scrie) au fost cei mai buni , si destul de dragut avionul ala de la sfarsit facut in Romania . Era si mai super daca vopseau un avion dala al Yacilor in culorile Japoniei , cum spunea prezentatorul ala , avand in vedere ca unul era in culorile Americii.

    ??? Studentul , lucrezi la aeroport ???

  20. #1400 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Intrebare: daca am o garantie pe numele altcuiva, persoana respectiva nemaifiind in pozitia de a ma insotii la garantie, mai este valabila?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 501 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 170 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts