Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 153 of 312 FirstFirst ... 53 103 143 151 152 153 154 155 163 203 253 ... LastLast
Results 3,041 to 3,060 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #3041 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  2. #3042 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    Items: $28.79
    Shipping & Handling: $62.97
    Total Before Tax: $91.76
    Estimated Tax $0.00
    Total: $91.76

  3. #3043 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    60 $ transportul ? Pai de unde mi-l aduc ?!

  4. #3044 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    Nu trimit in romania al 2lea produs

  5. #3045 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  6. #3046 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    Items: $20.69
    Shipping & Handling: $55.48
    Total Before Tax: $76.17
    Estimated Tax $0.00
    Total: $76.17

  7. #3047 SP
    Junior Member hannibalflo's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    60 $ transportul ? Pai de unde mi-l aduc ?!
    Din America . Cauta pe la toti cei care dau international, trebuie sa gasesti un seller care aduce mai ieftin. Daca gasesti un seller care aduce cu 30-40$ sa fii bucuros. Daca gasesti sub suma asta, deja te poti considera norocos.

    LATER EDIT: uite, mai sunt 2 selleri care au acelasi produse si dau trasporul mai ieftin: (dar e posibil ca produsul in sine sa fie mai scump la respectivii, deci suma totala sa fie tot aceeasi - oricum, merita sa arunci o privire )
    Amazon.com Shipping Rates: Midway@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/31pNcZui89L.@@AMEPARAM@@31pNcZui89L
    Amazon.com Shipping Rates: PartStore@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/11XR8SdhLPL.@@AMEPARAM@@11XR8SdhLPL

  8. #3048 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eu am gasit la cineva care vindea jocuri de 360, transport in 2-4 zile lucratoare la 34$. Ar trebui sa imi ajunga luni sau marti. Sa vedem.

  9. #3049 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Jocuri PAL/ NTSC ? (un link te rog)

  10. #3050 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  11. #3051 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Face cnv hiturile de la ProdUniverse?Eu am facut 200 si astept sa vad daca e accepta.Oricum e imposibil sa nu le accepte pentru ca toate mergeau cu Yes si Perfect.Am verificat fiecare hit.


    Amazon.com: Skullcandy Hesh Headphones S6HECZ-079 (Shattered Blue:…@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41-cxtbnmrL.@@AMEPARAM@@41-cxtbnmrL damn ce tare e userul si ce tari sunt castile:X:X:X:X:X.LE VREAUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #3052 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    stie cineva sa faca "Extract biological relationships from sentences" ?

  13. #3053 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Face cnv hiturile de la ProdUniverse?Eu am facut 200 si astept sa vad daca e accepta.Oricum e imposibil sa nu le accepte pentru ca toate mergeau cu Yes si Perfect.Am verificat fiecare hit.


    Amazon.com: Skullcandy Hesh Headphones S6HECZ-079 (Shattered Blue:� damn ce tare e userul si ce tari sunt castile:X:X:X:X:X.LE VREAUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pastilutza,eu am facut ieri 48$ din query to cat,si astazi inca 30$.Am facut si product categorization cu toate la yes si perfect,dar am primit reject la toate.Sper ca la tine sa fie mai bine!

  14. #3054 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Abia acum le-am vazut.

  15. #3055 SP
    Junior Member TudorI's Avatar

  16. #3056 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    Niste hituri bunicele? mai am nevoie doar de 60$ pana sa ajung la obiectiv....

  17. #3057 SP
    Member Szergiu's Avatar
    query to cat
    ieri am facut 30 de dolari
    dar azi nu mai pot face ca un utilizator poate face doar vreo 600 de hituri(atat au mai ramas)
    ieri erau peste 1k dar era limita la 1,1k

  18. #3058 SP
    Manager paul's Avatar
    Oricum mai sunt destule "Product Category" si "Is this a webpage ?".

  19. #3059 SP
    Member Szergiu's Avatar
    produniverse cum le faceti?
    inafara de query to cat nu am reusit sa fac bani cu ei...decat vreo 5 dolari
    si la is this a web page cum faceti?
    eu am facut odata...recent si imi veneau toate cu oracle...si am pus la toate....
    si pana la urma mi au respins absolut tot
    am verificat cred cam vreo 300 din 500 de linkuri...si toate erau cu Oracle .... si la urma mi au respins
    voi ce scrieti acolo?

    ---------- Post added 08-08-2010 at 06:26 AM ----------

    a reusit sa transfere cineva bani...de pe un cont pe altul prin amazon payments?>?
    mie imi apare asa
    You have exceeded your send limit.
    vreau sa transfer 4-5 dolari
    am multe conturi cu pana in 10 dolari...si nu le as lasa daca se poate scoate acei bani

  20. #3060 SP
    Junior Member TudorI's Avatar
    Eu unu inca nu am reusit, am incercat si eu dar nimic , acelasi mesaj il primesc si eu. Doar Paul zicea ca a reusit sa transfere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts