Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 186 of 257 FirstFirst ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 ... LastLast
Results 3,701 to 3,720 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #3701 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pana in luna a 8a... August... Mai sunt 2 luni

  2. #3702 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pana in luna a 8a... August... Mai sunt 2 luni
    si daca nu se strang?....

  3. #3703 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Uite ca poate si DS-ul!



    In legatura cu donatiile . Daca ar dona fiecare user de pe forum cate 1 euro , s-ar strange o parte din bani as putea zice.

  4. #3704 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post

    In legatura cu donatiile . Daca ar dona fiecare user de pe forum cate 1 euro , s-ar strange o parte din bani as putea zice.
    iti dai seama ca sunt maxim 300 activi..sa zicem 5 euro(20 lei noi) de fiecare si scoatem jumatate din suma necesara..cati useri sunt inregistrati?..

  5. #3705 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    iti dai seama ca sunt maxim 300 activi..sa zicem 5 euro(20 lei noi) de fiecare si scoatem jumatate din suma necesara..cati useri sunt inregistrati?..
    3000 useri inregistrati - 3000 eur. Ar fi si asta o parte din suma .

  6. #3706 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Daca ar fi o posibilitate sa donez sume mai mici mi-ar fi mai usor,si as da lunar...asteptam si alte sugestii..spuneati ceva de o licitatie..am ceva bunuri de oferit

  7. #3707 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Active Members: 1,090

    3 euro de user ar fi de ajuns. dar nu da nimeni. Simplu si la subiect. Degeaba discutii despre cum daca dam mai multi.. dam mai putin. Oricum majoritatea nu cred ca se va inchide forumul.. sau majoritatea oricum duc o viata dubla, una aici, una pe celalalt forum asa ca...

    II respect pe cei care au donat pana acum si ii respect pe cei care or sa doneze si de acum inainte. La fel, ii respect pe cei care au pus bazele acestei comunitati.

    Sunt doar trist ca intre noi.. nu scoatem bani nici de un strudel... Sunt trist ca daca ar fi sa facem donatii pentru niste copilasi orfani... nici macar cat s'a strans pentru forum nu se strange... Sunt trist ca trebuie sa ne punem bazele pe o sponsorizare EXTERNA, fiind imposibil sa ne ajutam intre noi.

    Atat am avut de zis...

  8. #3708 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Este minim 10 euro, deci treaba cu donati cate 1 euro nu merge, am incercat azi sa donez 5, cam atat mai am pe card si nu mai aveam chef sa ma duc sa alimentez, dar nu m-a lasat.

  9. #3709 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Uziwood: fiind vorba de PayPal... daca donezi 1 Euro, ar insemna ca eu sa le mai dau celor de la PayPal niste bani in plus... Aceea nu e donatie, e o modalitate de a face CG sa dea bani la PayPal

    Eu zic sa nu mai discutam de donatii... ce-o fi o fi. Oricum m-au dezamagit oameni care isi cumpara 10-20 de jocuri de 40-50 EUR pe luna, dar nu au 10 EUR pt. comunitate. Atentie, am zis pt. comunitate, nu pentru mine. Eu mi-am facut partea mea (si mai am de platit vre-o 4 ani la creditul acela)... Stiti cum e, astept sa vad dupa razboi cum se vor arata vitejii

    So, let's get back to on-topic. And that's good ol' spam

  10. #3710 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Primit azi la 00:00
    A fost facut in casa, fara comenzi la cofetarie. Nu-mi vine sa cred cat efort a depus DeeDee pt el. Nici nu-mi vine sa-l mananc, ii tot fac poze de 5 minute
    Attached Images Attached Images dsc00309.jpg dsc00310.jpg dsc00311.jpg dsc00313.jpg dsc00312.jpg

  11. #3711 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ultima intrebare legata de donatii...tu monky cam cat ai pus de la tine?pe luna sau in total.

    KHAN: super tortu, ce are inauntru?

  12. #3712 SP
    Member Cata25's Avatar
    Amazon trimite jocuri �n Rom�nia? Dar eBay?

  13. #3713 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    trickz the best! Pacat ca nu ne putem ajuta pe noi insine... E un paradox pe care nu prea il inteleg, pentru ca ar fi atat de usor pentru fiecare... din punctul meu de vedere, daca nu se va reusi sa se stranga suma, inseamna ca nu meritam site-ul acesta si mai important, ca nu suntem o comunitate...

    ON/OF (???) Topic: Pff ce pofta mi-a facut Khan cu tortul....

  14. #3714 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Joaca cineva Modern Warfare MP?
    Add friend reborn2603

  15. #3715 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Metacafe > Youtube.

  16. #3716 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Joaca cineva Modern Warfare MP?
    Add friend reborn2603
    Joc eu in fiecare zi.

  17. #3717 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Primit azi la 00:00
    A fost facut in casa, fara comenzi la cofetarie. Nu-mi vine sa cred cat efort a depus DeeDee pt el. Nici nu-mi vine sa-l mananc, ii tot fac poze de 5 minute
    La Multi Ani Khan ! Multa sanatate toate cele bune iti doresc ! Sper sa ai un an de 10 ori mai bun ! Phew, ce pofta mi-ai facut... imi vine sa-mi mananc controllerul
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Ultima intrebare legata de donatii...tu monky cam cat ai pus de la tine?pe luna sau in total.
    Nu cred ca vrei sa stii cat am pus impreuna cu Donely... trust me... Unii isi cumpara masini de baniii aia

  18. #3718 SP
    Senior Member Christien's Avatar

  19. #3719 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ascultă cineva de aici teatru radiofonic?

  20. #3720 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    n-am somn

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 186 of 257 FirstFirst ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts