Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 51 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #541 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    are format de URL? (ca sa fie link trebuie sa fie formatat Hyperlink URL)
    Ce client de email folosesti?
    Ai incercat dublu-click?

  2. #542 SP
    Member angloma's Avatar
    am incercat de toate , nu merge , folosesc yahoo mail

  3. #543 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pe web, in Settings > Viewing Mail > Mail Version (ai bifat Full Version?)
    am mai vazut treaba asta la cineva, nu putea da click pe atasamente...mai era ceva de setat bifat...

  4. #544 SP
    Member angloma's Avatar
    nu gasesc optiunea viewing mail... folosesc mozzila

  5. #545 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    este in clientul de email, yahoo! indiferent de browser. Settings-ul din contul tau de ym.

  6. #546 SP
    Member angloma's Avatar
    Nu ma pot loga pe okazii.ro . Adresa de email este invalida, adresa de email pe care am avut-o de 3 ani si de 2 zile imi da eroarea, introduc emailul si ma duce la o fereastra noua unde imi cere sa fac un cont nou.....

  7. #547 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Smartphone cu android sub 10 mil ?

  8. #548 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Nexus 4 daca vrei sh.

  9. #549 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Daca vreau sa cumpar ceva online si mi se livreaza prin curier. Iar eu nu am buletin ( mi-a fost furat) si am numai pasaport. Mai pot comanda?
    + Daca eu sunt in alt oras si stau in chirie fara viza de flotant?

    Pot ridica coletul?

  10. #550 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca livreaza curierul, poti ridica fara probleme. De la posta in schimb, poti ridica doar de la adresa pe care o ai trecuta in buletin/pasaport.

  11. #551 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    eu am ridicat de la posta din sectorul 3 de 3 ori, 3 oficii postale diferite, am buletin de sectorul 5, nu am avut niciodata probleme.
    trebuie sa dovedesti ca esti tu, la posta.
    cand vine curierul acasa, au primit colet pe numele meu, 2 persoane care nu aveau domiciliul acolo, la fel, nici o problema.
    la curier depinde foarte mult de persona cred (curier), de obicei ti se cere o serie si numar de buletin.
    bineinteles eu pot fi un caz aparte. nu e 100% sigur.

  12. #552 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cu posta e mai problematic, dupa cum spune si Bitza, trebuie sa dovedesti ca tu esti ala. Cand pe buletin aveam sect 4, si locuiam in 3, rugam expeditorul intotdeauna sa treaca si CNP-ul sau seria CI pe plic. astfel evitam orice discutii la posta.

  13. #553 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    De unde as putea lua un suport de boxe ?(gen stativ)..ideal ar fi fara sistem de prindere..doar stativul si o mica platforma..ptr un sistem bdv e4100

  14. #554 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    banuiesc ca vrei pentru sateliti acele stative nu pentru picioarele stand-floor ?
    mai usor gasesti daca faci cautarea dupa cuvintele cheie "Suporti boxe sateliti" sau "bookshelf "

  15. #555 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Are Youtube probleme? Mi se incarca destul de greu.

  16. #556 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aveti probleme la Yahoo cand vreti sa va vedeti mailurile? Mie imi da eroare, iar pe aplicatia din tableta imi zice ca e parola gresita. Dar cand intru tot de pe tableta, dar in browser, merge perfect...
    And I also found this: BBC News - Yahoo Mail 'being restored' following service problems

  17. #557 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sunt ceva probleme daca car dupa mine PS4 in cutie pe avion ? Am vazut ce "grijulii" sunt cei de la bagaje si as prefera sa il iau cu mine in cabina pasagerilor.

  18. #558 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Sunt ceva probleme daca car dupa mine PS4 in cutie pe avion ? Am vazut ce "grijulii" sunt cei de la bagaje si as prefera sa il iau cu mine in cabina pasagerilor.
    Nu e nici o problema man, dar ai voie cu o anumita greutate in bagajul de mana... Si depaseste greutatea maxima ps4-ul..

    O sa trebuiasca sa platesti o taxa suplimentara pe greutatea adaugata fata de punctul maxim.

  19. #559 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce vorbesti? La majoritatea liniilor aeriene ai 10kg la bagajul de mana + geanta de laptop. Eu asa zbor o data la doua luni. Air France, KLM, Tarom si Lufthansa au conditiile astea. Cel mai bine dai un telefon si vezi inainte. PS4 nu are mai mult de 4kg cu totul.

  20. #560 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Am o mare problema. Eu si un grup de prieteni ( 17 la numar ), am inchiriat acum 3 saptamani o cabana pentru Revelion intr-o localitate din apropierea Clujului. Toate bune si frumoase, mergem, o vizitam, dam avansul si batem palma. Ieri ne suna proprietarul sa ne spuna ca urmeaza sa ii vine niste rude din Italia de anul nou, ca nu are unde sa le tina, si suntem chemati sa ne luam banii inapoi. Suntem " in aer ", intrucat nu am mai gasit cabane disponibile, cu exceptia a doua cocioabe infecte si una a carei scor sare putin de 1000 de euro. Nu asta are importanta, dilema mea se leaga de asa-zisul contract.

    Sigur ca acolo se spune ca X se obliga sa dea in chirie cabana, contra sumei de X RON, pe o perioada de 3 nopti etc. Ar trebui sa imi fie rusine ca intreb asta din moment ce sunt la Drept, dar exista vreo consecinta de ordin juridic pe care i-o putem aduce individului? Mentionez ca nu e contract in adevaratul sens al cuvantului, nu a fost nimeni la notar, e o hartie cu semnaturile noastre pe ea pe care o avem si noi, si ala. Rad aia de noi daca vrem sa il actionam in instanta? Pentru noi e extrem de descurajant, cu atat mai mult cu cat ne-am interesat din timp, am vorbit cu zeci de oameni, am dat o gramada de telefoane, am vizitat n cabane. E 18 deja, 31 bate la usa si nu mai avem variante.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 51 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts