Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 137 of 752 FirstFirst ... 37 87 127 135 136 137 138 139 147 187 237 637 ... LastLast
Results 2,721 to 2,740 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #2721 SP
    Member TheSpider's Avatar
    daca si gucci si prada sunt mari firme de ochelari....oricum in Romania firmele astea gucci,prada,d&g,armani sunt mai mult de cocalari,cum vezi un umflat cu ceafa lata pe strada vezi si d&g pe el ...

    ---------- Post added 22-10-2010 at 11:24 PM ----------

    L.E foarte tare) pe OTV scrie acolo jos(la ce urmeaza) "Urmeaza:Copilul tinut in borcan" )

  2. #2722 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    @Bugsy: Pentru tine care sunt marcile de top cand vine vorba de ochelari? Si ma refer aici la firme care fac ochelari, nu doar care-si pun numele. Just curious.

  3. #2723 SP
    Junior Member Bugsy's Avatar
    Pai peste ray-ban cu putin mai sunt Persol si inca cateva si dupa vin brandurile mari Louis Vuitton unde o pereche ajunge pe la in jur de 500 euro etc...
    Daca o iei dupa logica asta si Converse e firma mare de tenesi,dar clar tenesi Louis sunt si mai calitativi si mai frumosi,fara indoiala.

  4. #2724 SP
    Member TheSpider's Avatar
    frate,tu vorbesti de pret nu de calitate...daca face Louis Vuitton o guma de mestecat si o vinde la 200 de euro inseamna ca e cea mai buna guma sau cum?

  5. #2725 SP
    Junior Member Bugsy's Avatar
    Dar tu de ce crezi ca firmele astea sunt scumpe?Daca am vazut ceva in US,unde e cea mai mare piata de desfacere la toate firmele din lume.E ca daca ceva e scump si nu e calitativ nu rezisti,oricine firma ai fi.Cum crezi ca au ajuns toate firmele astea mari?Pe ochi frumosi?Au ajuns ptr ca sunt foarte foarte frumoase si ptr ca sunt calitative.Poti de la malluri romanesti sa te imbraci ca celebritatile de la Hollywood?De la firma de genul Zara,Bershka etc.,iti spun eu e imposibil.

  6. #2726 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ok.sa revin la subiect,eu cautam niste ochelari,nu ma intereseaza sa coste 1000 de euro,si poti aduce orice argument vrei tu ca tot nu ma faci sa cred ca Louis Vuitton sau Gucci sunt mari firme de ochelari(poate ochelari de soare,dar eu vb despre altceva)
    ps:in genreal hainele "starurilor" de la hollywood nu se gasesc in orice magazin,sunt facute de designeri special pt ei,ce ar fi sa se duca Angelina Jolie sa-si cumpere haine pt urmatorul film de la Bershka?

  7. #2727 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    eu nu as da nici 100 ron pe o simpla rama .

    Optica - rame ochelari, lentile de contact, ochelari de soare, consultatii oftalmologice

    poate gasesti aici .

  8. #2728 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    eu nu as da nici 100 ron pe o simpla rama .
    se vede ca nu porti ochelari

  9. #2729 SP
    Senior Member tray's Avatar
    imo lentile ftw

  10. #2730 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    imo lentile ftw
    Eu am si lentile si ochelari. Imo daca ai probleme mari de vedere ramai pe ochelari fiindca lentilele ar trece de 1000 RON pe an. Eu am o rama ray ban (merita) pe care le folosesc non stop si 3 perechi de lentile ( 30de purtari/pereche) pentru "ocaziuni" mai importante

  11. #2731 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu e recomandat sa porti lentile foarte mult timp, pentru ca nu o sa mai poata retina sa respire, lucru care poate duce la orbire.

  12. #2732 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar

    Red face

    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Nu e recomandat sa porti lentile foarte mult timp, pentru ca nu o sa mai poata retina sa respire, lucru care poate duce la orbire.
    Sunt lentile "day & night" care ii permit retinei sa
    respire

    ---------- Post added 23-10-2010 at 03:27 PM ----------

    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Nu e recomandat sa porti lentile foarte mult timp, pentru ca nu o sa mai poata retina sa respire, lucru care poate duce la orbire.
    Sunt lentile "day & night" care ii permit retinei sa
    respire

  13. #2733 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nu-mi place mie Norton Antivirus dar reclamele lor....


    ...sunt mondiale

  14. #2734 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    MSDNAA School Search
    Licente Microsoft gratuite pentru studenti. Windows: XP, Vista,7,server, sql server, visual studio, expression studio si game studio sunt programele oferite.

  15. #2735 SP
    Member TheSpider's Avatar
    da,dar sunt doar pentru cateva academii si universitati...

  16. #2736 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar

  17. #2737 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar

  18. #2738 SP
    Junior Member Luksul's Avatar
    seckz boom seckz boom

  19. #2739 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Eu cu k1du hop si asa baa monkyyy baja una paj sjstem

  20. #2740 SP
    Diesel k1du's Avatar
    laso askea k nvjmai e scrunm cabana si os falk cabanaos bah lasa tastatula monchi sie faaashi? kwmagtwdag.jn

    ---------- Post added 24-10-2010 at 12:32 AM ----------

    Umjg pisica aia zici ka e cristi cu taxiu stelar jgakmk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts