Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 312 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 215 ... LastLast
Results 2,281 to 2,300 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #2281 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    1000 in jumatate de ora.Asta este rata mea acum.Mersi UPC pentru netul din seara asta.

  2. #2282 SP
    Member Szergiu's Avatar
    fast and furious
    nu te doare mana
    eu cu vreu am facut 1600 in o ora si ceva dar i am tras hardcore ca vreau sa imi iau un procesor
    tu ce vrei sa iti mai iei Pst?

  3. #2283 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Jocuri,cred....deocamdata am 2000 de hituri facute si din ele imi iau 2 jocuri de wii.RE4 si Okami.

  4. #2284 SP
    Member Szergiu's Avatar
    ok
    eu am de imi luat un procesor
    hiturile astea sunt mana cereasca
    pana acum mi-am facut pc -u cu bani de pe amazon(hdd si 4 gb ram)
    succesuri

  5. #2285 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    1000 in jumatate de ora.Asta este rata mea acum.Mersi UPC pentru netul din seara asta.
    sa inteleg ca le faci toate random . S-au ai vreo ordine anume ? Btw . cum n@ib@ faci 1000 in juma de ora ? eu intro ora fac 600 maxim

  6. #2286 SP
    Member Szergiu's Avatar
    CU RABDARE SI TUTUN
    eu fac cam 1200-1500 pe ora...pentru ca sunt fooarte motivat
    pst a pus mana pe wii si nu are ce juca poate

  7. #2287 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    oricat de motivati sunteti, 1000 intr-o ora e record . eu fac un hit in 6 secunde dar cu timpul de incarcare ajunge la 9-10 secunde.....

  8. #2288 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Faceam aseara in jumatate de ora....acum fac in 45 de minute,maxim.Folosesc Google Chrome cu 10 casute deschise in acelasi timp.

  9. #2289 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Incerc si eu google chrome, merci .

    daca nu ridic un produs in 3 zile de la posta ei adauga taxa de inmagazinare, cat este acea taxa ?

  10. #2290 SP
    Member Szergiu's Avatar
    unde naiba iti incap 10 pagini pe monitor
    eu cu 4 fac...
    lcd de 22 inch...
    se incarca instantaneu...pana se incarca una trec la urmatoarea...si apoi de la capat

  11. #2291 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Am TV de 94 cm sau 100...Imi ajunge sa bag 10 pagini si sa fac cum face Spitfire,sa ma uit la un film.

  12. #2292 SP
    Member Szergiu's Avatar

    cum adica ca splitfire?ce film...?
    eu am facut 1200 si ceva in o ora pe ceas...
    ps
    au inceput sa le plateasca pe alea de ieri...aseara

  13. #2293 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    1000 in jumatate de ora.Asta este rata mea acum.Mersi UPC pentru netul din seara asta.

    Tu faci atatea si esti sigur ca sunt corecte ? Fara suparare da tot timpu zici sa respecti requesterul si de aia intreb. Si in cazu in care le faci la intamplare nu crezi ca o sa iei ban ?

  14. #2294 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Pe mine deja m-a banat si mai aveam de primit 60$.Bine macar ca am fost inspirat si am bagat 94$ in amazon...

  15. #2295 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Pe mine deja m-a banat si mai aveam de primit 60$.Bine macar ca am fost inspirat si am bagat 94$ in amazon...
    no lasa ca ii bine 94 de dolari . Eu am acuam 25 si vreau sa fac azi 30 de dolarei ca sa imi cumpar un card de psn de 50 $ sau un joc . Am o intrebare : la cardul de psn ar trebui sa imi trimita un cod . Cum procedeaza cei de la Amazon ? Odata ce le trimit banii ei imi trimit codul printr-un e-mail ?

  16. #2296 SP
    Member Szergiu's Avatar
    din cauza astora de la produniverse ai luat ban bogdane>?
    sau mai aveai atecedente

  17. #2297 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Din cauza astora...

  18. #2298 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    din cauza astora de la produniverse ai luat ban bogdane>?
    sau mai aveai atecedente
    parca ultima tura a facut 3000 de hit-uri de la produniverse (intr-o singura zi ) . Who knows ? Poate au fost si alte cauze ? . Eu cred ca cei de la produniverse dau report sau warn (sau cum i se mai zice ) celor de la mturk in caz ca faci extrem de multe in extrem de putin timp si cu multe greseli . Cei de la mTurk dau de curiozitate o scanare de IP si dupaia BAN ! (eu asa zic , ca procedeaza )

  19. #2299 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Am intrat, si a trebuit sa imi fac cont, insa nu imi accepta nimic la Postal Code. Bag adresa mea, orasul Bucharest, iar cand bag codul corect... imi da eroare.
    Stie cineva ?

  20. #2300 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    parca ultima tura a facut 3000 de hit-uri de la produniverse (intr-o singura zi ) . Who knows ? Poate au fost si alte cauze ? . Eu cred ca cei de la produniverse dau report sau warn (sau cum i se mai zice ) celor de la mturk in caz ca faci extrem de multe in extrem de putin timp si cu multe greseli . Cei de la mTurk dau de curiozitate o scanare de IP si dupaia BAN ! (eu asa zic , ca procedeaza )
    nu cred...
    cand am facut 200 si ceva de dolari cum a fost?...intr o zi

    a luat cineva ceva de la universal mania?
    prin ce trimit...sunt de acord sa schimbe valoarea...?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 312 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 215 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts