Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 257 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #2141 SP
    is the man! trickz's Avatar
    mda.. am si racit.. nu vine vara mai repede?

  2. #2142 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    mda.. am si racit.. bag pl... nu vine vara mai repede?
    ai racit pt ca esti un punct -.- .

  3. #2143 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    LoL,si eu am racit,am stat vreo 3 zile acasa.

  4. #2144 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Damn, si eu am racit; majoritatea pe care ii cunosc au racit, e cumva epidemie?

  5. #2145 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    stie cineva care e diferenta dintre Motorstorm si Motorstorm: complete ? (ps3)

  6. #2146 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    ineed$ how high ? lol i <3 how high im popcornplayer93

  7. #2147 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...hei! (ce dantură frumoasă are - yam yam).
    Attached Images Attached Images white_teeth_2.jpg

  8. #2148 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    LoL RonaN!

  9. #2149 SP
    Admin MonkY's Avatar
    huber_93: wth man ? Ce-i cu individul ? Daca tot puneti linkuri la filme bizare, poate stiti si despre ce este vorba ? Ce era cu respectivul ? E healer, e magician, sau ce e ? Si daca da, asta e singura lui metoda prin care poate sa puna mana pe saniii pacientelor ?

    trickz: fara bad words, pls ! Chiar si prescurtate... suntem oameni inteligenti, nu ?

  10. #2150 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    huber_93: wth man ? Ce-i cu individul ? Daca tot puneti linkuri la filme bizare, poate stiti si despre ce este vorba ? Ce era cu respectivul ? E healer, e magician, sau ce e ? Si daca da, asta e singura lui metoda prin care poate sa puna mana pe saniii pacientelor ?

    trickz: fara bad words, pls ! Chiar si prescurtate... suntem oameni inteligenti, nu ?
    MonkY,filmul lui hubber_93 arata un fel de magician ce pretinde ca e trimisul lui Dumnezeu pe pamant si vindeca oameni cu operatii vizibile sau invizibile(ii taie pe viu fara anestezie) iar unii oameni spun ca la operatia fara taere(invizibila) simt ceva ce le intra in corp...am vazut la ProTV aseara(omul e brazilian si au plecat zeci de romani la el sa se vindece)

  11. #2151 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Hmm... interesant.

  12. #2152 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Pharrell View Post
    ineed$ how high ? lol i <3 how high im popcornplayer93
    da, ala e. am postat si pe thread-ul acela cu semnificatia nickname-ului.
    intreb din nou: stie cineva care e diferenta dintre Motorstorm si Motorstorm: complete ? (ps3)

  13. #2153 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    huber_93: wth man ? Ce-i cu individul ? Daca tot puneti linkuri la filme bizare, poate stiti si despre ce este vorba ? Ce era cu respectivul ? E healer, e magician, sau ce e ? Si daca da, asta e singura lui metoda prin care poate sa puna mana pe saniii pacientelor ?

    trickz: fara bad words, pls ! Chiar si prescurtate... suntem oameni inteligenti, nu ?
    la ce a spus consol3 mai adug ca cica cand face operati pe viu adica taie oameni , sau le curata ochiul cu cutitul , nu doare si nu curge mult sange . acuma seara arata un reportaj la stirile protv cu o romanca care si-a dus fata la el sa o vindece de paralizie .deci eu cand am vazut asta am ramas masca mi sa facut pielia de gaina , nu stiu ce sa cred o fi adevarat ce face si spune ala sau e pura inventie numai Domnu stie dar orsicum daca e scamatorie e bun tipul ala

  14. #2154 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    eu am vazut un documentar despre omul acela , au constatat ca doar 10% din pacientii sai se vindeca...

  15. #2155 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...o să-l arate azi la Pro TV (19.00). E old news acest om (chiar știe ce face)

  16. #2156 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai da am auzit si eu mai de mult de el dar doar asa din povesti nici o data nu am vazut filme cu el , plus ca acuma a preluat ProTv stirirea deoarece sa dus un grup de romani la el.

  17. #2157 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    trickz: fara bad words, pls ! Chiar si prescurtate... suntem oameni inteligenti, nu ?
    Sry... raceala + stress...

  18. #2158 SP
    Senior Member Christien's Avatar

  19. #2159 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    E funny video-ul

  20. #2160 SP
    Senior Member huber's Avatar
    deci nu mai pot joc de nebun demo la Empire Total War , astazi mi-am facut comanda la thehut la joc daca nu ajunge imi vine sa mor , am si eu o intrebare pentru cine il are deja dar original nu luat de pe torente o sa fie nevoie de steam ca sa te joci online thx

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 257 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts