Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 257 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #1801 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Damn sickness. Am stat treaz 3 ore azi in rest somn, somn, somn .

  2. #1802 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    eu tusesc incontinuu desi iau ACC si codeina ,dar pana se incalzeste nam ce face......

    *later edit*

    lol

  3. #1803 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    Damn))))this is lamenu as sta in locul tau sincer...
    Eh.. pe mine nu prea m-a impresionat asa .. adica am mai vazut-o si la tv de 2-3 ori si deja m-a plictisit .. da` sa mai stau sa o ascult ce palavrageste, oricum acum la sedinta imi iau iar psp-ul, dar ma joc Ratchet And Clank , si ma bag intr-o banca mai in spate printre fufele din clasa, ca sa nu stau langa taica-miu sa ma vada si sa imi altoiasca vreo palma peste ceafa .

    LE: G3ox stii cumva daca gasesc si eu negativ la melodie ?

  4. #1804 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    eu tusesc incontinuu desi iau ACC si codeina ,dar pana se incalzeste nam ce face......

    *later edit*
    YouTube - El Mudo-Chacarron Macarron
    lol
    Haha super. Aveam in cap portiunea aia cand vorbeste nedeslusit si nu stiam de unde-i. Thx. lol

  5. #1805 SP
    Senior Member huber's Avatar
    e la mine cand e sedinta o mint pe diriga ca is plecati parinti si lor nu le zic , orsicum sunt aiurea rau sedintele astea . da si eu astazi mi-am luat psp-ul la scoala si m-am mutat in ultima banca langa 2 panarame blonde ca sa nu observe profesori ca ma joc.

  6. #1806 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    De cand am intrat la liceu a fost o sedinta cand totul a fost ok si inca una cand am uitat sa le spun parintilor (mai bine ).

  7. #1807 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Aici e melodia MP3 chakaron_Makaron.zip

  8. #1808 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Damn...can I spam? ups!
    Ce pacat ca nu se mai continua sau reface macar seria Legacy of Kain pe consolele next-gen...

  9. #1809 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...eu �n toată clasa a 12-a am avut 3 absențe (și din alea 2 �nt�rzieri) - tocilar de doi lei - hi!

  10. #1810 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Damn sickness. Am stat treaz 3 ore azi in rest somn, somn, somn .
    am trecut prin ceva asemanator acum 2 sapt. acum mi-a revenit boala(desi nu asa grav ca atunci) dar nu ma mai lasa parintii sa stau acasa-> pierd prea mult

  11. #1811 SP
    Member weriwulf's Avatar
    3 absente?...stai asa...doar 3 absente nemotivate, nuh?sau nu te-ai imbolnavit deloc?damn...ronan, da tu esti om, ma nene?
    PS: oricum de multe ori ne imbolnavim pt ca renuntam la vointa refuzam sa ne opunem si multe alte chestii:-"

  12. #1812 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    am trecut prin ceva asemanator acum 2 sapt. acum mi-a revenit boala(desi nu asa grav ca atunci) dar nu ma mai lasa parintii sa stau acasa-> pierd prea mult
    eu am stat acas 2 saptamani "ca sa ma fac bine"

  13. #1813 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    3 absente?...stai asa...doar 3 absente nemotivate, nuh?sau nu te-ai imbolnavit deloc?damn...ronan, da tu esti om, ma nene?
    PS: oricum de multe ori ne imbolnavim pt ca renuntam la vointa refuzam sa ne opunem si multe alte chestii:-"
    Avand in vedere ca azi avem 2 teste si un comentariu de 10 pagini de predat am renuntat foarte usor la vointa si m-am imbolnavit lol.

  14. #1814 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Avand in vedere ca azi avem 2 teste si un comentariu de 10 pagini de predat am renuntat foarte usor la vointa si m-am imbolnavit lol.
    Ntz ntz.. eu nu am fost la prima si ultima ora Am fentat un 2 la info.. dar cred ca il iau maine.. damn it, 2 ore de info consecutive marti, 2 miercuri... asta nu e uman

  15. #1815 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    noi la info jucam CS 1.6

  16. #1816 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    noi la info jucam CS 1.6
    in ce clasa esti ?

  17. #1817 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    noi la info jucam CS 1.6
    si noi la fel eu am numele "Lentzii" lol si Colegii : Who The **** Is Letzii he Uber Pwnage ! us

  18. #1818 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    in ce clasa esti ?
    a 10-a

  19. #1819 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    noi la info jucam CS 1.6
    noi la info facem info... eu am invatat ceva programare de la inceputul anului... prof nou, standarde noi, etc etc... mai sunt si la real, nu stiu cine m'a pus...

  20. #1820 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    noi la info facem info... eu am invatat ceva programare de la inceputul anului... prof nou, standarde noi, etc etc... mai sunt si la real, nu stiu cine m'a pus...
    subscriu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 257 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts