Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 71 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #701 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Eu o să am 7 ore pentru că sunt la intensiv

    M-a m�ncat fix undeva să aleg profilu asta.

  2. #702 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ce nasol...7 ore de info...asta inseamna 8 note...abea ma descurc cu 2 ore

  3. #703 SP
    Senior Member tray's Avatar
    lasa ca am avut si eu 7 si nu am murit, la vremea bacului o sa fi pregatit deja 80%

  4. #704 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu am 4 ore de info si profa e o vaca adepta MISA care pleaca la spirale si il idolatrizeaza pe Guru Bivolaru si se baga in orgii de hipioti.... Aveti voi 7 ore dar sa faceti 4 ore cu vita cu care fac eu si vi se acreste.

  5. #705 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Ar merge un merge intre threadu asta si ala cu ce ma enerveaza acum ).
    Bucurati-va de a 12a. Puteti sa le ziceti ce vreti profilor si in mare si sa faceti ce vreti

  6. #706 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sper sa fie cum zici tu. Dar la ce comunisti am eu...

  7. #707 SP
    Member iUser's Avatar
    Ne plangem noi acum , dar stati sa vedeti ce urat va fi dupa ce terminam si liceul si facultate, ''mai stii ma ce ne distram la liceu?'' .

  8. #708 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Gata tezele.

    Azi am dat-o pe ultima, la engleza. Primul care a terminat. Primul cu 10. Primul care a plecat.
    La romana si la latina ma astept tot la ceva de genu' 9-10, din moment ce am scris tot.

    Doar la geografie ma astept sa fie nota mai mica, din moment ce nu am invatat o chestie care a constituit jumatate din teza. La "Descrieti peisajele nord-americane", am scris "Arata frumos".

    Welp, sper ca stie de gluma.
    also: anul asta a trecut extrem de foarte repede. Cel putin asa mi se pare. La toata lumea e asa in a X-a ?

  9. #709 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Gata cu tezele,dragii mei. Nu de alta,da' era si cazu'. Ieri am dat'o pe ultima,Nr. 5.
    Chit ca..na. Acuma tre' sa mai fac cate'un proiect,sa mai raspund,etc. Partea nasoala a trecut,oricum.

    Ma preocupa faza cu lucratu' la vara. Habar n'am ce sa fac,am lucrat cam toate verile intr'un depozit (acelasi depozit) si mi s'a cam acrit. Nu vreau sa fie al 4-lea an. Dar am cele mai multe beneficii: e aproape de mine,sunt platit relativ OK iar de muncit...depinde. Cand e lejer,e lejer,cand tre' sa lucram,lucram.

    Ideea e ca frumos sa stai la inceput de septembrie intr'un fotoliu si sa numeri niste foarte multe milioane pentru care ai lucrat o vara intreaga. Dar se duc repede banutii,oricum.

  10. #710 SP
    Member iUser's Avatar
    OMFG! Ce noroc pe voi, eu scap pe 25 . Vineri dau la engleza ( am dat la Biologie ,10 fix si romana care nu le-a adus). Pe 23 am la informatica ,iar pe 25 la matematica.

  11. #711 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    muriti ma eu mai am miercuri la info si pe 20 la mate.... si pe langa asta mai trebuie sa scap de corigenta la fizica si chimie... FFS

  12. #712 SP
    Member iUser's Avatar
    Si eu am probleme cu fizica,dar reusesc sa trec, cel putin asta sper .Ar fi fost mai bine daca profesoara nu-mi provoca scarba.

  13. #713 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Maine test la fizica si nu stiu mai nimic. Wish me luck.

    Vreau un 6 amarat.

  14. #714 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Eu mai am teza la mate si la franceza, la mate mai e cum mai e dar cu franceza n-am nici o legatura, nu stiu cam nimic acolo...

  15. #715 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu se intampla sa aveti un referat in power point despre Irlanda? Asa prof am ca vrea sa ii facem proiecte in ultimele sapt din clasa a XII . Sigur de geografie am chef eu acuma... Lasa, inca o sapt si un pic, trece banchetu, festivitatea.. dupaia mai trece o luna si scap si de BAC si dupaia: Freeeeeeeedoooooom! Abea astept

  16. #716 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    nu se intampla sa aveti un referat in power point despre Irlanda? Asa prof am ca vrea sa ii facem proiecte in ultimele sapt din clasa a XII . Sigur de geografie am chef eu acuma... Lasa, inca o sapt si un pic, trece banchetu, festivitatea.. dupaia mai trece o luna si scap si de BAC si dupaia: Freeeeeeeedoooooom! Abea astept
    Sincer eu nu am facuta, dar m-a ajutat gogu (Google) un pic.

    Asta poate te ajuta. Bafta (cu dedicatie pt Ronan, stiu ca nu-ti place)

  17. #717 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Firezu esti cumva in Sincai?

  18. #718 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu sunt, dar in alt oras

  19. #719 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Gluma de economist:

    Concurenta perfecta este ca femeia perfecta.

    [spoiler=Spoiler] inexistenta[/spoiler]

  20. #720 SP
    Member TheSpider's Avatar
    am dat azi teza la info si cred ca iau 5

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 71 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 44 Last Post: 14-06-2024, 16:58
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts