Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 394 of 752 FirstFirst ... 294 344 384 392 393 394 395 396 404 444 494 ... LastLast
Results 7,861 to 7,880 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #7861 SP
    Senior Member tray's Avatar
    din ce scria la commenturi era un film gay

  2. #7862 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ca portocaliu e overrated ...albastru e noua moda

  3. #7863 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    @angelicu : Tare , inseamna ca sunt fashion icon
    @naz :

  4. #7864 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Esti pisi esti...fashionista

  5. #7865 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  6. #7866 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Azi ( cat a mai ramas ) si maine , 24% reducere la produsele Samsung @ Carrefour ! Go get some !!!

  7. #7867 SP
    Senior Member tray's Avatar
    si pe 9 aprile parca reducere la deschiderea noului magazin apple 20% la orice laptop

  8. #7868 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    si pe 9 aprile parca reducere la deschiderea noului magazin apple 20% la orice laptop
    Si unde e acel magazin?

  9. #7869 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Sambata, 9 martie, AFI Palace Cotroceni va deschide portile celui mai mare magazin Apple din Romania, cand iubitorii brand-ului vor putea lua contact cu cele mai bune servicii si produse.

    Va asteptam pe toti!

  10. #7870 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    martie?

  11. #7871 SP
    Senior Member tray's Avatar
    cred ca e o greseala, asa scria pe siteul AFI, insa am vazut reclama la metrou la unirii azi si scria 9 aprilie

  12. #7872 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Azi ( cat a mai ramas ) si maine , 24% reducere la produsele Samsung @ Carrefour ! Go get some !!!
    ...și la br�nză.

  13. #7873 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar


    Chillax..sau o sa faceti riduri .

  14. #7874 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Meanwhile sir andrew a fost banat pentru că şi-a exprimat părerea despre un joc �nainte de lansare, joc l-a care avea precomandă. Oricum, nu vreau să trasform topicul �n valea pl�ngerii �nsă de multe ori adminii iau decizii pripite, IMO.
    Cand este vorba de piraterie, banez pe oricine. Nu ma intereseaza ca il cunosc pe respectivul sau nu.
    Iar tie ti s-a scos ban-ul din bunavointa altui moderator. Daca era dupa mine, erai banat si acum. De ce? Erai la a doua abatere pe ziua respectiva. Prima data pentru jignirea altui user si a doua pentru "troll".

    @naz: Consider ca indiferenta aratata in ultimul timp, se datoreaza faptului ca nu s-au luat masuri in privinta lui hibrid13. Din cate stiu (nu eram moderator in momentele alea), s-a discutat problema si s-au linistit apele. Vad ca in continuare, il ataci cum ai ocazia. Te plangi de lipsa de profesionalism din partea altora, dar de cand ai inceput sa postezi pe tema demiterii din functia de editor, dai dovada exact de lucrul asta.

  15. #7875 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thread cleaned. Daca doriti sa va spalati rufele in public, va rog sa o faceti pe alt forum. naz, imi pare rau ca am avut incredere in tine. Data viitoare nu se va mai intampla. Intre timp, imi cer scuze ca unora le-am acordat o noua sansa... Sorry Dj Mo, se pare ca aveai dreptate. Nici asta nu se va mai intampla. Cat despre Donely, oricine e dispus sa vina sa-i "cumpere partea" e binevenit... A fost singurul care a ajutat. Si in loc sa-i fiti recunoscatori iar dati in el... Anyway, no more Mr. Good Guy din partea mea. Prefer sa inchid totul decat sa ii las pe unii sa transforme CG-ul intrun nou ComputerGames...

  16. #7876 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu inteleg o chestie. Sunteti un grup, 10-15 oameni, carora pur si simplu le place "flame-ul". Nu faceti altceva decat sa atacati, sa luati alti useri la misto, sa jigniti, sa va credeti cei mai cei mai, sa auncati cu rosii in tot ce se intampla pe acest forum. De ce stati aici in continuare? Semnati vreo condica? Primiti vreun fluturas de salariu?

    Nimeni nu este tinut cu forta si nimeni nu este obligat sa faca ceva constructiv aici. Mai rau, usor usor au plecat multi useri care pur si simplu s-au saturat de impertinenta unora si de modul in care erau tratati.

    Credeti cumva ca membrii rosii sau portocalii ai acestui forum, traiesc din asta? Credeti ca ne umplem buzunarele daca avem milioanele de useri? Va inselati amarnic. Tot la 7 dimineata ne trezim, tot 8-12-15 ore stam si muncim.

    Sa nu mai spun ca acum ceva vreme am fost pur si simplu bataia de joc a unor useri vechi al acestui forum. Aflu ca sunt facut in toate felurile in discutii private. Cocosi electronici, de asta se umple tara asta pe zi ce trece.

  17. #7877 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ok poate cer incredibil de multe la momentul de fata dar chiar sunt curios de ce au luat ban respectivii.... acum cateva ore cand am intrat ultima oara era totul frumos si roz, acum vad urme ale ciocanului . ay ay ay...

    ---------- Post added 01-04-2011 at 09:26 PM ----------

    ceeee in timp ce postam s-a mai luat un ban! a fost la mustata...

    keep on spamin' dont mind me!

  18. #7878 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Nu are rost sa se redeschida discutia.Daca vrei, iti explic pe PM, dar nu vreau sa ma bag intr-o discutia unde nu am treaba what so ever.

  19. #7879 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images 1299531229826.jpg

  20. #7880 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    mfw posts are gone:
    Attached Images Attached Images 1282414938074.gif

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts