Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 312 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 219 ... LastLast
Results 2,361 to 2,380 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #2361 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Ce ar putea avea de imi da asta? Your request to withdraw money to purchase an Amazon.com gift card was declined. Please contact s for more information.
    Anyone?

  2. #2362 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Am nevoie de hituri pentru refacut ratia, am facut hituri Camera Purchase Information si acum toate sunt rejected
    haha. Si eu am facut. Prima tura am facut 100 si au fost bune toate. A 2a tura numa 400 o fost bune din 1000.

    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Anyone?
    Ai mai transferat pana acuma ? Mi se pare ca primu transfer tre` sa depaseasca 10$. Alta idee nu am

  3. #2363 SP
    Member Szergiu's Avatar
    de unde ai scoso dudele???
    10 dolari e minimul pentru un transfer din amazon payments intr-un cont bancar
    si walk e mai batran pe mturk decat tine si ca mine poate...a scos ceva cash pana acum
    alta e problema probabil

    de ce nu ii contactezi??walky

  4. #2364 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Da am mai transferat pana acum.Le-am dat mail, astept raspuns, sa vad.Mi-e sa nu fi luat ban

  5. #2365 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Se pare ca cei de la arsenal PC nu acepta sa modifice valoarea produsului......

  6. #2366 SP
    Junior Member sota's Avatar

  7. #2367 SP
    Member Szergiu's Avatar
    recomand mega micro devices
    sunt foarte sociabili...raspund repede
    desi pe amazon au la transport vreo 60$ la transport sunt dispusi sa iti ofere si un discount..
    trimit prin fedex sau daca vrei mai ieftin prin usps dar cica pe propria raspundere prin usps

  8. #2368 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    prin usps cat este transportul ?

  9. #2369 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Calificarea "trusted worker qualification in home & garden v3" se poate obtine doar prin request sau la un anumit numar de hituri, o anumita ratie etc? Nu pot sa fac hituri pentru userul retaildata si alti cativa tocmai pe acest motiv.
    Ma ajuta si pe mine cineva?

  10. #2370 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Wohooo am cheltuit 200 de dolari pe 5 jocuri,1 pereche de adidasi Adio,un tricou cu Mario si un incarcator de Wii.Destul de bine...acum astept postasul:X:X:X.

  11. #2371 SP
    Member Energizer's Avatar
    Am si eu 77 $ pe cont si nu stiu ce sa-mi cumpar de ei. Ceva recomandari? Am vrut sa-mi cumpar un joc nou de xbox dar transportul costa prea mult (47.99 per shipment + 5.99/lbs).

  12. #2372 SP
    Member Szergiu's Avatar
    prin usps priority este 30$ iar standard in jur de 10
    priority iti vine acasa daca are valoare sub 40$
    si eu zilele astea trebuie sa sparg vreo 320$
    trebuie sa imi iau cel mai tare procesor de la amd

  13. #2373 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Pastilutza zi-mi si mie te rog cat te-au ajuns vama si taxele in plus cand ai cumparat Wii ca as vrea si eu sa strang pentru un PS3, am 80$ si as vrea sa strang 299$ pentru PS3 + ce mai am nevoie de transport, etc.
    PS. Imi poti recomanda un site de unde as putea cumpara sa ies mai ieftin cu taxele?
    Mersi.

  14. #2374 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar

  15. #2375 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Chiar nu ma baga nimeni in seama . Pentru diferite calificari ati dat teste? le-ati primit dupa un anumit numar de hituri? pe mine ma intereseaza in special cele de la retaildata...

  16. #2376 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Pentru retaildata ai de facut alte teste mai intai, cele basic si apoi expert si dupa cele de lvl 3. Eu sunt la cele Expert acum.
    Spor

  17. #2377 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    am dat request la toate si nimic....

    ---------- Post added 17-04-2010 at 02:07 PM ----------

    Is this a web page? Easily decide if the image is a webpage. si eu nu am ratia necesara

    de inca 14$ mai am nevoie

  18. #2378 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    am dat request la toate si nimic....

    ---------- Post added 17-04-2010 at 02:07 PM ----------

    Is this a web page? Easily decide if the image is a webpage. si eu nu am ratia necesara

    de inca 14$ mai am nevoie

    De ce nu faci
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...826ZSZKAME8BNZ ?
    is simple si rapide.

  19. #2379 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    sunt lungi si am pierdut din accuracy

  20. #2380 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Pacat. Eu am facut 170 si as vreau sa ajung la 300. Am ratia 93% acuma. Daca faci vreo 2 ture cam vezi la care tre sa te opresti si sa te uiti si la care nu. Eu zic sa mai incerci daca iti tre numa cativa dolarei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 312 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 219 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts