Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 257 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast
Results 1,721 to 1,740 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #1721 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Pasaport biometric. Yes or not? I say totally NO.

    1. este pe gen RFID, precum in bancnotele euro mai noi de 2005. Ce se intampla cand bagi o bancnota de 20euro in cuptorul cu microunde? kabum. Pe langa ca e monitorizata 24h/h...
    2. cu totii stim ca omul este o fiinta mai complexa decat "drink, eat, f*ck". Pana acum s'a demonstrat ca daca stai x zile sub o antena de tipul x, nu poti lucra la capacitate maxima din cauza vibratiilor respective. Cum o fi sa ai in tine o antena live. Pe langa ca este o invadare (am pasaportul x pe care sunt cateva informatii importante. de ce trebuie sa fie detalii despre mine atat de mari precum alergiile, predispozitii, chiar si ****in dna info... doar e biometric si implantat).

    Oricum... check @ b1tv now...
    Euroii au cipuri in ei ?

  2. #1722 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mie-mi sur�de ideea cu monitorizarea 24/7, ba chiar si cu chip-ul. Eu �ncă i-aș aduce și un update care se numește electric shock!

    Cum? Nu...respecți legea, ești pe stradă dimineața la 4? Da? Na!

    ...data viitoare stai acasă unde ți-e locul.

    Asta-i țara �n care vreau să trăiesc. Nu...că...fiecare face ce vrea...ce-i prostia asta? Democrație? Fals!

    Socuri electrice, izolare, puțin din fiecare și gata. Așa se rezolvă problemele...nu...păi știți, să vă explic. Ce să-mi explici? Na!

    Următorul!

    Adolf Hitler: That was an order! Steiner's assault was an order! Who do you think you are to dare disobey an order I give? So this is what it has come to! The military has been lying to me. Everybody has been lying to me, even the SS! Our generals are just a bunch of contemptible, disloyal cowards... Our generals are the scum of the German people! Not a shred of honour! They call themselves generals. Years at military academy just to learn how to hold a knife and fork! For years, the military has hindered my plans! They've put every kind of obstacle in my way! What I should have done... was liquidate all the high-ranking officers, as Stalin did!

  3. #1723 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eh nici chiar daca te prinde la 4 seara pe strada ca nu imi priesc socurile .

  4. #1724 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Si uite asa... cu cipurile astea deja se ajunge la ideea din seria MGS, unde populatia ajunsese sa fie controlata de un singur om, prin nano celule. Globalizarea rullllzzzzz!!!

  5. #1725 SP
    Senior Member huber's Avatar
    bai frate nici nu stiu ce asi da ca sa traiesc pe vremea dacilor si romanilor sa imi apar tara cu sabia in mana , imi pare rau ca m-am nascut in era asta .

  6. #1726 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by crysty View Post
    Euroii au cipuri in ei ?
    baga o hartie euro cat mai noua in cuptorul cu microunde.


  7. #1727 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Saptamana asata a fost o stire controversata ca un copil de 14 ani a pus mana pe pusca tatalui si cand se juca cu ea a omorat din greseala pe vecinul de 6 ani care se juca la el.Astai am aflat ca nu e asa de simplu , baiatul nu a omorat din grseala pe copilul vecin , ci l-a chemat in curte si la impuscat pentru ca era curios cum moare.Dar toata lumea se intraba cine e vinovatul , tatal care a lasat pusca la indemana copilului sau baiatul care era curios cum moare un om , se pare ca s-a ajuns la concluzia ca nici unul nu e vinovat , ci jocurile violente pe pc pe care le joaca l-au influentat sa comita crima.Acum toata lumea da vina pe jocurile pe pc , de parca copilul ar fi fost normal sa faca una ca asta.

  8. #1728 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai si daca dau vina pe jocurile de PC violente , nu tot parinti sunt vinovati ca l-au lasat sa joace jocuri violente la o varsta frageda

  9. #1729 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    pai si daca dau vina pe jocurile de PC violente , nu tot parinti sunt vinovati ca l-au lasat sa joace jocuri violente la o varsta frageda
    Pe mina ma enerveaza ca au considerat asta ca o posibilitate , sa fie influentat de jocuri pe PC atat de tare incat sa vrea sa omoare un om cu pusca tatalui ( ma intreb de unde a stiut sa incarce si sa foloseasca pusca )

  10. #1730 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Parintii sunt vinovati pentru ca:
    - l-au lasat sa joace jocuri violente de la o varsta mica.
    - au lasat arme la indemana unui copil. si fara jocuri video, tentatia de a incerca o jucarie noua e mare. stiu cum e pentru ca am bagat degetele in priza cand eram mic, noroc ca am scapat intreg

    Copilul nu are o vina aici... este o minte frageda. Pentru ce mai avem parinti daca nu ca sa ne indrume in viata?

    Producatorii nu au nici ei vina... trebuie sa castige o paine si, dupa cum stim, ce se cere se ofera. Se cere violenta, ok. Nu ei sunt responsabili odata ce ajunge in magazin. Au scris mare pe cutie 18+, vanzatorii nu trebuie sa o comercializeze copilasilor sub o anumita varsta si parintii ar trebui sa activeze protectiile de varsta si sa isi supravegheze copilul, macar cu coada ochiului.

  11. #1731 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Am uitat sa precizez ca baiatul a montat singur arma
    Si l-a impuscat point-blank pe copilul mic

  12. #1732 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai da si asta de unde a invatat , nu cred ca exista un joc in lumea asta care sa iti arate cum sa montezi o pusca . a vazut la taicasu,plus ca stia unde are si pusca.dupa parerea mea merita sa fie condamnat la moarte prin impuscare sa vada cum ai sa fi si impuscat nu numai sa impusti pe cineva , cred ca pedeapsa asta o merita toti criminali , ca tot asa suntem prea multi .

  13. #1733 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    pai da si asta de unde a invatat , nu cred ca exista un joc in lumea asta care sa iti arate cum sa montezi o pusca . a vazut la taicasu,plus ca stia unde are si pusca.dupa parerea mea merita sa fie condamnat la moarte prin impuscare sa vada cum ai sa fi si impuscat nu numai sa impusti pe cineva , cred ca pedeapsa asta o merita toti criminali , ca tot asa suntem prea multi .
    Si criminalii au dreptul la viata, judecand filozofic...

  14. #1734 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Oricum totul se rezuma la parinti , daca tatal l-a invatat sa vaneze cu o pusca reala la 14 ani , nu cred ca a fost influentat de nici un joc , a comis crima cu sange rece pentru ca vroia sa vada cum e sa omori un om spre deosebire de animalele din padure , nu a avut remuscari , dupa ce a omorat copilul s-a spalat de sange si a mintit cu seninatate ca s-a intamplat un accident , eu cred ca trebuie evaluati psihic si tatal si fiul si pedepsiti amandoi!

  15. #1735 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Spam Spam cocalari Spam Spam

  16. #1736 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    damn,m-a trezit cainele la ora 7 :30 (dimineata ) sa ies la plimbare cu el ,precizez ca stau la casa am curte si cainele stie sa deschida usa deobicei o inchid dar aseara am uitat-o si cainele a profitat

  17. #1737 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Pastilutza : numai ai voie cu spam spam uitate pe pagina cealalta ce a spus MonkY.

    eXistenZ : same probleme, numai ca dupa plimbare eu m-am culcat la loc

  18. #1738 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    imi place painea prajia

  19. #1739 SP
    is the man! trickz's Avatar
    stie cineva unde poti racorda o racheta de tenis si la ce pret? thank you

  20. #1740 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    vreau o pizza

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 257 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts