Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 501 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 226 ... LastLast
Results 2,501 to 2,520 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2501 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pentru filme HD nu trebuie placa video mare....ci procesor.

    Minimum Configuration

    To play 720/24p video with stereo sound:
    • Windows XP
    • Windows Media Player 9 Series
    • 2.4 GHz Pentium 4 processor or equivalent
    • 384 MB of RAM
    • 64 MB video card
    • 1024 x 768 screen resolution (4:3 content) or 1280 x 720 (16:9 content)
    • 16-bit sound card
    Without meeting the minimum CPU power requirements, the video will either freeze and not play, play with extreme jerkiness and omission of frames and with significant segments of audio missing.
    @ gus am scris in araba acolo si nu mi-am dat seama sau care e problema ta?

  2. #2502 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    ...

  3. #2503 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Nu contează c�t are placa, ci modelul ei.
    Și eu am la pc 1,92 GHz, 1.25 gb ram și placă video (radeon 9600 parcă) de 256 și merge aiurea, de pot să număr frame-urile.
    Uite, poti incerca mPlayer. E un player care face streaming bit cu bit. Nu are interfata foarte buna dar poti rula orice filme cu el.
    Sper sa te ajute.

  4. #2504 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Uite, poti incerca mPlayer. E un player care face streaming bit cu bit. Nu are interfata foarte buna dar poti rula orice filme cu el.
    Sper sa te ajute.
    Mersi de sfat, dar nu am nevoie.
    Pe pc-ul ăla stă mai mult sormea. Eu stau pe laptop, pe care rulează excelent 1080p.

  5. #2505 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Domnule educator Gus poate ne spuneti ce a fost gresit din punct de vedere gramatical in ceea ce a scris DeadlyGod?

  6. #2506 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Are cineva un tutorial pentru citirea key-ului de pe procesoru unui Xbox360?

  7. #2507 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Trebuie sa fac un calculator si nu stiu ce diagnostic are.Sa intru pe paginile web merge foarte bine dar cand e vorba sa downloadez ceva ia cam 10% si asa ramane, in schimb daca iau ceva prin BitComet ia fara probleme.A mai avut problema asta acum cateva luni, am schimbat placa de retea si a mers pana acum ceva timp.Nu e normal sa sa strice asa repede o placa de retea mai ales ca e foarte putin utilizat acel calculator.Cand a mai avut problema asta am incercat sa bag inca o data windowsul si alt browser si degeaba.

  8. #2508 SP
    Member I-Ray's Avatar

    Arrow

    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Domnule educator Gus poate ne spuneti ce a fost gresit din punct de vedere gramatical in ceea ce a scris DeadlyGod?
    nu ma pun sa va explic gramatica limbii romane daca sunteti asa prosti incat nu va recunoasteti greselile, si mai faceti si comentarii inutile.
    peace out

  9. #2509 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Asta a durut.
    Pe tine te-a suparat foarte tare faptul ca DeadlyGod a scris "m-a" legat ?

  10. #2510 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by gus View Post
    nu ma pun sa va explic gramatica limbii romane daca sunteti asa prosti incat nu va recunoasteti greselile, si mai faceti si comentarii inutile.
    Alt copil abuzat.
    S-a spart ceva teava cu ei...

  11. #2511 SP
    Member I-Ray's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Alt copil abuzat.
    S-a spart ceva teava cu ei...
    eu cre'ca te abuzez imediat cu niste injuraturi, retardatule!
    daca sunteti asa agramati si analfabeti, macar taceti naibii din gura, ca nu faceti impresie buna...
    Pe tine te-a suparat foarte tare faptul ca DeadlyGod a scris "m-a" legat ?
    nu m-a suparat, dar m-a deranjat atitudinea. de ce sa te crezi superior, si sa spui de ei ca "nu sunt prea straluciti" cand nici tu nu ai cu ce sa te lauzi ?

  12. #2512 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Am si eu o intrebare..:
    Ce splitter pentru cablul TV sa folosesc ?ca m-am saturat de toate prostiile luate de la tarabe care atunci cand le ating nu mai merge nici un TV normal.. ? sau alta metoda alternativa?
    nu stie nimeni ?exista ceva mai "de calitate" ??

  13. #2513 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by gus View Post
    eu cre'ca te abuzez imediat cu niste injuraturi, retardatule!
    daca sunteti asa agramati si analfabeti, macar taceti naibii din gura, ca nu faceti impresie buna...
    Pustiu',
    Ia mai dute tu prin scoala vreo 7 ani apoi vino si vorbeste cu mine(sau restu) asa.
    Da sa stii ca te iert...stiu cum e sa ai 11 ani si sa nu te asculte nimeni.

  14. #2514 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    E frumos la tara gus? Stie mama ta ca stai pe net tarziu noaptea si te certi cu baietii mari? Ai fost sechestrat la ora de romana sau care e problema ta? Umblii cu rigla pe strazi si ii bati pe cei care gresesc gramatical?

  15. #2515 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    In 60 de secunde o sa vad numele "gus" taiat cu o linie frumoasa si dreapta.

  16. #2516 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by gus View Post
    eu cre'ca te abuzez imediat cu niste injuraturi, retardatule!
    daca sunteti asa agramati si analfabeti, macar taceti naibii din gura, ca nu faceti impresie buna...

    nu m-a suparat, dar m-a deranjat atitudinea. de ce sa te crezi superior, si sa spui de ei ca "nu sunt prea straluciti" cand nici tu nu ai cu ce sa te lauzi ?
    Clar esti un copil abuzat

  17. #2517 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Decat sa va certati aici cu el mai bine folositi ''report post'', ce rost are sa va puneti la mintea lui...

  18. #2518 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Gus noi suntem multi "prosti", tu esti doar unul "destept" si sansele nu sunt in favoarea ta

  19. #2519 SP
    Member I-Ray's Avatar
    astea-s deja dume si suferinte de frustrati.
    va supara adevarul ?
    de unde stiti ca am 11 ani ?
    de unde stiti ca stau la tara ?
    eu macar v-am atras atentia asupra unui fapt adevarat, asupra propriilor voastre greseli, nu fac presupuneri bazate pe... nimic!
    si oricum, ma cac pe voi, si ma cac si pe el de ban, ca nu dorm pe forum, si nu sunt ahtiat dupa jocuri & shi t. intr-un cuvant sunteti niste lesinati.

  20. #2520 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Gus noi suntem multi "prosti", tu esti doar unul "destept" si sansele nu sunt in favoarea ta
    Gus,
    "Prosti da multi"
    Inloc sa stai sa te uiti la Taraf sau OTV ia o carte si vezi de unde e citatul ala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 501 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 226 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts