Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 257 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast
Results 1,941 to 1,960 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #1941 SP
    is the man! trickz's Avatar
    MonkY, modest mai esti

  2. #1942 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    MonkY, modest mai esti
    Stiu. Mi-as fi dar un "Modesty Award" dar cum m-am exclus...

  3. #1943 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Mi le oferise pe toate, dar am refuzat

  4. #1944 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Uitati-va aici ce masinuta teleghidata ce costa intre 500-700 lire super dar si pretul e pe masura(nu credeam ca exista asa ceva)


  5. #1945 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Vad ca atrag numai medalii rosiatice .

  6. #1946 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Doar se stie ca sunt cel mai bun, nu ?
    [-x Eu Sunt Cel Mai Bun !

  7. #1947 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pharell: poate daca nu vei mai scrie cu Litere Mari La Inceputul Fiecarui Cuvant...

    A fost cineva azi la Clinceni?

  8. #1948 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    yay , maine dau test la bio si nu stiu nimic

  9. #1949 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Uitati-va aici ce masinuta teleghidata ce costa intre 500-700 lire

    a numai atata , maine ma duc s-o iau . cum frate sa dai 700 de lire pentru o masinuta.

  10. #1950 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    eu am un coleg OBSEDAT de avioane , are joystick HOTAS de 500 euro , si are toate versiunile Flight Simulator.Asta vara si-a luat din Germania un avion teleghidat cu 1000 de euro , am mers cu el pe camp sa il testeze , a zburat 15 minute , apoi cand a vrut sa il aterizeze a dat cu el drept intr-o piatra =>avionul = varza

  11. #1951 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am si eu o intrebare de ce are Mika thanks master cand el are 472 de thx si donely 1300 si ceva ?

  12. #1952 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Pharell: poate daca nu vei mai scrie cu Litere Mari La Inceputul Fiecarui Cuvant...

    A fost cineva azi la Clinceni?
    Me hates you ((

  13. #1953 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    pai si acum ca ma simt mai bine si nimeni nu a observat ca am zis ca sunt bolnav..eram pe moarte...noroc cu isus ca a venit in vizite pe la mine si am spamuit ceva timp.
    este vremea ca eu sa imi iau tronul de drept ca the best story teller de pe forum....


    se facea ca noapte sa se schimbe cu ziua...deci dumnezeu a hotarat ca vrea noapte in loc de zi si zi in loc de noapte...si a stat si sa gandit ceva zile pe tema asta...ca doar daca era sa faca schimbarea, ar trebui sa faca ori o noapte dubla...ori o zi dubla..si asa a decis ca o sa fie potop..si la trimis pe isus in cautarea unui barbos cu plete albe de mos craciun sa adune cate o pereche din fiecare animal de peste tot de pe glob(foarte credibil de altfel) si sa constriasca o barcutza (si mai credibil) in care sa indese toate astea si sa aiba grija sa se imperecheze bine,evident ca sa nu iasa mutanti...si asa barbosul a facut ce ia poruncit preamaretul isus mantuitorul...pana la urma dumnezeu a decis sa fie doua nopti si asa va schimba ciclul...evident a inceput sa ploua, sa inorat, si a plouat 3 zile..la final mos craciun a luat o vrabioara mai lovita si a dat-o afara din barca fara motiv..
    isus sa intalnit dupa aceea intr-un bar plin de oameni dotati cu mos craciun...salvatorul care a creat o barca intr-o singura zi si a adunat cu sania lui cu zurgalai cate o pereche din fiecare rasa de animal de pe pamant..au stat in bar toata noaptea si m-au barfit pe mine ca eram bolnav in tot acest timp...
    OMG sekhemet, you are sick!

  14. #1954 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    am si eu o intrebare de ce are Mika thanks master cand el are 472 de thx si donely 1300 si ceva ?
    Cred ca te-ai uitat unde nu trebuie:
    Mika: Getting Thanked - Total: 1,569
    Donely: Getting Thanked - Total: 1,428

  15. #1955 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    RonanN1 rupe arcade-ul in douaGG Ronan!La Multi Ani!!!

  16. #1956 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...merci.

    Pentru mine ziua mea e un motiv de tristețe. E aiurea să �mbătr�nești...să-ți vezi prietenii cum cresc (am foști/foste colegi/colege) cu familii, copii, etc...și eu nu găsesc Polus Mall �n Cluj să-mi cumpăr un Dazzle.

    De abia aștept să mor.

    Life is a dream. All dreams must end.

  17. #1957 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hugh, e ziua ta ? Vezi daca-ti ascunzi birthday-ul din optiuni...

    La Multi (b)Ani ! Si cat mai multe puncte la gamertag

  18. #1958 SP
    Member leggollas11's Avatar
    LMA Ronny

  19. #1959 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    LMA Wingman! .

  20. #1960 SP
    is the man! trickz's Avatar
    La multi ani Hai ca nu e asa rea viata, in plus, daca duci pana la capat un joc urat pentru achievementuri, de ce nu ii dai si vietii o sansa sa vezi daca nu cumva iti da ceva achievementuri?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 257 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts