Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 251 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2221 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Ma enerveaza faptul ca se tot plimba o musca pe TV si nu am cum sa o pocnesc pana ii ies matele. Un minus pentru TV-urile moderne.
    Si mie imi caca odata o musca monitorul si alergam cu mouseul dupa ea.Cand puneam cursorul sub ea schimb locul.

    Sent from my GT-I5500

  2. #2222 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Ma enerveaza ca imi e frica sa cumpar de la un user nou pe cg ...
    @Marinake: M$ Fly 2000

  3. #2223 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ma enerveaza Posta Romana si incapabilii de aici ca m-am facut de c***t fata de divayo ca i-au intors pachetul din drum.Acum trebuie sa dau 15 ron la un colet fara ramburs god damn it!

    Sent from my GT-I5500

  4. #2224 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Da-i in judecata! huaaaaaaaa

  5. #2225 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    drumul de 92km dintre Sighisoara si Sibiu este TOT dar absolut TOT in lucru..iar din 5 in 5 km este cate un stop improvizat pentru ca ce sa vezi..carosabilul ramas este prea ingust ca sa treaca 2 masini deodata...asta apropo de vorba cu care umbla in gura unii de dimineata pana seara ca "Ardealul e mai rasarit decat restu"

  6. #2226 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Wow, esti chiar ghinionist!

  7. #2227 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    drumul de 92km dintre Sighisoara si Sibiu este TOT dar absolut TOT in lucru..iar din 5 in 5 km este cate un stop improvizat pentru ca ce sa vezi..carosabilul ramas este prea ingust ca sa treaca 2 masini deodata...asta apropo de vorba cu care umbla in gura unii de dimineata pana seara ca "Ardealul e mai rasarit decat restu"
    Am mers asa odata dar doar de la Sibiu la Brasov... stiu cum e
    Se mai bagau cate 2-3 pe rosu cand nu venea nici o masina, acum am inteles ca stau si echipaje la unele semafoare

  8. #2228 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Scorul la Dinamo-Bar�a

  9. #2229 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    triple A

  10. #2230 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Bateriile A_A_A

  11. #2231 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    triple A

    )) +1
    ȘI asța

  12. #2232 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca m-a intepat ceva la munte si m-a durut ingrozitor si de 3 zile incoace ma mananca la fel de ingrozitor si e rosu si umflat si frige. Im gonna die!

  13. #2233 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ca m-a intepat ceva la munte si m-a durut ingrozitor si de 3 zile incoace ma mananca la fel de ingrozitor si e rosu si umflat si frige. Im gonna die!
    Du-te la spital, nu te juca cu chestiile astea!

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  14. #2234 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Ma enerveaza faptul ca vreau sa vorbesc cu cineva despre niste probleme personale , dar nu mai stiu prea multe despre prietenii mei pe care nu i-am mai vazut de la terminarea anului.

    Sent from my GT-I5500

  15. #2235 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    ca trebuie sa fac un joc pentru android si nu imi merge cheful de nici o culoare si de unul singul e crima curata si mai ales ca trebuie sa termin pana pe 28 august... si cum creierul meu merge doar la proiecte uriase m-am ales cu a face o clona castlevania i need help can't do this alone

  16. #2236 SP
    Member Xristina's Avatar
    Castlevania e un pic cam greu, daca mai poti sa schimbi iti sugerez ceva mai usor gen snake, bomberman sau bricks.

    Pro-tip: baby steps, nu te arunca pe chestii mari gen controls decat atunci cand esti sigur ca poti afisa ceva pe ecran. Bafta!

  17. #2237 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by Xristina View Post
    Castlevania e un pic cam greu, daca mai poti sa schimbi iti sugerez ceva mai usor gen snake, bomberman sau bricks.

    Pro-tip: baby steps, nu te arunca pe chestii mari gen controls decat atunci cand esti sigur ca poti afisa ceva pe ecran. Bafta!
    ca sa te storc nitel si ca mi-ai oferit un os! sti pe careva care sa ma poate "ajuta" cu ceea ce vreau sa fac?

  18. #2238 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Userii rautaciosi...

  19. #2239 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Minunata naţională de fotbal a Rom�niei, mulţumim Piturca, Cocis, Marica, ma intreb unde e vedeta Florescu?


    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  20. #2240 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    ... ma intreb unde e vedeta Florescu?
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Unde ii este locul...(la florarie)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 251 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts