Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 251 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #1221 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    stiu dar ma enerveaza gluma asta deja... si macar daca ar fi fost tipa asta cu care am facut ce am facut dupa ce s-a terminat filmul 300... dar nu e deci e nu prea are farmec...

  2. #1222 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai daca nu cu ea ai facut sex in timpul si dupa filmul 300, inseamna ca ai facut cu altcineva. Si daca ai facut cu altcineva, si cu ea ai fost timp de 4 ani, si la film nu te-ai uitat acum 5 ani, inseamna ca ai inselat-o. Asta inseamna ca meriti sa suferi acum.

  3. #1223 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    �n 2007 filmul a apărut �n martie... cu tipa asta eu m-am cuplat �n mai... �n martie eu filmul l-am văzut cu altcineva... pentru cei care au cont... Facebook

  4. #1224 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai tu in decembrie 2010 ai facut acel post cunoscut de toata lumea. Uite aici, in caz ca ai uitat. Eu inteleg ca ori ai inselat-o ori ai incercat sa o scoti pe ea din rahat. Orice ar fi, tu esti de vina .

    On Topic: Ma enerveaza ca nu mai e soare de aproape o saptamana.

  5. #1225 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ca am luat 3 in teza la fizica la dracu-n paispe!!!! CUUUUM? stiu tot capitolul pe de rost in puii mei.... uite ce se intampla atunci cand nu-ti aduci aminte o singura formula. una. nu poti sa faci nimic mai departe.... damn!
    ...asta se intampla cand un program incearca sa citeasca un alt program...Input-Output

  6. #1226 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    stiu dar ma enerveaza gluma asta deja... si macar daca ar fi fost tipa asta cu care am facut ce am facut dupa ce s-a terminat filmul 300... dar nu e deci e nu prea are farmec...
    Man ne pare rau dar mereu vei fi amintit in istorie ca cel care face sex uitandu-se la pectoralii spartanilor asa cum Luigi e cel care lasa adolescente gravide.

  7. #1227 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    �n 2007 filmul a apărut �n martie... cu tipa asta eu m-am cuplat �n mai... �n martie eu filmul l-am văzut cu altcineva... pentru cei care au cont... Facebook
    om!....tine pentru tine aventurile tale etc....nu crezi ca e super penibil ce faci tu acuma pe threadul asta?...**** happens maneE....get over it ce plm...

    p.s: presupun ca o sa te ataci cand vezi asta...dar asta e....ti-a trece....

    ---------- Post added 11-05-2011 at 04:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Că am 25 de ani și că-s presat aiurea de anumite chestii (ce țin de v�rstă, evident).

    ...caca maca.
    don't worry....be happy!

  8. #1228 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    [QUOTE=LeGenD;618682]om!....tine pentru tine aventurile tale etc....nu crezi ca e super penibil ce faci tu acuma pe threadul asta?...**** happens maneE....get over it ce plm...

    p.s: presupun ca o sa te ataci cand vezi asta...dar asta e....ti-a trece....

    don't worry nu ma oftic... nu mai am de ce... rock on

  9. #1229 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ca dau maine teza la mate si ca nu prea ma pot concentra astazi la invatat.Oricum, nu ingras porcul in Ajun, deci...

  10. #1230 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca maine ma duc la sc. generala 96 sa prezint un proiect anti-drog, mai exact anti-iarba.... si hai sa fim seriosi, tocmai eu sa ma duc? E ca si cum Satana ti-ar face turul Raiului.

  11. #1231 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ca maine ma duc la sc. generala 96 sa prezint un proiect anti-drog, mai exact anti-iarba.... si hai sa fim seriosi, tocmai eu sa ma duc? E ca si cum Satana ti-ar face turul Raiului.
    Sau ca atunci cand animal-x facea turnee antidrog

    LE : loooll ...good kill man , good kill !!!!)

  12. #1232 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    azi s-au dus niste colegi sa faca prezentarea asta si au aflat ca a fost demolata scoala )) epic win

  13. #1233 SP
    Member carcru's Avatar
    Că iau 5 �n teză la mate şi-mi trebuia minim 6 să-mi iasă media 9.

  14. #1234 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by carcru View Post
    Că iau 5 �n teză la mate şi-mi trebuia minim 6 să-mi iasă media 9.
    Asta imi aminteste de anul trecut la teza la mate , aveam nevoie de 9 ( 8.5 era PERFECT) ca sa-mi iasa media 10 . Bineinteles am luat 8.4 si ... mda ... media 9 era scrisa pe fruntea mea .


    On: Ma enerveaza ca "virgula" coordonatoarea proiectelor noastre , m-a inscris la unu fara sa ma intrebe macar , iar eu tocmai am aflat ( o prezentare despre puterea banilor in ziua de azi )

  15. #1235 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    ca trebuie sa strang dupa fosta...
    pentru mine... a ****ing sad panda care are intalnire cu alta tipa sambata... muha ha ha ha
    Attached Images Attached Images img_7704.jpg

  16. #1236 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca am fost pana la urma la scoala aia sa facem prezentarea si au fost niste neseriosi, ne-au pus sa asteptam sa vina directorul (cica 10 minute) si am stat 40 de minute dupa el. Deci am avut doar 20 de minute de prezentare. Fara laptop ca cica l-au stricat de dimineata... deci nici filmul care trebuia sa-l punem nu l-am pus si nici powerpoint-ul. Niste idioti cacaciosi!

  17. #1237 SP
    Junior Member Horia1's Avatar
    O idi... de la departamentul juridic care e proa.... ca noaptea !!!!!

  18. #1238 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ca mi-a venit xboxul de dimineata dar eram la cursuri. Nu am mai dat pe la facultate de o luna, si tocmai azi cand am fost a venit si xboxul. Nu pot merge dupa el ca e la mama nabii dupa Otopeni. Ma enerveaza de mor

  19. #1239 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Off: Unde anume in Otopeni , ca s-ar putea sa fiu in zona zilele astea si poate ti-l aduc eu . (asta daca se poate bineinteles , ca nu stiu detaliile )

    On: Ma enerveaza ca nu mai primesc odata confirmarea de la banca ( it's complicated).

  20. #1240 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ca imi tot cade netu' aiurea.

    Si culmea, si prietenei mele ii cade si ii revine cam in acelasi timp cu al meu. Si suntem din orase diferite, si cred ca si provideri diferiti. Eu sunt de la Romtelecom, ea de la nu stiu ce retea de cartier. huh

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 251 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts