Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 71 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #681 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Defineste tehnologie

  2. #682 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Avioane, barci, calculatoare, jocuri video,aparatura medicala, dildo-uri, orice numa' sa fie interesant

  3. #683 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hmm aveam dar nu mai gasesc ... facusem un referat despre PS Move

  4. #684 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Ma enerveaza ca nu ne lasa cu parul cum dorim noi la scoala. Toti se chisa in freza ca vai, ca stii, ca tunde-te...

    Eu cred ca intr-o tara civilizata nu conteaza ce ai pe cap, ci ce ai in cap.

    PS: Fizica pute.

  5. #685 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe toti ii aud cum se plang. Inseamna ca la mine in liceu am nimerit bine, parul il lasi cum vrei, hainele la fel... vorba celui mai aspru prof de mate din liceu cand m-a vazut cu cioc: daca nu acum, atunci cand?!

  6. #686 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Haha.
    Diriga ne-o sprijinit
    LE: Pacat ca o preluat clasa tipi de aia ce se duc la solar
    Attached Images Attached Images 73267_157796134258497_100000843346254_268693_2375314_n.jpg

  7. #687 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Haha.
    Diriga ne-o sprijinit
    Bravo!

  8. #688 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdaN_RO View Post
    Ma enerveaza ca nu ne lasa cu parul cum dorim noi la scoala. Toti se chisa in freza ca vai, ca stii, ca tunde-te...

    Eu cred ca intr-o tara civilizata nu conteaza ce ai pe cap, ci ce ai in cap.
    Acum mi-am amintit de o faza de acum cativa ani cand s-a luat Ilies de un coleg din cauza aceasta. Parul desi era un pic mare ii statea OK si nu iesea in evidenta in mod deosebit. Faza era ceva gen ca in reclama aia de mai jos.

  9. #689 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Acum mi-am amintit de o faza de acum cativa ani cand s-a luat Ilies de un coleg din cauza aceasta. Parul desi era un pic mare ii statea OK si nu iesea in evidenta in mod deosebit. Faza era ceva gen ca in reclama aia de mai jos.
    YouTube - Partidul te vrea tuns roakere !
    Am aflat si eu de faza aia. Si mi-a spus cineva in care am incredere (fosta profa de la decebal, sotu-so coleg de servici cu taicamiu bla bla bla) ca Ilies cearta dirigintele cand vad copii cu parul lung.

    Pacat, si Ilies si Lint is rasi in cap. Daca noi vrem sa fim asa, ei/ele mor, fac HIV, ce se intampla. E viata mea, so ****off daca nu le convine. Comunism inca exista in Romania dragilor.

  10. #690 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    @dudel cum il cheama pe tipul din stanga din penultima banca? de sta mai intepat asa... cred ca-l stiu

  11. #691 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Chiar ca este comunism in scoala noastra. Cum sa nu te lase din scoala sa iesi sa-ti cumperi de mancare in apropriere, sa-ti taie accesul la coiscul unde servesc sandwish-uri si sa fii nevoit sa cumperi de la chioscul din curte unde majoritatea produselor sunt expirate.

  12. #692 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Sandwich-urile de la chiscu ala din mijlocul curtii (pe lateral, langa sala mica de sport, aka unde fumeaza tot poporu') erau incredibile... La rulota aia.. E 2,70 ron si sunt 2 felii de paine groase de 4 cm fiecare, o felie mica de sunca inauntru si 2 castraveciori murati.

    No, please!

  13. #693 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Are cineva idee de ce cand bate lumina pe o balta de ulei/benzina se vad atatea culori (e vizibil fenomenul de interferenta), dar daca umplu o cada cu ulei/benzina nu se mai vede nimic?

  14. #694 SP
    Member iUser's Avatar
    Am un orar frumos : http://www.cnilcb.ro/wp-content/uplo...10/11/IX-D.pdf .

    Apropo de mancare, la noi este ok cu mancarea, avem cantina liceului (Caragiale) si mai nou ne lasa si la magazinul din generala (nr. 45), la cantina gasesti tot felul de sandwich-uri , saratele, batoane etc. ,iar la scoala Bake Rolls , Maretti , Kubeti etc. Pofta buna!

  15. #695 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    ^ AHAHAHhahahahaha

    Asta e al meu:

    luni -> istorie/religie/engleza optional/sport/engleza/romana/mate
    marti -> info/info/romana/romana/mate/fizica/mate/mate/romana
    miercuri -> mate optional/franceza/engleza optional/filosofie/engleza/chimie
    joi - > info/info/geografie/mate
    vineri -> mate/mate/franceza/biologie/fizica/fizica/biologie

  16. #696 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ce orar e ala? 4 ore joi? 9 ore marti?imposibil...
    la mn la liceu e destul de ok nu am auzit pana acum sa se ia profesorii de paru cuiva...doar ca ar trebui sa venim in tricou alb,da nu mai controleaza nimeni

  17. #697 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Luni/marti si vineri stam dupa ore pentru aprofundare, joi avem doar 4 ore ca asa s-a nimerit programul. Si nici dracu nu se ia de tine ca ai parul mai lung sau cacaniu in dungi maro ( sau cum ii place profei de engleza sa spuna okra with brown stripes ).

  18. #698 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    ^ AHAHAHhahahahaha

    Asta e al meu:

    luni -> istorie/religie/engleza optional/sport/engleza/romana/mate
    marti -> info/info/romana/romana/mate/fizica/mate/mate/romana
    miercuri -> mate optional/franceza/engleza optional/filosofie/engleza/chimie
    joi - > info/info/geografie/mate
    vineri -> mate/mate/franceza/biologie/fizica/fizica/biologie
    Și eu tot 4 ore de info pe săptăm�nă am, numai că toate 4 sunt puse luni. La final sunt ceva de genu...

    Iar la anu, c�nd o să fiu a 11a, o să am �ntr-o săptăm�nă 7 ore de informatică

  19. #699 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Aveti noroc.

  20. #700 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu sunt in a 11-a la mate-info si am in total 5 ore de informatica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 71 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 44 Last Post: 14-06-2024, 16:58
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts