Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 226 of 501 FirstFirst ... 126 176 216 224 225 226 227 228 236 276 326 ... LastLast
Results 4,501 to 4,520 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #4501 SP
    Member octav's Avatar
    Ca tot e faza cu tatii. Tata e preot la cimitir si niste smecheri mai mari s au luat de mine o data. M am dus suparat la tata,dupa care ii vad pe aia. Se duce frumos tata la ei si le zice: Bai,vezi ca lucrez la cimitir. Dacă te mai iei de fii miu �ţi păstrez un loc acolo... Un timp aia veneau in fiecare zii la mine si �mi aduceau bomboane si �şi cereau scuze

  2. #4502 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by octav View Post
    Ca tot e faza cu tatii. Tata e preot la cimitir si niste smecheri mai mari s au luat de mine o data. M am dus suparat la tata,dupa care ii vad pe aia. Se duce frumos tata la ei si le zice: Bai,vezi ca lucrez la cimitir. Dacă te mai iei de fii miu �ţi păstrez un loc acolo... Un timp aia veneau in fiecare zii la mine si �mi aduceau bomboane si �şi cereau scuze
    Asta e banc sau ai baut prea mult pentru varsta ta si crezi ca noi inghitim toate gogosile?!

  3. #4503 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sper ca glumeste...era sa dau si fanta pe monitor

  4. #4504 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Eu cand eram mic mi-am luat o palma de la un baiat mai mare din cartier. Am fost la tatal meu si el mi-a dat 2 palme si mi-a zis sa ma descurc singur in astfel de cazuri.

    Ce baiat mare esti tu. La ce varsta te-ai oprit din supt si dupa cate palme?

  5. #4505 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Uu... khan e angry i like it

  6. #4506 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Sper ca glumeste...era sa dau si fanta pe monitor
    bine ca nu ai inceput sa dai ii dai bomboane monitoruluilol

  7. #4507 SP
    Member octav's Avatar
    Pai Laurentiu,mie tata nu �mi dădea doua palme ca sa �mi rezolv eu singur problemele, pentru ca dacă �ncercăm asta eram in spital. Tatai a speriat asa si nu s au mai luat niciodată de mine

  8. #4508 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Ce baiat mare esti tu. La ce varsta te-ai oprit din supt si dupa cate palme?
    Nu pot sa ma cert cu tine din "N" motive. Cele mai importante ar fi:
    1. Ma duce capul si stiu de gluma.
    2. Nu iau totul personal ca e mai mult decat pot duce.
    3. (motivul principal) Nu am fost crescut in codru de Chuck Norris sa ma invete de mic cum sa adopt un asemnea vocabular si comportament de bagabont de strada.


    Quote Originally Posted by octav View Post
    Pai Laurentiu,mie tata nu �mi dădea doua palme ca sa �mi rezolv eu singur problemele, pentru ca dacă �ncercăm asta eram in spital. Tatai a speriat asa si nu s au mai luat niciodată de mine
    Omule, daca tu crezi ca inghite cineva ca ti-au adus aia ciocolata atunci e nasol de tot.

  9. #4509 SP
    Member octav's Avatar
    Problema ta ca nu mă crezi. Pur si simplu asta s a �nt�mplat . Si erau bomboane normale,caramele parca. L.E.: Thanks-ul e doar pentru partea despre mine. Mai bine te certai cu Khan ca nu ne am mai certat de mult

  10. #4510 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu pot sa ma cert cu tine din "N" motive. Cele mai importante ar fi:
    1. Ma duce capul si stiu de gluma.
    2. Nu iau totul personal ca e mai mult decat pot duce.
    3. (motivul principal) Nu am fost crescut in codru de Chuck Norris sa ma invete de mic cum sa adopt un asemnea vocabular si comportament de bagabont de strada.




    Omule, daca tu crezi ca inghite cineva ca ti-au adus aia ciocolata atunci e nasol de tot.
    Taci ca nu stii nimic. Tata e paznic in inchisoare, si cand se iau baietii mali si lai de mine ma duc la tata si le zice ca le pastreaza un loc acolo, si ca o sa aibe grija personal ca ei sa scape sapunul cat mai des. Si ziua urmatoare vin baietii mali si lai la mine cu bani si cu cenusa in cap cerandu'si scuze.

  11. #4511 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    tatal lui x e presedinte tatal lui x e chuck norris...dar daca mergeti pe strada si va da unu un pumn in cap sau va fura chilotii de pe voi....poate sa fie si superman tatal vostru ca tot in fundu gol ajungeti acasa

    @ Laurentiu - ...nu iti mai bate capu si alta data la glume pune in paranteza ( GLUMA ) ca unii sunt mai slow.

  12. #4512 SP
    Member octav's Avatar
    Poţi sa incetezi cu batjocurile astea penibile? De fiecare data te iei de cineva sau ceva. Tata chiar e preot la cimitir, părerea ta contează pentru mine ca cea a unui boschetar. Da o tura pana afara si trage nişte aer ca eşti cam ametit.

  13. #4513 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Fiecare cu tatal lui, dar nimeni nu poate rivaliza cu richardm27.

    Hint: Son of ... !

  14. #4514 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by octav View Post
    Poţi sa incetezi cu batjocurile astea penibile? De fiecare data te iei de cineva sau ceva. Tata chiar e preot la cimitir, părerea ta contează pentru mine ca cea a unui boschetar. Da o tura pana afara si trage nişte aer ca eşti cam ametit.
    Am mancat prea multa ciocolata, ca mi'au adus baietii sa'si ceara scuze, si d'aia sunt asa ametit.

    Am inteles din prima ca tatal tau e preot la cimitir, cu toate ca's cam ametit. Imi pare rau ca nu tii la gluma, dar asta e...ideea e ca povestioara ta nu e deloc credibila, si nu cred ca's singurul de aceeasi parere.

    L.E. @Bobby, zici ca vorbesti de concursul Miss World lol. Vine intrebarea "what's your biggest wish?" si dupa ce se prelinge o lacrima din coltul ochiului vine si raspunsul "world peace!" lol

  15. #4515 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Super tari mi se par discutiile despre "tati meu". Deci sunt atat de fericit ca am realizat ca am descoperit masina timpului. Ma simt in recreatie in clasa a3a cand toti ne certam ce face "tati" nostru si care e mai tare si care ne va cumpara bicicleta mai mare si mai rosie de Craciun sau daca plangem un pic mai mult intr-o zi.

    Teoretic daca e preot nu trebuia sa fie pentru pacea in lume sau chestii din astea? Adica sa nu se bage in scandaluri? O
    Adica maine poimaine vad la pr0(zero) TV la Andreea Esca cum ca un preot e bouncer ca part-time job (Aceasta replica este un pamflet si orice asemanare cu persoanele ce au postat 2-3 replici mai sus este intamplatoare; si trebuie tratata ca atare)

  16. #4516 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Am mancat prea multa ciocolata, ca mi'au adus baietii sa'si ceara scuze, si d'aia sunt asa ametit.

    Am inteles din prima ca tatal tau e preot la cimitir, cu toate ca's cam ametit. Imi pare rau ca nu tii la gluma, dar asta e...ideea e ca povestioara ta nu e deloc credibila, si nu cred ca's singurul de aceeasi parere.
    nu mai m�nca ciocolata ca te agita
    cum am zis...cine vrea o crede,cine nu,nu

    ---------- Post added 12-01-2010 at 12:01 AM ----------

    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Super tari mi se par discutiile despre "tati meu". Deci sunt atat de fericit ca am realizat ca am descoperit masina timpului. Ma simt in recreatie in clasa a3a cand toti ne certam ce face "tati" nostru si care e mai tare si care ne va cumpara bicicleta mai mare si mai rosie de Craciun sau daca plangem un pic mai mult intr-o zi.

    Teoretic daca e preot nu trebuia sa fie pentru pacea in lume sau chestii din astea? Adica sa nu se bage in scandaluri? O
    Adica maine poimaine vad la pr0(zero) TV la Andreea Esca cum ca un preot e bouncer ca part-time job (Aceasta replica este un pamflet si orice asemanare cu persoanele ce au postat 2-3 replici mai sus este intamplatoare; si trebuie tratata ca atare)
    nu mi se pare scandal chestia aia.pur si simplu s a enervat pentru ca aia de mult mă bateau si radeau de mine.

  17. #4517 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu stiu, de fiecare data cand mi s-a intamplat asta m-am descurcat singur ca niciodata nu am vrut sa imi rezolve cineva problemele de genul acesta. Si incercam cat de cat sa nu intru in probleme asa. Bine, am avut o data de un fiu de rrom care a zis ca vine cu satra sa ma taie. Si m-am dus, i-am zis ca exagereaza, mi-a dat un pumn dar l-am evitat si i-am zis din nou ca exagereaza, a plecat si gata. A doua zi ne salutam si gata. Consider ca am iesit eu ala castigat decat sa incep sa dau telefoane la mama la tata, la unchiu militar sau matusa agent CIA.

    @nops666: sesiunea scoate seriozitatea din mine Doar ca ma distreaza foarte mult discutia. Adica ma gandesc la saracul Octav. Are o poveste asa de tare din copilaria lui incat nimeni nu o crede. Si stiu si de ce. Toti suntem intr-un fel sau altul fustrati ca ai nostri tati nu ne-au scos din belea asa. Hai, s-o dati pe fata cu toti ca de asta sunteti rai cu baiatul.

    ---------- Post added 12-01-2010 at 12:12 AM ----------

    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Sper ca glumeste...era sa dau si fanta pe monitor
    Moa, mi-ai facut o pofta de fanta shokata de m-ai nenorocit. Si imi este o lene sa cobor.

    ---------- Post added 12-01-2010 at 12:15 AM ----------

    Deci e mai atractiv threadul de spam decat examenul de maine de Baze de Date.

    ---------- Post added 12-01-2010 at 12:17 AM ----------

    Si ador later edit-ul

  18. #4518 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...na! Bărbat adevărat!

    Degeaba...Arnold e Arnold! și gata. Woooooooo!

    He's bad ass!
    Attached Images Attached Images arnold-schwarzenegger-terminator.jpg

  19. #4519 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    sa'l vezi pe fernando .... se stieeeeeeeeee


    Later Edit: nu imi merge Frozen Throne pe windows 7 , morrrrrrrr , cand intru in el mi se restarteaza PC'ul

    ---------- Post added 12-01-2010 at 05:01 AM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pe timpul verii ies prin skate park mai mult dec�t mă joc. Ca un procentaj...30% gaming 70% skatepark
    o.O esti pro gamer , skater , ESTI IDOLUL MEU ! :X

  20. #4520 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Fratilor, chiar s-au terminat toate subiectele de discutie. Ati ajuns sa spuneti despre povestiri cu tatii vostrii de cand erati copii mici. Eu locuiesc in Salajan si stiu ce inseamna lucrurile astea, poate chiar prea mult. Intr-un fel este adevarat ca si cartierul te formeaza.

    Haideti, next subject/topic !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts